320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Euroopa Liigasse saab see aastal liigast ainult 5. koht kuna Birmingham võitis Carlingu ja FA Cupi üks finalistidest on nii või naa mitte Meistrite Liigas mängiv meeskond. Kui sinna tõesti tahetakse saada, siis ainus tee on 5. koht mis on juba isegi raske. Minul poleks selle vastu midagi kui jäädakse Euroopa Liigast välja, rahad mis seal liiguvad on ikka väga väikesed seega selle koha pealt midagi katastroofilist ei ole ja teisest küljest saaks keseknduda kodustele karikatele ja liigale.

    Kommentaar


      seda enam oleks võind selle niigi kaootilise hooaja vähegi kenamates toonides lõpetada kui järgmine aasta on mandrieuroopasse asja ainult šopingreiside puhul. lisaks maine poolest: 6nda järgu liiga kuuendalt meeskonnalt lakki saada...
      aga noh. ehk peremees kennü tea ise paremini.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Täna siis raske mäng tulemas Sunderlandiga


        Loodan ilusat mängu ning head esitust LS7 ja AC9-lt

        YNWA
        U-21 on minu elu mõte!

        Kommentaar


          LS7 ja AC9? Nagu mis toimub? Ma tean kyll kellest jutt, aga no enam magedamaid hyydnimesi annab ikka v2lja m6elda...mingi uus twitteri generatsioon vai?

          PS! Viimast euro liiga m2ngu meenutades, siis mulle meenusid J.Cole s6nad, kui pooliga liitus...ala midagist: kuulsad ja super atmosf22riga euroopa 6htud Anfieldil

          Kommentaar


            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
            LS7 ja AC9? Nagu mis toimub? Ma tean kyll kellest jutt, aga no enam magedamaid hyydnimesi annab ikka v2lja m6elda...mingi uus twitteri generatsioon vai?

            PS! Viimast euro liiga m2ngu meenutades, siis mulle meenusid J.Cole s6nad, kui pooliga liitus...ala midagist: kuulsad ja super atmosf22riga euroopa 6htud Anfieldil
            Need ei ole hüüdnimed, lihtsalt tegin lühidalt kuna olin purjus veel.
            U-21 on minu elu mõte!

            Kommentaar


              The Reds XI in full is: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Skrtel, Spearing, Lucas, Meireles, Suarez, Kuyt, Carroll.
              Subs: Gulacsi, Kyrgiakos, Wilson, Cole, Maxi, Poulsen, Ngog.


              Näeme siis Suarez/Carroll duo ära, Agger ka tagasi!

              Come on reds!!!!!!!!!!!
              U-21 on minu elu mõte!

              Kommentaar


                Päris kõva koosseis. Carrollil peaks ka tahtmist olema, Njuukäästli fänn Sunderlandi vastu mängimas, miks mitte.

                Kommentaar


                  Peame täna keskvälja tööle saama, siis ehk ei kaota.

                  Kommentaar


                    Mängu näitab ka Viasat Sport Baltic, kuigi kavas pole.

                    Kommentaar


                      Pime joonekohtunik mingu v*ttu.

                      Kommentaar


                        JS26 tõmmati kastist väljas maha, ning DK18 lõi penalti sisse.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          naljanumber

                          Kommentaar


                            Pennal oli ikka tõsine kingitus.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              kaugel rannapallist
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Oli kastist väljas. Kui nüüd peaks võit tulema siis ei jõua seda kisa ära kuulata, aga noh, vea tegi äärekohtunik.

                                Kui nüüd võrrelda sellega mis juhtus eelmine hooaeg siis jah, karma is a bitch.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X