320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arust toimib küll kui Gerrard mängib õigel positsioonil. West Hami vastu tundus talle antud olevat millegi pärast kaitsva pooliku ülesanne millega ta üldse hakkama ei saa.

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      west hami vastu 5 kaitsjaga minna on ka muidugi nii pro-jalgpall kui üldse olla saab.
      Paberi peal 5 kaitsjat, kuid nii Johnson kui ka Kelly tõusevad päris tihti ette ja võõrsil jäeti sellest tulenevat võimaliku auku lappima 3 päris kaitsjat. Aga müts maha WH ees, tegid väga kena mängu.

      Õnneks tuleb märts veidikene rahulikum kuu mängude poolest. Maiuspala ManU vastu pühapäeval.

      6 märts vs Man United, kodus
      10 märts vs SC Braga, võõrsil
      17 märts vs SC Braga, kodus
      20 märts vs Sunderland, võõrsil

      Kommentaar


        asi on lihtsalt selles, et kui tosin aastat tagasi läksid ka viimased saurused 442-le üle
        (mis nt Steve Bouldi Keowni ja Adamsi kõrvalt pingile kukutas ja Dixonist-Winterburnist tavalised äärekaitsjad tegi)
        ja nüüd on progressiivses maailmas 4231 suhteliselt levinud,
        siis Kenny on jäänud kinni oma aega (või siis teeb seda, mida kõige paremini oskab) ehk mängib 3 keskkaitsjaga
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          asi on lihtsalt natuke ikka olemasolevas personalis ka? Esimesed 5-6 mängu üritati sellesama harjunud 4231 formatsiooniga, aga tulemused polnud just säravad. Küsin veelkord, et kui pole normaalseid wingereid, siis miks on see nii hirmus tabu "kaitsjaid" (jutumärgid on eriti aktuaalsed Johnsoni puhul) hoopis wingback'idena kasutada? Esimene kord tehti 3-5-2 veebruari alguses Stoke'i vastu, mis ka 2:0 võideti. Võib öelda, et see oli peaproov järgmise, Chelsea, kohtumise jaoks...ja selle tulemus polnud ju paha

          Kommentaar


            Guardian väidab, et Kelly saab puhkust ca 5 nädalat. Loodame siis, et ta ennast paksuks ei söö.

            formatsiooni ja muu osas on üks päris hea arvamus sellest, kes meil meeskonnas on, mida nad oskavad ning millepärast mängime nii nagu mängime, on saada järgmiselt lingilt http://forums.liverpoolfc.tv/showthread.php?t=236427
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Wings: Um – do we have any?
              m.o.t.t.

              Meenus, et mingis mängus oli 4 (või isegi 5?) keskpoolikut korraga platsil. Tulemus ei olnud parem, kui 5 "kaitsjaga". Ehk siis suvel võiks prioriteet olla tõeliste ääremängijate hankimine

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ma pole FMi mänginud, aga minu arvates oleks korralikku müügi-osturallit vaja. Siis jääb veel see kokkumängimise küsimus..
                Ilmselt tuleb suurem pereheitmine, aga ma ei ole kindel, kas see klubi probleeme lahendab. Pigem mitte. Tõeliselt tugevad mängijad on liiga kallid ja odavamate sisse ostmine on õnnemäng, mida 'pool ei ole viimasel kümmekond aastat eriti õnnelikult mänginud. Kui vaadata 'pooli squadi 2001 ja 2011, siis arengut on neetult vähe. Ikka samad probleemid.
                Ma olen üsna veendunud, et meeskonna süda peab olema klubis üles kasvanud. Sisse suudavad seda osta ainult Chelsea või ManCity klassi finantsidega klubid. Mina - eriti arvestades, et Gerrardi ja Carra aeg hakkab otsa saama - olen väga murelik.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Reservid taas oma liiga esikohal. Viimati võideti Blackburn 2:0, väravad lõid Pacheco ja Suso. Andre Wisdom lõpuks tagasi ja Coventry'lt laenatud suurlootus Conor Thomas ka väljakul. Koduleht kiitis vasakul äärel möllanud Tom Ince'i. 'poolil pidavat äärtel probleemid olema?
                  Gulacsi, Flanagan, Irwin (Cooper 65), Wisdom, Mendy, Spearing (Thomas 70), Bruna, Pacheco, Saric, Suso, Ince.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar



                    60
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Palju õnne Kennyle. : )
                      Ei ütlekski, et ta nii vana juba on.

                      Pühapäev võiks kiiremini tulla. Päris tuline andmine võib tulla. Mõlemal eelmisest mängust kaotus all. Mõlemal väikeseid probleeme kaitseliiniga. Tuleb palju väravaid?

                      Igatahes, tundub, et mehed on ka üles köetud ning õiged treeningmeetodid enne tähtsat mängu peal.

                      Kommentaar


                        Reservid mängisid taas ja seekord ebaõnnestunult. 1:2 Blackpooliga, värava lõi Bruna.
                        Ja jalgrattur Bradley Wigginsi ennustus BBC-s vs ManU - 6:0.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vidic'it pole, nii et küll me sealt kaitsest läbi mahume. Iseasi kui paljud nemad meie omast mahuvad. See vist saabki määravaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Vidic'it pole, nii et küll me sealt kaitsest läbi mahume. Iseasi kui paljud nemad meie omast mahuvad. See vist saabki määravaks.
                            Pole neil minu teada ka Ferdinandi ja Evra vahetati ju ka vigastuse tõttu välja, nii et võib-olla siis Brown-Smalling keskkaitses. Liverpoolil pidavat Agger, Aurelio ja Meireles tagasi treeningus olema seega võib kaitseliin pühapäeval täitsa hea olla- ainult Kelly veel puudu. Suarez ja Carroll Browni ja Smallingu vastu, oleks tore.

                            Palju õnne, Kenny! Loodetavasti teeb meeskond pühapäeval hea kingituse.

                            Kommentaar


                              kindlasti smalling-brown/äärmisel juhul smalling-o'shea keskkaitses. teie rannavolle mees saab päris palju tillitada neid poisse igatahes.
                              a mis seis streetfighteriga on? saab pingile või vaatab - juuksed lahti - tribüünilt?
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                No sahistatakse, et mees teeb debüüdi ikka ära. Pingil vast ikka olemas, vähemalt tahaks loota.

                                http://www.liverpoolecho.co.uk/liver...0252-28270179/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X