320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Inglismaa U19 koondises tegid eelmisel nädalal mehetegusid Adam Morgan (lõi Portugali vastu võiduvärava), Jack Robinson (skooris prantslaste võrku) ning koondise kapten Conor Coady. Täna võivad U21 eest pallida noorhärrad Flanagan, Kelly, Henderson ja Shelvey.
    Tulevik on meil nii helge, et tuleb päikeseprille kanda. Kui klassikuid tsiteerida.
    Ja 2 ilma kolmandata ei jää. Henderson skooris norrakate vastu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Ja 2 ilma kolmandata ei jää. Henderson skooris norrakate vastu.
      Inglismaa Iniesta?

      Kommentaar


        Algselt postitas Chemic Vaata postitust
        Inglismaa Iniesta?
        Hetkel kindlasti mitte, aga paari hooaja pärast võib asja saada tast.

        Kommentaar


          Kui lähedal pankrot tegelikult oli.
          Uskumatu, et neist hulludest päevadest möödas vaid napid 12 kuud. Tundub väga-väga ammu.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Kui lähedal pankrot tegelikult oli.
            Uskumatu, et neist hulludest päevadest möödas vaid napid 12 kuud. Tundub väga-väga ammu.
            Paistab, et rahadega on jälle kitsas käes

            Kommentaar


              see ei tähenda ju et rahadega kitsas käes
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Loodetavasti tõmmatakse sellele plaanile kiirelt vesi peale.
                14 klubi 20-st peab nõus olema. Vaevalt küll.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Kumba juurde see vaevalt käis? 14 klubi nõusoleku või vee peale tõmbamise kohta?
                  Ma räägin nimetet artiklis mainitud nõudest.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Kas ma saan nii aru, et kui telekavasse on märgitud "jalgpall" siis iga vend kes teleka mängima paneb näeb just tema enda poolt tellitud mänge? Ehk Liverpool paketi tellinu näeb 'pooli mänge ja Hull City tellinu näeb Hull'i mänge? Kui jah siis kus on probleem?

                    Kommentaar


                      Põhjalik tutvus pesapallihullu 'pooli omanikuga, kes ei teadnud enne klubi ostmist Inglise jalgpallist mitte midagi.
                      Paneb mõtlema, kummale hobusele jänkid panustavad kui mõlema jaoks enam aega ja raha ei jätku. Põhus teleõiguste debati tõstatamiseks ongi ju selles, et Henry't ja Wernerit huvitab eelkõige 'pooli potensiaalne Aasia fännibaas. Sama lugu klubi peasponsoriga, kes oma äri ka Aasias peab. Põhjust omajagu murelik olla.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Murelik? Kas sa tahad öelda, et inimesed panevad ca 400 milli lauale ning siis ühel päeval neid enam see raha ei huvita? Ega nad nüüd mingid nafta- ja metallimagnaadid ole... isegi vist sulid mitte

                        Tõenäoliselt on matemaatikud välja töötanud mitu erinevat valemit, skeemi ning nüüd suuvoodrid on asunud müügi-lobi-või-mis-iganes-töö kallale.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Nojah, ses mõttes murelik, et kui äri põhineb Aasia fännide huvil siis Aasia fännide huvi põhineb karikatel ja supertähtedel. Kui kumbagi meil lähiaastatel ei paista, võib Aasia fänn mõne teise särgi kasuks otsustada. Ja 'pool peab uue ärimudeliga omaniku leidma.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Eriti ilus see ei ole mis Ayre plaanib, aga uut staadionit/staadioni uuendust ka ei paista. Palju artikleid on selle kohta viimastel päevadel ilmunud ja nii mõnigi on väga kuri olnud, aga see paneb mu meelest suht korralikult perspektiivi:
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Ma pole küll Aasia fännidega kokku puutunud, kuid kaugemalt vaadates on jäänud mulje, et need fännid nõnda labiilsed pole, et iga prääksu peale uue jumala otsivad. Pigem on antud regioon nõnda suur ja avastamta (lüpsmata), et see häirib onu Tommi.
                              Ma olen päris kindel, et seda raha nad seal ripakile ei jäta. Ma olen päris kindel, et see raha korjatakse üles viisakalt.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Oleks tore jah, mitte et keegi avastas võimaluse (näiteks Ayre) ja siis hakkab kole kisa ja krabamine ja jalgpall unustatakse üldse ära. (Hea Aasia fännide näide oligi Malaisia külaskäik tänavu.)
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X