320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Statistiliste näitajate poolest on Maxi tip-top söödumeister, tackler ja duellide võitja. Põhimõtteliselt vasaku poole Kuyt. Aga statistika on pahatihti ilustatud vale. Nii on tema kõrge sööduprotsent tehtud peamiselt Roy ajal kaitsele tagasisöötude näol, samast ajast ka duellide ja tacklite (ma ei leia sellele korraliku eesti keelset vastet, aidake!) kõrge %, kus Roy mängitas teda rohkem kaitsva orientatsiooniga. Tema söödud mis oleks pidanud lõppema väravaga on kah peamiselt tehtud Roy ajal, mis lähevad osaliselt sinna Torrese 89 pealelöögi statistikasse. 52/19/6 ehk pealelööke/postide vahele/väravaid on ta täiesti tavaline keskväli. Ta on teinud sellel hooajal ainult 14! tsenderdust millest ainult 2 on leidnud oma mehe. Seda ei ole piisavalt, et loota temalt mängu laiaks tõmbamist. Ilmselt maandub reservi järgmiseks hooajaks või müüakse maha (kuigi 2,5a lepingut veel järgi). Eks näis.
    Maxi pole tõesti 'pooli särgis oma Atletico päevade tasemeni kahjuks tõusnud. Aga hoolimata on "hallusest" on ta siiski tubli võitleja, kellel on kõvasti tehnikat ja kogemust ja kes võib aeg-ajalt ka tõesti särada (nagu viimases mängus). Kuna ta on juba piisavalt vana mees ja arenemiseks enam iga nädal ilmtingimata 90 minti ei vaja, siis minu meelest sobiks ta ideaalselt 'pooli varumeheks, kes vajadusel täidab platsil oma koha, ja samas utsitab ehk trennis noori jne (tal on ju kaptenikogemus Atletico aegadest olemas). Ja vaevalt tema mahamüümisega just rikkaks saab.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ryanair teenindab Riia-Liverpooli maanteed juba jupimat aega. Mul tartlasena seega sügavalt savi tollest Easyjetist.
      Kas oled seda maanteed nühkinud ka,vai paugud niisama?

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Seni pole põhjust leidnud, et paugun niisama siis. Aga isegi tallinlasele on vist Riia Ryanair odavam kui Tallinna Easyjet?
        Vaatasin augusti lende ja Ryanair pakkus 17 latti per ots. Easyjet 28 euri kanti.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          OK sellisel juhul paugutasin tõesti puusalt. Aga ega tõepoolest suurt vahet ei ole, sest piletit on ju suht võimatu saada, kui ei taha oma raha viia Thomas Cookile või mustale turule. Tegelikult mind isegi huvitab, kui palju maksab ühe mängu vaatamine kodust väljaastumisest kojujõudmiseni.
          Eks see sõltub suuresti ära joodud õlle kogusest Kiirelt arvutades 110 euri kõik piletid (30+30+50=110), lisaks mingi ööbimine kuskil B&Bs + pubilaks. Pileteid on saada küll. Lihtsalt peab hoolikalt planeerima seda üritust.

          Kommentaar


            Aga lenda Londonisse oma lemmikuid vaatama.Nt. kohtumine Fulhamiga 9mail...http://www.beresor.se/?p=resor&id=225
            sisaldab 2 ööd ja mängupiletit,lend Ryanairiga 8-11mai Lutoni maksab hetkel 36juurot,kokku 320 juurot(üks lisa öö vaja osta,kuna lennuk tuleb alles 11ndal)+muud söögi-joogkulud...minumeelest ca 2 nädala pärast toimuvale mängule polegi paha hind...

            Kommentaar


              Algselt postitas marconius Vaata postitust
              Aga lenda Londonisse oma lemmikuid vaatama.Nt. kohtumine Fulhamiga 9mail...http://www.beresor.se/?p=resor&id=225
              sisaldab 2 ööd ja mängupiletit,lend Ryanairiga 8-11mai Lutoni maksab hetkel 36juurot,kokku 320 juurot(üks lisa öö vaja osta,kuna lennuk tuleb alles 11ndal)+muud söögi-joogkulud...minumeelest ca 2 nädala pärast toimuvale mängule polegi paha hind...
              Noo see läheb päris kalliks ikkagi.Kuidas sa üldse 320 eurot said kokku?Ma ise olen vaadanud, et kui minna, siis ikka Anfieldile.Olen uurinud päris palju seda värki.Igatahes kuskil 550 eurot kahele kokku peab arvestama-kõik kokku taksorahad ja söögid joogid jne.

              Kommentaar


                Hetkel siis nõnda lootustandev lobisemine.
                Pepe on mängija, kellest tõepoolest hoiaks kümne küünega kinni, sest nii hääd vahti otsi tikutulega.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  "We won't speculate on what we are going to do in the summer," he said.
                  "There will be a bit of movement in and a bit of movement out. That's a fact of life and everybody knows that.

                  Kenny on suviste ostude-müükide kohta huvitavalt kasutanud "meie" ajavormi. Lepingu osas hakatakse lõpusirgele jõudma?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Kenny on suviste ostude-müükide kohta huvitavalt kasutanud "meie" ajavormi. Lepingu osas hakatakse lõpusirgele jõudma?
                    Tahaks loota. Kenny vana sõber Lawrensoni Mark vihjas eelmisel laupäeval Match of the Day's midagi kahe- või kolmeaastasest kontrahtist.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Dalglish muideks vaatas kolmapäeval Lyon-Montpellier mängu.

                      Kommentaar


                        Keda ta siis seal täpsemalt vaatas?

                        Kommentaar


                          spekuleeritakse, et Hugo Lloris'i
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Reina lahkub siis?

                            Kommentaar


                              erinevaid signaale on olnud - Pepe on andud mõned kuud tagasi mõista, et tahab asju võita, samas on hiljuti öelnud "no problemos" + tema kaasaelamine väravate ja võitude peale on olnud siiras, kuid ei saa välistada saagat "Torres II"

                              see kui manager mingit mängu käib vaatamas ei ole tühi töö, mis aga on need põhjused... eks sellest saame ehk kunagi teada
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Natuke toredat faktipoissi ilusasse päeva:

                                Since Kenny Dalglish took over at Liverpool on January 8, his team have won 25 Premier League points. Only Manchester United, with 27, have garnered more in that time.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X