320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      raadiost rääkis midagi, et lõpueel oli mingi penalti olukord.
      olid imestunud, et miks chelsea penaltit ei saanud.
      keegi oskab kommenteerida?
      küll lucas mängis käsipalli ja johnson t-bones ivani mängu lõpupoole. mõlemad olid imo penaltid aga kohtunik nii ei arvanud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
        Äkki ikka 4 mängu kaotuseta ja väravat sisse laskmata?Väravatevahe neis mängudes 7:0
        Viis siiski kaotuseta.
        Everton 2:2 viik siis Wolves, Fulham, Stoke ja Chelsea võidud.

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          raadiost rääkis midagi, et lõpueel oli mingi penalti olukord.
          olid imestunud, et miks chelsea penaltit ei saanud.
          keegi oskab kommenteerida?
          Johnson pani Ivanile korralikult keha. Eesmärk polnud palli võita.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Tegelikult oli kaks olukorda, kus mõni teine kohtunik oleks kõhklemata pendla andnud.
            Esimene oli Lucase käsi, mis pallile ette jäi ja teises olukorras andis Johnson Ivanovicile korraliku müksu enne, kui see jõudis hüpata. See oli imo kindel penalti. Aga mäng läbi, Liverpool võitis, vahet pole enam : D

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Johnson pani Ivanile korralikult keha. Eesmärk polnud palli võita.
              kas selliste eest muidu antakse pennal? ma ise vaatasin ja jäin täitsa mõtlema...
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                sigpic

                Kommentaar


                  Ivanovic peaks piisavalt tugev olema et Johnsoni vastu saada. Teadis et kõik toimub kastis ja miks mitte siis kukkuda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    kas selliste eest muidu antakse pennal? ma ise vaatasin ja jäin täitsa mõtlema...
                    Ei tea, pole päris kursis. Arsenali fännid oleks kõik penaltit ja punast kaarti tahtnud. Tõenäoliselt maitseasi.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Ivanovic peaks piisavalt tugev olema et Johnsoni vastu saada. Teadis et kõik toimub kastis ja miks mitte siis kukkuda.
                      tahad proovida? huvitav oleks näha küll kuidas sa jalgele jääksid
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Lucase käsi - never ever ei ole selline asi penaltivääriline. Küll aga Johnsoni vea kohta ei saa päris sama öelda, oleks Glen veel kuidagi sealt olukorrast palli mänginud, mitte lihtsalt jalad maas, õlg-õla vastu kontakti otsinud.

                        Siiski, Liverpool vääris võitu ning Abramovichil jälle pea pulki täis muudatuste suhtes. Jääb ikkagi väheks sellest 75 miljonist, mis sai kahe mehe peale kulutatud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          tahad proovida? huvitav oleks näha küll kuidas sa jalgele jääksid
                          Vaevalt et ma Ivanovici mõõtu olen. Terve mäng suutis serblane teistest üle hüpata ja Liverpooli kastis segadust tekitada, aga selline kõhnemat sorti Glen Johnson suutis torni pikali lükata.

                          Kommentaar




                            Kommentaar


                              Algselt postitas zip Vaata postitust
                              Vaevalt et ma Ivanovici mõõtu olen. Terve mäng suutis serblane teistest üle hüpata ja Liverpooli kastis segadust tekitada, aga selline kõhnemat sorti Glen Johnson suutis torni pikali lükata.
                              Ma ei tahagi teravat tõmmata ega asja.
                              Aga minumeelest ikka kui sa täishooga palli peale jooksed (pilk pallil ka veel) ja sulle keegi vastuliikudes jalad maas ette astub, siis on üsna kummaline nõuda et ta püsti peaks jääma vms. Korralik laks oli ikka. Aga noh, küllap Sa eiole ka objektiivne tolles olukorras.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Ma vaatan pigem asja jah läbi punaste prillide, aga noh mäng läbi, mis siin enam. Mõni kohtunik oleks andnud, teine mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X