320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Arvestades, kuidas ta enne lahkumist jonnis nagu väike tüdruk, siis võib ta selle "pühendamise" endale mustikasse toppida.

    Sylvain Marveaux kohta ei ole kuskil kinnitust olnud.
    Selle jonnimise kohta: klubi asjamehed ja juhid peaks kah veidi peeglisse vaatama, alates treeneritest kuni omanikeni välja. Muidugi, neid mehi enam pudrukausi juures pole.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      lisaks veel meedia

      kuid ma ütlen, et ta kardab
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
        Sai mis tahtis! Nüüd on teise lahkuja kord
        Et siis Xabi Alonso ja Real?

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Et siis Xabi Alonso ja Real?
          Xabil ju see karikas kotis...
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ja enne jonnimist hoidis Masche stabiilselt keskvälja lukus. Võiks ju klubi fännide jaoks paremas nimekirjas olla..
            LFC karjääri kohta väljakul pole mul mitte ühtegi halba sõna talle öelda. Ta on hea mängija. Kuid see, et ta ise nõudis enda müüki (2a lepingut veel järel) ja nüüd ütleb, et ohh see karikas on teie auks, siis on see minu jaoks kohatu.

            Kommentaar


              Kui Fabregase Reali minek reaalsuseks saab, ehk võiks Alonsot tagasi oodata?

              Kommentaar


                Algselt postitas Britfag Vaata postitust
                Kui Fabregase Reali minek reaalsuseks saab, ehk võiks Alonsot tagasi oodata?
                haha, unusta ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Võiks. Näiteks kui järgmine hooaeg ka Realil pekki läheb, saab Special One'ist Sacked One, uus boss toob endaga uued mehed kaasa ja me võime tollal 30-aastase roostes Alonso odavalt endale saada. Jee!
                  T2iesti n6us, pole teda eriti vaja ausalt 6eldes.Parimad ajad on tal m66das.Meil on niikuinii Lucas, Meireles, Gerrard ja ka Aquilani kelle tegelik hooaeg hakkab nyyd??

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    T2iesti n6us, pole teda eriti vaja ausalt 6eldes.Parimad ajad on tal m66das.Meil on niikuinii Lucas, Meireles, Gerrard ja ka Aquilani kelle tegelik hooaeg hakkab nyyd??
                    Kui ta hiljutisi väljaütlemisi vaadata, siis tundub, et motivatsiooni 'poolis mängida tal küll pole... eks me näe.

                    Kommentaar


                      As John W. Henry, the club's principal owner, said recently: "The worst surprise [following FSG's takeover last October] was the lack of depth in the squad. Our biggest concern in taking on this responsibility was this issue and it was a bigger issue than we feared. There was a huge multi-year payroll for a squad that had very little quality depth."
                      The free signings Joe Cole and Milan Jovanovic, for example, earn £100,000 and £120,000 a week at Liverpool respectively, although the latter's astonishing salary includes a signing-on fee payable over the first 12 months of his contract. Cole made nine Premier League starts last season and Jovanovic five. Paul Konchesky, Christian Poulsen and Brad Jones, who cost £5m, £4.5m and £2.3m respectively and were also part of a disastrous transfer policy last summer, are surplus to requirements too but are liable to deter potential suitors with their salaries. Philipp Degen, Nabil El Zhar and Emiliano Insúa also remain on the payroll.

                      Karta on, et mitmest nimetatust lahti saada ei õnnestu ja see vähendab muidugi võimalusi uusi kõrgepalgalisi hankida.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Krd Degen on täiesti unustusse vajunud, tegelikult sisu temas ju oli.
                        Insua on ka positiivse mulje jätnud ja on Flanaganile kindlasti kõva konkurent, kui Türklased päriseks ei osta.

                        Järgmine hooaeg tuleb ikka mõnus andmine ^^ 2-3 Head transferit ja kõik on vägagi võimalik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Krd Degen on täiesti unustusse vajunud, tegelikult sisu temas ju oli.
                          Insua on ka positiivse mulje jätnud ja on Flanaganile kindlasti kõva konkurent, kui Türklased päriseks ei osta.
                          Insua on vasak ja Flanno parem äärekaitsja. Ei konkureeri omavahel. Ma ei tea küll Galatasaray sisu, aga Insua on sel hooajal seal 16 (+3 karikas) mängu kaasa teinud. Äkki vääriks veel võimaluse andmist?

                          Cole 100k per week ei ole eriline üllatus, Jova oma on.

                          Hetke gossipitest hakkab silma, et kui sa oled 20-26aastane äär või laia ampluaaga keskväli siis on 'pool su hinda ja ostuvõimalusi kompinud. Aga käega katsutavat ei ole veel midagi.

                          Kommentaar


                            kui Jova nii palju raha saab, siis on vaja ekstreemselt kiirelt üks sanitaarlask sooritada
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Owen olla siis esinenud avaldusega, et istub parem rikkas klubis pingil kui mängib vaeses jalgpalli. Et ta olla varem vaeses klubis mänginud ja see oli kohe hästi kole. NUFC tegelased on mõttevälgatust parajasti väga raskelt seedimas.
                              Tea jah - Michael oli, on ja jääb oma noorpõlvesaavutustega mu südamesse, aga need viimased viis aastat sisuliselt muiduleivasööjana panevad ta karjääri väga veidrasse perspektiivi. Veidi kahju poisist, aga väga pole ka.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Owen olla siis esinenud avaldusega, et istub parem rikkas klubis pingil kui mängib vaeses jalgpalli. Et ta olla varem vaeses klubis mänginud ja see oli kohe hästi kole. NUFC tegelased on mõttevälgatust parajasti väga raskelt seedimas.
                                Tea jah - Michael oli, on ja jääb oma noorpõlvesaavutustega mu südamesse, aga need viimased viis aastat sisuliselt muiduleivasööjana panevad ta karjääri väga veidrasse perspektiivi. Veidi kahju poisist, aga väga pole ka.

                                Owen, responding to criticism after signing an extension to his contract at Old Trafford, wrote: "Prefer playing less often in a top team than every game in a poor team. Been there and didn't enjoy it."

                                "Poor" all ei mõelnud ta vaesust vaid klubi taset.133k oli tema nädalapalk Nufc-is muidu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X