320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    wow. tra, paras pomm kui tulemust vaatasin.

    e: "Maxi isn't a direct replacement for Andy Carroll but he has scored more goals than him just on the one performance."
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Ossa nuga - ilusa kevadilma tõttu jäi nüüd selline demolition pidu nägemata. Maxi teeb hattricki ja Cole saab isegi veel ühe värava kirja sel hooajal...rohkem unenäo materjal v nii. Sigalahe !



      Väravatevahele korralik ports plusse juurde. Tottenham peab järgmiseks mängima Abramovichi rahadega.

      Who wants to play us next ? Ei näe kätemerd.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust

        Who wants to play us next ? Ei näe kätemerd.
        cool story bro

        kus te siis järgmine aasta olete? üritate fairplayga europa leaguesse saada?
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          cool story bro

          kus te siis järgmine aasta olete? üritate fairplayga europa leaguesse saada?
          mis sa üritad teravat tõmmata või
          mc jünger.Anus Äärits.

          Kommentaar


            Hmm jah kes iganes Gary Cahilli lõpuks omale hangib, saab väärt mehe kaitsesse. Täna jälgisin peamiselt teda ja ega vigu liiga palju ei tuvastanud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Tottenhamil on ees võõrsilmängud Chelsea, Man City ja Liverpooliga - jalga ei lase nendest keegi lõdvaks.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Lõpuks oli Maxi mees õigel ajal õiges kohas ja suras need pallid sisse! Kui ta oleks ka hooaja alguses neid 99,9% väravavõimalusi väravateks löönud, siis krt teab kus me oleksime.... Tasuks hattrick. Ilus!
                Cole sai kah jala valgeks ja see oli hea. Paistab, et noored annavad vanadele uut lootust ja inspiratsiooni, et kõik pole veel päris kadunud. Statistikat vaadata siis Robinsoni 92% söödutäpsust ja Flanno andis rohkem sööte, kui keegi teine.

                Spurs kaotas kah punkte ja vahe vähenes. 15ndal mail on meil mõlemil võrdne arv mänge mängitud ja ilmselt otsustame siis omavahel selle 5nda koha saatuse. Meil on enne võimalus komistada 2x, kodus Newcastli vastu ja võõrsil Fulham. Arvestades kuidas me oleme see hooaeg võõrsil mänginud siis jah..... Ja kes ütles, et me peale rasket mängu Spursiga Villa vastu võõrsil ei komista? Põnevust rohkem kui rubla eest.

                Transferi spekulatsioonid on lahedad asjad Ma olen nõus, et tehtaks puhastus. Aga puhastust ilma korraliku asendamiseta ei tohi teha. Ja hoolimata, et noored mängivad hetkel hästi ei ole nad põhimeeste väärilised. Veel mitte. Kui Flanaganil on õppida Johnsoni ja Kelly pealt siis Robinosonil on raske lonkavalt Aureliolt midagi õppida.
                Üks asi mis minus võitleb on see vasaku ääre ostmine. Ok ostetakse äär, aga mis juhtub, kui too vigastada saab? Ja mis eesmärgiga too äär ostetakse? Kõrgeid palle Andyle taguv äär? Või selleks, et tõmbab mängu laiemaks, et Luis, Raul ja Andy saaksid veidike vabamalt keskel mürada? Küsimused on õhus ja ma olen enam kui kindel, et augustiks on vastused olemas.

                Kommentaar


                  Õige mehe hange rünnakule aitas sama palju kaasa kui Kenny palkamine. Vaadanud Euroopa Liiga õudusi, kus Suarez nüüd kevadel kaasa lüüa ei saanud, võib aru saada, mida tema kohalolek meeskonnale hetkel annab.
                  Aga kui uus hooaeg tähendab täiesti uut meeskonda - ega mingit kindlust, et mäng siis hästi toimib, küll ei ole. Seepärast olen igasuguste puhastuste suhtes ettevaatlik.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    sõbrad, ei tasu selle maxi kübara peale öökapilt kohe vaseliini haarata. võib endale muidugi sisendada, et terve senine hooaeg, üksikute välgatustega, on olnud woyst ja üleüldisest sittusest tingitud ning et vastsed 3 väravat ongi maxi tõeline tase, aga teistpidi...pirn ja ere je lõppemine, teate küll.
                    fakt on see, et (vähemalt) inglise liigas suudab see troll (stabiilselt) sama palju teravusi luua kui vabaõhumuuseumist ostetud kadakast võinuga.
                    kui puhastus hõlmab surnud puitu nagu eelpool mainitu, see serba ahv, konchesky, j'cole, null-potentsiaaliga noori (ngog! ja kui selliseid on teil veel, siis nad ka), võimalik, et ka kyrgiakost, siis ei näe põhjust miks te selle peale käsi ei peaks plaksutama.
                    hea meelega näeks pigem pooli 4nda koha eest rabelemas kui cityt. (ärge veel hakake täristama, et top2 on sihiks jne. üks samm korraga. )
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      fakt on see, et (vähemalt) inglise liigas suudab see troll (stabiilselt) sama palju teravusi luua kui vabaõhumuuseumist ostetud kadakast võinuga.
                      Mul on ka üks fakt, kuigi see vist käis juba siit varem läbi. OptaJoe: 31 - Maxi Rodríguez has created more scoring opportunities for team-mates than any other player without any of them being netted. Spurned.

                      Ei taha selle põhjal väita, et siinkohal mingi imemehega tegemist oleks, aga päris niisama pole ka mõtet lahmida. Liverpooli squad playerina mängib oma koha kenasti ja enamgi välja.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        got pwned.

                        eks ma siis olen näinud ainult neid mänge, kus gringo palle on sakkinud.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Statistiliste näitajate poolest on Maxi tip-top söödumeister, tackler ja duellide võitja. Põhimõtteliselt vasaku poole Kuyt. Aga statistika on pahatihti ilustatud vale. Nii on tema kõrge sööduprotsent tehtud peamiselt Roy ajal kaitsele tagasisöötude näol, samast ajast ka duellide ja tacklite (ma ei leia sellele korraliku eesti keelset vastet, aidake!) kõrge %, kus Roy mängitas teda rohkem kaitsva orientatsiooniga. Tema söödud mis oleks pidanud lõppema väravaga on kah peamiselt tehtud Roy ajal, mis lähevad osaliselt sinna Torrese 89 pealelöögi statistikasse. 52/19/6 ehk pealelööke/postide vahele/väravaid on ta täiesti tavaline keskväli. Ta on teinud sellel hooajal ainult 14! tsenderdust millest ainult 2 on leidnud oma mehe. Seda ei ole piisavalt, et loota temalt mängu laiaks tõmbamist. Ilmselt maandub reservi järgmiseks hooajaks või müüakse maha (kuigi 2,5a lepingut veel järgi). Eks näis.

                          Kommentaar


                            Lendama!

                            Kommentaar


                              Muuseas - kodanik ründaja David Oluwaseun Segun Amoo. Milline värav eile!
                              Discover how to watch football live streaming. Check out football betting tips. Catch up on the latest football news. Watch football videos.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Ryanair teenindab Riia-Liverpooli maanteed juba jupimat aega. Mul tartlasena seega sügavalt savi tollest Easyjetist.
                                Kõik ei ela Tartus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X