320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    üks asi, mida ma pole algusest peale mõistnud... selle kohta tahaks Torreselt miskit kuulda, et miks mitte Itaalia, Hispaania... millepärast London?
    ma saan aru, et sealt tehti tõenäoliselt kõige sirgjoonelisemad lähenemised aga selline "it's only business" lähenemine... kas ta tahab öelda, et võimaluse korral liitunuks ta ka Realiga?
    ehk siis kahjuks jäetakse kõikide osapoolte poolt midagi olulist meile rääkimata. Ja mida tühi pea sellisel olukorras teeb... mõtleb rumalusi välja.
    mina näiteks arvan, et kogu selle saaga juures tuleks hoopis Roman üles puua või siis tegelikult Putin... mõlemad. Tõenäoliselt ei lasknud nemad eelmistel omanikel raha liikvele saada, kuna neil oli see võimalus olemas ning cream de la cream - 'pool mutta, Torres meile.
    igaks juhuks, kuna ma olen märganud, et leidub nõiajahti, siis ütlen, et kaks viimast lauset on n.ö. fiktsioon.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Mis enam Traitorresest rääkida.
      Nüüd on õige koht Chelsea teema kus temast rääkida.

      Igaljuhul ärevus on suur enne homset mängu.
      Loodan, et Suarez alustab
      U-21 on minu elu mõte!

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        miks mitte Itaalia, Hispaania... millepärast London?
        Ju siis on Inglise liigal poisi südames oma kindel koht. Ta on ju ka Hispaanias mänginud, nii et võrdlusmoment peaks olemas olema. Ja nii eit järelikult ka pole, et prioriteediks oleks sooja päikese ja palmi alla saada. Kogu austuse juures Itaalia vastu, pole see ikkagi sellisel tasemel ning raske on näha kedagi, kes lähiaastatel Interi vägitegusid korrata suudaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          üks asi, mida ma pole algusest peale mõistnud... selle kohta tahaks Torreselt miskit kuulda, et miks mitte Itaalia, Hispaania... millepärast London?
          1. Reali ta võib olla ei läheks 2. Barcal pole teda ilmselt vaja 3. Itaalia liiga on Inglise omaga võrreldes nõrk 4. Miks mitte London? Parem kui Liverpool ju.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            valele küsimusele vastate.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Stoke võttis normi võidu Sunderlandi üle. Meile ka väike heategu
              Nüüd vaja ise mehed olla ja kuuendaks minna!!
              U-21 on minu elu mõte!

              Kommentaar


                Raske saab olema, aga kui peaks võidu võtma oleks üks tõsiselt tore nädalavahetus Premieri mängude poolest.

                Kommentaar


                  Täna siis meie poistel mäng chelski vastu
                  Ärevus on suur ning loodan võitu!!
                  Loodetavasti L7S alustab
                  U-21 on minu elu mõte!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                    korralik kvaliteet ja jookseb päris hästi

                    http://atdhenet.tv
                    Keegi teab, et kas sellelt saidilt on võimalik tänast mängu vaadata?Hetkel seal eilse päeva mängud...
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      Kui näitavad siis küll ka link ilmub. Piilu enne mängu algust.

                      Kommentaar


                        "Luis Suarez today revealed the weight which has been lifted off his shoulders after scoring on his Liverpool debut - and insisted the Reds can still set their sights high this season."

                        Suarez tunneb survet. Loodetavasti ei sega see tema mängu.
                        Kui lugeda liverpooli ametlikku foorumit ja teemat mängu tulemuse ennustamine" siis panevad paljud paljud fännid just oma panuse Suarezile. Aga eks näis.

                        Loodetavasti annavad kõik mehed endast kõik täna!!

                        Viimased ärevad tunnid!

                        YNWA !!!
                        U-21 on minu elu mõte!

                        Kommentaar


                          Eesti ajavööndi järgi hakkab mäng kell 6?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Eesti ajavööndi järgi hakkab mäng kell 6?
                            Kell 6 jah.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              The Reds team in full is: Reina, Carragher, Skrtel, Agger, Kelly, Johnson, Gerrard, Lucas, Maxi, Meireles, Kuyt. Subs: Gulacsi, Aurelio, Suarez, Jovanovic, Kyrgiakos, Ngog, Poulsen.

                              Carra siis Soto asemele, pmst. samas formatsioonis mis Stoke'i vastu. Kahju, et Suarez ei alusta.

                              Kommentaar


                                Ja et oleks tänane mäng võidetud!
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X