320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kirss toolil!
    Ma ei oska rohkem midagi öelda..

    Kommentaar


      Nagu arvata võis, siis teine poolaeg polnud enam nii huvitav, aga ka mängu teist poolt valitses kahtlemata Liverpool. Täna oli väljakul kaks hoopis erineva mänguklassiga meeskonda.
      Carrolli on siin juba kiidetud, aga ka Suarez tegi väga hea mängu, oli pidevalt pildis, lõi teravusi ja oli niisama vahva vunts. Samas väärivad kiitust kõik väljakul olnud Liverpooli mängijad !

      Kommentaar


        Mulle just väga meeldisid mõlemad äärekaitsjad, ja kui Flanagan oli ehk tiba kohmetu ikkagi, eriti rünnakuga liitumisel (kuigi debüüdi kohta muidugi super), siis Aurelio tegutses väga kiirelt ja otsustavalt nii kaitses kui ka ründes. Ja muidugi niivõrd võimast rünnakupalangut, nagu eelnes teisele väravale, ma lähiaastast küll 'pooli esituses ei mäleta.

        Kommentaar


          Suurepärane mäng 'Poolilt. Eriti hea oli vaadata Flanaganit ja Carrolit, kes kindlasti on ka tulevikuks Liverpoolis Press oli muidugi võimas Man Cityle, nagu Järvelagi ütles, et iga väike duell kuulus 'Poolile ja sellega see esimene värav tuligi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            I feel like dancing, I feel like dancing
            Nagu ütles president Outtara, oleme uue lootuste ajastu koidikul.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar




              Kokkuvõte ka siis mängust.

              Kommentaar


                Peale seda, kui mcn - kes teatavasti muidu pooldab oma noorte ülestoomist - oli kategooriliselt OttSepa santsud 'poolis maha kandnud, vaatasin teda eile suisa huviga. No ma ei tea. Arvestades, et ta on seni liigas peale saanud ainult käputäies mängudes ja ülejäänud esitused on mingites vildakates euroopa liiga koosseisudes, siis ma ütleks vähemalt eilse esituse puhul, et jenny don't be hasty. Halvem kui Lucas ikka ei ole.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  tabasin eilset mängu vaadates end samalt mõttelt, et Jay ja Lucas on nagu kaks tilka vett - inimestel nendesse väga usku ei ole (olnud). Nagu Lucase puhul - andke aega.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    tabasin eilset mängu vaadates end samalt mõttelt, et Jay ja Lucas on nagu kaks tilka vett - inimestel nendesse väga usku ei ole (olnud). Nagu Lucase puhul - andke aega.
                    Nõus, et eile mängis Jay igati oma koha välja. Lucas on muidugi juba ennast tõestada suutnud.
                    Aga tõele au andes oli ka ManCity press keskel väga nõrk. Ma ei suuda hetkel, meenutada, kes see mees seal Barry kõrval mängis. Minu jaoks tundmatu nimi. Aga korralikult surve alla punaste keskvälja nad ei pannudki. Jay auks tuleb ka öelda, et sellise varasemate tiitlitega mehe nagu Poulsen on ta suutnud permanentselt pingile istutada. Nii et kes teab äkki saabki asja. Mina ei pahandaks üldse kui tema suhtes eksinud olen.
                    Ja Flanagani-poiss oli vahva.
                    Murdsin eile koletul kombel oma lubadust seda sel hooajal enam mitte teha ja vaatasin 'pooli mängu kui ta kord telekast kätte tuli. Väheke rõõmu ikka, lootusetule tabeliseisule vaatamata. Muidugi kruttis ilmaaegu lootused Londoni suhtes üles.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Palju õnne Andy!! Jalg on valgeks tehtud. 2 ilusat väravat ja ega kolmas kah kaugel olnud. Aga see oleks liiga imeline olnud.
                      Õnnitlused ka Flanaganile eduka debüüdi puhul. Oma igale poole jõudmisega meenutas paljuski Kelly debüüti. Aga areneda on veel tohutult.

                      Jay "Ott Sepp" Spearingu teemat täpsustades. Küsimus oli kas keegi FA Youth Cup finalistidest on hetkel 'pooli meeskonda murdnud. Jay on. Ma ei öelnud, et temast kasvaks mingi uus SG. Kuid fakt on, et Kelly, Darby ja Jay on suht ainsad kes oma põlvkonnast on saanud põhimeeskonna higilõhna nuusutada. Selle sajandi algusest suudan ma meenutada ainult Mellorit ja Warnockit, kes kah kuigipalju mänguaega said. See kas Jayst ja Martinist saab asja näitab tulevik. Kuid siin oleme me vist ühte meelt, et pigem anda võimalus Flanaganile, Pachecole, Ayale, Ince'le, Susole, Sterlingile, Robinsonile, kui osta 5M eest reservidesse pingisoendajaid. Kui poisis on piisavalt meest, siis ta saab hakkama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Aga tõele au andes oli ka ManCity press keskel väga nõrk. Ma ei suuda hetkel, meenutada, kes see mees seal Barry kõrval mängis. Minu jaoks tundmatu nimi. Aga korralikult surve alla punaste keskvälja nad ei pannudki.
                        jah, sisuliselt nad seisid, kuid eks nende motivatsiooni kahandas see, et iga pall põraks 'poolile - suurusjärk kümme oli sellist söötu, mis olid meil ebatäpsed ja põrkasid kas siis city või 'pooli mehest lihtsalt õigesse kohta.
                        Eks näis mis Londonis saab, kuid üks on kindel - vastaste kaitsemängijad saavad Carroll'iga hädas olema. Mitte, et Suarez ohtlik poleks, aga keskkaitsja edukus/enesekindlus rajaneb suuresti võidetud peapallidele (EPLis) - Lescott ja Kompany said alguses kohati hakkama, kuid lõpus...minuarust tegid nad päris mitu viga, kuid need jäeti vilistamata.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Eks näis mis Londonis saab, kuid üks on kindel - vastaste kaitsemängijad saavad Carroll'iga hädas olema.
                          Kõrged pallid trahvikasti on Arsenalil pikka aega väga nõrk koht olnud, aga Djourou ja noorema poolaka mängides pole probleem nii suur. Seega näen, et kui mõlemad vähegi mängukõlbulikud, saadab Wenger nad ka platsile.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Keskväljapress saab Londonis palju tugevam olema ja sellist mängu ülesehitamist nagu eile pidevalt proovida sai, seal loota pole. Seni pole 'pool võõrsil mängides normaalset ründeplaani leiutada suutnud.

                            Edit: Selgitus viimase lause juurde: wingereid pole. Kuigi - nägin mingit statistikat, et Maxi on tekitanud Premieris kõige rohkem väravavõimalusi, mida pole suudetud realiseerida. Nojah kuivõrd Maxi nüüd vinger on. Rünnak, kes ära suudab lüüa, peaks nüüd justkui olemas olema.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Paistab,et Carroll hakkab lõpuks peale vigastust vormi tagasi saama.
                              Kuradi võimas ründepaar teil ikka ees.
                              Suht kindel,et Kenny hakkab suvel vähemalt üht meest veel Newcastlist jahtima (Enrique/Barton)

                              Carroll on see hooaeg korra juba Londonis Arsenali võrku sahistanud muide.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Edit: Selgitus viimase lause juurde: wingereid pole. Kuigi - nägin mingit statistikat, et Maxi on tekitanud Premieris kõige rohkem väravavõimalusi, mida pole suudetud realiseerida. Nojah kuivõrd Maxi nüüd vinger on. Rünnak, kes ära suudab lüüa, peaks nüüd justkui olemas olema.
                                Out of 843 total passes made by Rodríguez, 31 of these have created a goal scoring chance. Sadly none of the 31 chances created by Maxi were converted, leaving him with a miserly zero assists.

                                Selle hooaja kohta siis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X