320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Graeme Vaata postitust
    "Poor" all ei mõelnud ta vaesust vaid klubi taset.133k oli tema nädalapalk Nufc-is muidu.
    Noh jah, kuidas võtta. Vastavate finantside olemasolul mängiks NUFC Mäntsesteri duo asemel ise Meistrite Liigas ja Owen kükitaks rõõmsalt pingiotsal.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Eks ta ole veel siiani solvunud,et ta välja vilistati Nufc-Mufc mängu ajal fännide poolt.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        The free signings Joe Cole and Milan Jovanovic, for example, earn £100,000 and £120,000 a week at Liverpool respectively
        mina ostsin enda köögitoolid märksa odavamalt..
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          hiinast saab igast paska
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
            mina ostsin enda köögitoolid märksa odavamalt..
            Ühtegi mängijat ei osteta eesmärgiga, et ta jääb pingile. Jova sattus väga keerulisse olukorda: "ostis" Rafa, mängitama hakkas mitte-tema-stiili-viljelev Roy ja lõpuks Kenny plaanidesse lihtsalt ei paista ta sobivat (äkki vanuse tõttu?). Imestama paneb just tema palk.
            Owen ja Cole on kohalikud ja (ex-)superstaarid. Nad võivad oma hiilguse säras selliseid numbreid küsida. Jova on aga ikka suhteliselt suvaline mees metsast.

            Kommentaar


              No eks nii Jova, Poulseni kui Cole'i palgad näitavad kui lootusetus seisukorras eelmisel suvel oldi. Klubi pakkus meestele mida iganes nad vaid oskasid küsida. Ja ega palju olukord muutunud pole. Liverpool pole enam glamuurne sihtkoht. Kui tullakse, siis üksnes kõva palga järele.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Owen olla siis esinenud avaldusega, et istub parem rikkas klubis pingil kui mängib vaeses jalgpalli. Et ta olla varem vaeses klubis mänginud ja see oli kohe hästi kole. NUFC tegelased on mõttevälgatust parajasti väga raskelt seedimas.
                Tea jah - Michael oli, on ja jääb oma noorpõlvesaavutustega mu südamesse, aga need viimased viis aastat sisuliselt muiduleivasööjana panevad ta karjääri väga veidrasse perspektiivi. Veidi kahju poisist, aga väga pole ka.

                Eks tal mingis imelikus mõttes on ka õigus ju. Päeva lõpuks jäävad ju auhinna kapis paremini silma tiitlid, mitte klubi parima mängija auhinnad.

                Kommentaar


                  eks ta nii ole, et oluline on see, kellel on surres rohkem asju
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    eks ta nii ole, et oluline on see, kellel on surres rohkem asju
                    Mida sa nüüd sellega öelda tahad? Et Owen on gloorihanter? Et tegelikult on põhiline mängurõõm ja lojaalsus klubile? Sellisel juhul lased sina ja iga iga suurklubi toetaja möödunud (või praeguste) hiilgeaegade tiitlitele viidates endale jalga. Loomulikult on antud kontekstis oluline see, kellel on rohkem asju.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      aura ära ja mõtle
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Tartus oli palav küll, aga Aurasse ei jõudnud. Ülalolev mõttekäik oligi omamoodi.. mõttekäik, ei? Sina, kui tsitaadi esitaja, peaksid pigem selle konteksti avama.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          tip of the day: Gwen is a pussy

                          Tuleb välja, et Joe Cole kipub Tottenhami - eks kahju ole, oskusi tal on (küll Messi väikese varba jagu), kuid ei suutnud isegi neid realiseerida. Siinkohal on oma süü vast meite hooajal.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Mul küll kahju ei ole, hooaja alguses nägi mees välja nagu Premieri tasemel mängija kuid hooaja lõpuks oli ta nagu mingi pühapäevaliiga õllekõht. Tundus nagu Cole suitsetaks paki päevas sest pärast viite minutit platsil oli kutil juba käed puusal ja hingeldas nagu oleks just maratoni lõpetanud. Selline "professionaal" saab veel 100k nädalas! Cole, Jovanovic, Poulsen ja Konchesky kiiremas korras maha müüa, see aitaks nii neid kui 'pooli makstavate palkade summat. Cole'i "parim enne" on läbi ja parem ongi kui 'arry ta ära ostab, geniaalne treener nagu ta on.

                            Kommentaar


                              Kuulukse, et aetakse Inglise talenti Hendersoni ja Wickhami näol taga. Poiste praegused omanikud hõõruvad käsi ja tõstavad üleminekusumma nõudmisi päev päevalt.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Guardian väidab, et Henderson on klintšitud. Koduleht esialgu vaikib. Keskväljale soovitakse veel Charlie Adamit ka, mis kõik kokku tähendaks surmahoopi Jay Spearingi karjääriplaanidele 'poolis.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X