320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    väga hea video!

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Miks sa arvad, et need ülemakstud City taburetid Liverilt vähem palka küsiksid? Istuvad oma lepingu pingil täis ja elu kui majoneesirull.
      nende kahe puhul ma mõtsingi, et erinevalt ülejäänud printsessidest oleksid nemad enda karjääri edukuse nimel selle ohverduse tooma, võib-olla. (võin neile ise pitsäärega taskuräti saata kui nad miljoni eegu asemel nädalas ainult pool saavad ja seetõttu krokodillipisaraid valatakse.)
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        nende kahe puhul ma mõtsingi, et erinevalt ülejäänud printsessidest oleksid nemad enda karjääri edukuse nimel selle ohverduse tooma, võib-olla. (võin neile ise pitsäärega taskuräti saata kui nad miljoni eegu asemel nädalas ainult pool saavad ja seetõttu krokodillipisaraid valatakse.)
        Kui aus olla, siis Milnerit küll Pooli ei tahaks, suht mõttetu vend IMO. Johnsonil, aga talenti jagub

        Kommentaar


          Ei taha osturallit. 3-5 täiendust probleemsematele kohtadele on täiesti piisav. Ma olen jätkuvalt seisukohal (nagu ka hooaja alguses), et meil on piisavalt häid mängijaid. Nüüd on nad mängima pandud. Vasak äär on probleem, sinna paar prod sisse. Vigased head mängijad vahetada välja tervete heade mängijatega. Kui põhmeeste kohtadele kedagi sisse tuua, siis selliseid kes oleks veidike teise suunitlusega kui praegused, et anda taktikate kasutamisele võimalusi juurde. Ei taha, et noored kes siiani lustida on saanud mingiks 2-3 aastaks täiesti reservi tolmu koguma lükatakse.

          Kommentaar


            +1 ja kui vaid Aquilani tagasi tuleks ^^

            Kommentaar


              Nädalavahetusel 7 minuti jalgpallimängude turniir Hong Kongis. Kaasa läksid laenult naasnud Darby, Eccleston ja Amoo.
              Liverpool's squad for Hong Kong 7s: Deale Chamberlain, Steven Irwin, Stephen Darby, Jakub Sokolik, Nathan Eccleston, David Amoo, Thomas Ince, Suso, Nikola Saric, Nicolaj Kohlert.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Meeldivad uudised Anfieldilt. Nii Kenny kui Steve Clarke'iga kolmeaastased kontrahtid sõlmitud. Pressikas vist veel käib.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Comolli kasutas õiget väljendit: "it was no brainer"

                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Meeldivad uudised Anfieldilt. Nii Kenny kui Steve Clarke'iga kolmeaastased kontrahtid sõlmitud. Pressikas vist veel käib.
                    Jizzed me pants Tahaks laskmata karu nahka/nahku juba jagama hakata

                    Kommentaar


                      Pressika video linki sheerige, kui see kuhugile tekkib plz .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Pressika video linki sheerige, kui see kuhugile tekkib plz .
                        Laivis ei vaadanud vai?

                        tho, igal pressikal saab korraliku kõhutäie naerda. Kenny on kunn ikka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Britfag Vaata postitust
                          Laivis ei vaadanud vai?

                          tho, igal pressikal saab korraliku kõhutäie naerda. Kenny on kunn ikka.
                          ei olnud võimalust jhm...

                          Kommentaar


                            Väga meeldiv, Kenny on õige mees 'pooli jaoks ja väga tore on ka see, et Clarke jääb 'pooli. Tahaks juba järgmist hooaega.

                            Kommentaar


                              Halleluuja!

                              Kommentaar


                                Ma hakkan juba L´pooli Fänniks saama juba jh kuid vaid Aqua man.....
                                JUST DO IT.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X