320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hammers'ite fännid võivad põhjusega oma meeskonna üle uhked olla täna. Kõik liinid töötasid korralikud mängu algusest lõpuni. BA vahetaks NGog'i vastu ära any day. Suarez suutis ainsana midagigi ohtlikku paaris olukorras luua täna, aga teiste hoog oli masendavalt aeglane ja liiga läbinähtav. Kapteni persekeeratud söötude arv ajas lausa juukseid kitkuma.

    Kommentaar


      Kohtunik ja Green on ka vitupead

      Kommentaar


        Masendav esimene poolaeg. 2 väravat lasta, ise mitte ühtegi võimalust tekitada + Raul ja Kelly vigastatud. Õudus kuubis.

        Ega väga oodanudki midagi head sealt. Me ei oska lihtsalt tabeli viimaste vastu. Eriti võõrsil.

        Kommentaar


          "BA vahetaks NGog'i vastu ära any day." Kas A-Rühma BA?
          Adiós amigos

          Kommentaar


            Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
            "BA vahetaks NGog'i vastu ära any day." Kas A-Rühma BA?
            Vahet pole kumb, parem kui koogi Enn ikka.

            Kommentaar


              A-Rühmas polnud ühtegi BA-d ja jutt käis Demba Ba'st. ;P

              Kommentaar


                Naljakas, et kohtunik ei lugenud seda ühte west hami käega mängimist peale nurgalööki ära, vaid andis uue nurgalöögi. Kuigi oli selge, et üritati seda teada tuntud lühikest nurgalööki mängida, kus tehakse õrn puude ning hakatakse ära kõndima, aga Lucas pani seda tähele ning jooksis ainsana palli võtma.

                Kommentaar


                  Nüüd on CL-i koht vist lõpliult läinud.

                  Kommentaar


                    Kõigele eelnevale siin öeldule lisaks veel, et Suareze kõrval teine parim ründaja oli meil Johnson, kes lõpuks otsustas ise tagumise posti juurde joosta - seal oli 80 minutit tühjust. Suarez riputas sinna palle aga tuli välja, et teiste jaoks olnuks sealt löödud väravad liiga lihtsad.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hheipss Vaata postitust
                      Nüüd on CL-i koht vist lõpliult läinud.
                      Miks kohe nii negatiivselt...?

                      Kommentaar


                        Kuniks huumorit jagub pole hullu midagi:

                        Meanwhile, Dalglish was probed on whether reports in a Sunday newspaper that he had been offered a two-year contract were true.

                        "A contract from who?" Dalglish replied, with a look of confusion on his face.

                        The reporter replied "From the club" before Dalglish quipped: "I thought you meant the wife was putting me under contract again!
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Võõrsil kipub olema nii, et loodad parimal juhul viiki. Aga enamasti ei saa sedagi. Mängupilt on jätkuvalt viltune. Ei suudeta mängu enda kätte võtta ega enda käes hoida. Pihta hakkab asi ikka mängu juhtimisest. Gerrardi peale enam ei ehita paraku. Jänkid peavad mujalegi raha panema kui ründesse.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Mängupilt on jätkuvalt viltune.
                            kurat võtaks, ma lugesin esimese hooga, et vitune ja tahtsin vanahärrat keelekasutuse eest noomima hakata.
                            olgugi, et sg alles tervenes, siis kordan - kasvõi provokatiivsetel eesmärkidel - oma mantrat: te olete ilma gerrardita paremad. west hami vastu 5 kaitsjaga minna on ka muidugi nii pro-jalgpall kui üldse olla saab.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              west hami vastu 5 kaitsjaga minna on ka muidugi nii pro-jalgpall kui üldse olla saab.
                              kuna keskväljal saime korralikult tala, siis oleks taoline ütlus justkui põhjendatud, kuid ma kõrvutaksin Stoke-Chelsea ja WH-Manu mängud ning siis ei tundugi taoline tegutsemine anti-pro-jalgpall.
                              Saatuse tahtel oli muidugi veel kaitsja see, kes värava lõi

                              WH tahtejõud ja filigraanselt sooritatud väravalöögid olid sedakorda paremad kui meie... tegematajätmised. Vastastel oli väga hea ning meil tavaline päev - õnn oli seekord varastamata jäänud.

                              Manu is sucks anyway!
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Mu meelest see nö. 5 kaitsjaga minek on praegu paratamatus, kuna parimad ääremängijad ongi Johnson ja Kelly. Cole, Maxi ja Kuyt pole just kuigi säravad wingerid mõnes levinumas formatsioonis, ega? Seega see 3-5-2 on väga ok lahendus antud materjali vaadates. Ja nagu Boob ütles, pole need 5 meest ühes liinis umbkaitses ja on ka ok tulemusi andnud siiani. Selline tunne on aga küll, et Meireles ja Gerrard koos platsil hästi ei toimi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X