320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ise tahaks valida Kelly, muljetavaldavad esitused, aga kuna vigastuse tõttu jäi hooaja lõpp mängimata ja mängude arv jäi väikseks, hääletasin Lucase poolt. Brass on ikka märgatavalt mängijana arenenud sellel hooajal.

    Kommentaar


      Mina andsin oma hääle Kuytile. Terve hooaeg on hästi mänginud ja ta on ka meie top scorer :P
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ayer-of-season saab hääle anda selle hooaja teie arvates paremal mängijale. "Rebimine" käib peamiselt Lucase ja Kuyti vahel, Meireles, Reina ja Suarez juba piisavalt pikalt maas. Suarez ei ole tervet hooaega mänginud ja on minu jaoks väike üllatus. Teise 4 väärivad kõik seda tiitlit.
        1. Pepe Reina - Esimene pool hooajast oli ta ainuke mees, kes oma võimete tasemel mängis !
        2. Dirk Kuyt - Kastanid tulest mees, töömasin, külma närviga penaltid, almost never injured, liider SG äraolekul - tehke mehest asenduskapten !

        Kommentaar


          Reservid lõpetasid liigahooaja 2:2 viigiga ManU vastu. Suhteliselt nimekas koosseis oli platsil, sest U18 mängib homme olulise mängu ja nemad jäeti kõrvale.
          Vaatepilt väga kirju. VV Chamberlain ei näidanud õigupoolest midagi.Kaitsjatest hakkasid silma Wisdom paari hea täklingu ning Wilson mõne kena sööduga. Mendy ja Irwin äärtel parimal juhul kompetentsed. Poulsen nagu kogu hooaja: aeglase mõtlemisega ja nähtamatu. Täiesti sobimatu mängija Inglismaale. Ince kiire, aga pooliku ettevalmistusega, ühekülgne äär. Suso mängis tublilt, jagades häid sööte ja sööstes aeg-ajalt rünnakule. Shelvey tema kõrval kahtlemata meeskonna parim: alati aktiivne ja üritamas. Joe Cole jätab mulje, et kusagil on see tippmängija alles, aga kehaline konditsioon ei ole piisav, et midagi korda saata. Ja Ngog on lihtsalt südamest keskpärane. Vahetusest sekkunud Sarici parim tegu oli seljaga üks Cole'i löök väravasse suunata.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Meid eurost välja lülitanud Braga on jõudnud finaali. Nüüd saame vähemalt öelda, et me kaotasime finalistile, aga mitte tundmatule portugali klubile

            Kommentaar


              Ott Sepp kirjutas uuele lepingule alla

              pull pilt.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Well in. Muidugi pole Spearingu näol tegu uue Gerrardiga, aga saanud Kenny käe all võimalusi mängida, on poiss neid korralikult kasutanud. Jay hea mäng annab ehk lootust järgmiseks hooajaks, et Stevie ei pea igas mängus mängima ja vigastustega riskima. Ega ManU pole ka karikaid ilma igasuguste Fletcherite, Gibsonite, Evansite ja muude sarnaste abita võitnud. Mängijaid on vaja roteerida, muidu on tulemus see, nagu see viimasel paari hooajal on olnud- paar staari väljas ja hooaeg hukas.

                Kommentaar


                  Leedidel kahjuks superliigas hästi ei lähe. Võite pole ja tabelis kindel viimane koht. Aga eks naiskond on paraku ka koosseisult veidi nõrgem kui ülejäänud. Olen aru saanud, et järgmisel suvel mängib Superliiga samas koosseisus. Et viimane liigast välja ei kuku. Niisiis on veidi aega ehitada.
                  Halvad uudised ka U18 rindelt. Liigatiitel jäi võitmata, sest reedel lepiti Huntidega 2:2 viiki. Nõnda teine koht, millega Akadeemia sugugi rahul ei saa olla. Aeg-ajalt on mängitud päris jumalikku vutti (Mankuga 6:0 näiteks), aga teisel päeval ei tule jälle üldse välja.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Ei teagi kumb eile kingitust meile teha tahtis kas Spurs või Blackpool. Igatahes seis jäi napilt viiki neil. Täna ei tohi igal juhul kaotada. Ja vs Tottenham nädala lõpus saab otsustajaks. Kes mis ja kus. Teoreetiline #4 koht on kah veel saadaval (ilm on ilus peab olema positiivne eks)

                    Kommentaar


                      Adam tegi ka Bale'i katki - päris toores viga oli tegelikult, kaarti ei saanud - kes siis sel hooajal rohkem ei mängi.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Fulhamil võib aukartustäratav edurivi jalgel olla - Zamora ja Dempsey. Ei looda liialt: viigipunkt oleks vahva.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Mina vastupidiselt mcnamarale loodan liialt. Võitu!


                          Edasi Suarez!
                          Edasi Liverpool!
                          In Kenny We Trust!


                          You'll Never Walk Alone!
                          U-21 on minu elu mõte!

                          Kommentaar


                            The Reds team is: Reina, Flanagan, Johnson, Carragher, Skrtel, Spearing, Lucas, Meireles, Kuyt, Suarez, Maxi. Subs: Gulacsi, Kyrgiakos, Wilson, Cole, Shelvey, Poulsen, Robinson.

                            Carroll on ikka veel eelmisest vigastusest poolpidune või korjas uue üles, igatahes nurgalöökidest ohtlikku ei tekita täna vast.

                            Kommentaar


                              Uskumatu, mida see tiim suudab teha. Järgmine hooaeg peaks tiitli eest võitlema.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                                Uskumatu, mida see tiim suudab teha. Järgmine hooaeg peaks tiitli eest võitlema.

                                Kui see praegu sarkasm ei olnud, siis soovitan tuure maha võtta. Uskumatu oli pigem see, mida meeskond suutis hooaja alguses teha... Ühe Fulhami mängu põhjal, kus järsku kõik õnnestub, ei tasu järeldusi teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X