320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ddbb Vaata postitust


    Kellegil veel selline asi kodukale minnes ette tuleb?
    Jah. Foorumi järgi osadel kasutajatel esineb selline probleem.

    K Punkt - Soccerneti sünnipäeva mängust pean kahjuks kõrvale jääma. Eile trennis vigastasin vasaku jala hüppeliigest ja nüüd on mõneks ajaks igasugune liikumine raskendatud

    Minu silmade läbi on keskväli koos Adami tulekuga nüüd nii kaetud, et raske on sinna veel midagi lisada. Igal mehel on korralik varumees pingilt võtta. Formatsioonides saame kah varieeruda juba veidikene. Aga vasak äär. Ma ei jää enne rahule kui meil on vähemalt 1 korralik vasak äär.

    Jovale on antud klubi poolt vaba voli otsida endale uus klubi.

    Kommentaar


      Hehe, ma astusin eile rannas purjus peaga mingi terava oksa/klaasikillu või mõne muu sellise asja otsa ja hommikul avastasin, et jalas on väike auk. Jala peale praegu väga toetuda ei saa, aga ma loodan, et see paraneb 16-ndaks ära. Igatahes ma registreerin ennast täna ära ja saadan selle 3 euri soccerneti pangakontole. Andke teised ka teada, kui te olete ennast ära registreerinud, siis tean, et kindlalt tulete.
      sigpic

      Kommentaar


        Ma maksin ära täna, ning tulen veel ühe foorumi liikmega (Swifty2002) ja mingil määral liverpooli toetajaga, ta maksab ka lähipäevil ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas ddbb Vaata postitust


          Kellegil veel selline asi kodukale minnes ette tuleb?
          Mulle tuleb küll mingi nõme asi ette, nõuab paroole ja värke.

          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
          Ma maksin ära täna, ning tulen veel ühe foorumi liikmega (Swifty2002) ja mingil määral liverpooli toetajaga, ta maksab ka lähipäevil ära.
          Ta mängib ka meie võistkonnas jah ?
          sigpic

          Kommentaar


            Mängib küll jah.

            Kommentaar


              Kui vaja veel mängjaid..Võin uurida teistelt samuti kes siin foorumi liikmed on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                Kui vaja veel mängjaid..Võin uurida teistelt samuti kes siin foorumi liikmed on.
                Praegu pole isegi vaja, aga vaatab, kui mõned veel alt ära hüppavad, siis võiks paar mängijat juurde tulla jah.
                sigpic

                Kommentaar


                  Minul jääb siiski kahjuks tulemata, lähen sama päeva hommikul Eestist ära ja pole seega võimalik osa võtta. Kuid olge kõvad ja võitke see värk siis ära!

                  Kommentaar


                    Vähemalt ühed normaalsed klemmid peale meie! McNamara mängivaks treeneriks!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Charlie Adam signs 5-year Liverpool deal after passing medical. £6.75m fee possibly rising to £8.5m


                      Päris hea hinnaga saadud peaks mainima.

                      Kommentaar


                        Eks hakkab vaikselt sinna vasakusse äärde nüüd eesmärk kiskuma. Pakutakse igasugust rahvast - parim oleks muidugi mängija, kes oskab kõike. Kaitsta ja sööta ja tsenderdada. Kui sihuke ostetud, saaks normaalse pundi juba välja panna augustis. Vahetusekski jaguks mõni mees.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Mis Maxil häda on? Suurema osa hooajast mängis ju vasakul.

                          Edit: Andke andeks, ilmselt ootate vasakkaitsjat, mitte vasakäärt.
                          Last edited by Saarlane; 08.07.11, 09:15.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Kui sihuke ostetud, saaks normaalse pundi juba välja panna augustis.
                            kaitseliin insua-agger-skrtl-johnson? ägger ei pea never tervet hooaega vastu ja asendust peab otsima talle herakles-carrashit-kelly(?) triost. lööte alati ühe rohkem kui teile lüüakse? atraktiivne jalgpall ftw.

                            tegelt ma tahtsin selle holloway sohilapse kohta küsida: mõni pooli noor läks laenuna või päriseks vastu ka?
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Mis Maxil häda on? Suurema osa hooajast mängis ju vasakul.
                              Lähtun oletusest, et Maxi on enne augusti lõppu läinud.
                              Blackpooli pole küll kedagi müüdud ega laenatud, küll laenati Stephen Darby aastaks Rochdale'i. Ilmselt peamiselt põhjusel, et ostjat talle ei leidu.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                kaitseliin insua-agger-skrtl-johnson? ägger ei pea never tervet hooaega vastu ja asendust peab otsima talle herakles-carrashit-kelly(?) triost. lööte alati ühe rohkem kui teile lüüakse? atraktiivne jalgpall ftw.
                                Et jah puhast kaitsjat ehk tõesti ei oleks väga tarvis. Noori alternatiive eri positsioonidele on lisaks Kelly'le teisigi: Robinson, Wilson, Flanagan, Andre Wisdom, kes just lepingut uuendas.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X