320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
    Oot, kas Liverpoolil nüüd ongi hetkel paberite poolest 2 puhast ründajat - Suarez ja Carroll, või on mul mingid valed andmed. Keda veel peale nende kahe ründes kasutatud see hooaeg? Olen veidi ajast maas.
    Bellamy on ka.
    FC Flora

    Kommentaar


      Ilus mäng ja kaotatud 2 punkti. SG oli taas meeldiv platsil vudimas näha. Henderson tuli vahetusest ja tõi sobiva teravuse. Lõpus ründaja sisse toomine oleks ehk midagi muutnud, aga see on oleks. De Gea tegi paar väga kena tõrjet.

      Oktoobri järele jäänud PL mängudest tuleb maksimum võtta, siin enam vabandusi ei tohi otsida. Eriti arvestades, et meeskond on hetkel terve.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Oktoobri järele jäänud PL mängudest tuleb maksimum võtta, siin enam vabandusi ei tohi otsida. Eriti arvestades, et meeskond on hetkel terve.
        Johnsonist ja Aggerist pole esialgu vähimatki märki, aga võib-olla nad lihtsalt ei mahu vahetuspingile. Muidu oleks sobiv aeg veidi liidritele järgi võtta tõesti.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Johnsonist ja Aggerist pole esialgu vähimatki märki, aga võib-olla nad lihtsalt ei mahu vahetuspingile. Muidu oleks sobiv aeg veidi liidritele järgi võtta tõesti.
          Johnson oli pre-ManU treeningu pildil. Ja pressikonverentsil mainis Kenny et tal kõik poisid teevad trenni. Eks homme vs Rangers on veidike tavapäratumat meeskonda platsile oodata.

          Kommentaar


            Government to release Hillsborough disaster papers
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Aggerist
              võib-olla nad lihtsalt ei mahu vahetuspingile.
              Manku vastu mahtus iseenesest laupäeval täitsa kenasti.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Manku vastu mahtus iseenesest laupäeval täitsa kenasti.
                Jah, ja kui oleks isegi mänginud, oleks ehk burrito ära katnud, mida Skrtel ei suutnud teha. Teisest küljest oleks ta niikuinii vigastada ka saanud ja siis 2 kuud vaevelnud.

                Aga kui Johnsonist juttu juba tuli siis äkki on võimalik et Kelly jätab ta hetkel pingile? Sest mu meelest on Kelly paremas ääres suht veatu olnud.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Oleneb kindlasti mängust, kui on vaja nõrgemate vastu ründejõudu juurde siis pakub seda Johnson kindlasti rohkem.
                  This is Anfield,

                  Kommentaar


                    Täna siis Rangers v Liverpool 18th Oct, 19:30.
                    Coatest sooviks kindlasti keskkaitses näha.
                    Aga nagu kenny ütles siis koosseis pidavat tulema üldjuhul sellistest meestest kes weekendil väga mänguaega ei saa.
                    Carroll, Bellamy võiks ka alustada.
                    Suarezt, Reinat jne ma mängu ei topiks
                    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                      Täna siis Rangers v Liverpool 18th Oct, 19:30.
                      Coatest sooviks kindlasti keskkaitses näha.
                      Aga nagu kenny ütles siis koosseis pidavat tulema üldjuhul sellistest meestest kes weekendil väga mänguaega ei saa.
                      Carroll, Bellamy võiks ka alustada.
                      Suarezt, Reinat jne ma mängu ei topiks
                      Lähen õhtul Ibrox'ile vaatama toda pulli. Kui Reina täna ka mängiks, oleks asi ikka jõle mäda - kutt vist teinud absull kõik kohtumised kaasa?
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Kas Doni on ültsegi mängu saanud?
                        Võiks talle ju ikkagi võimaluse anda, hea väravavaht.
                        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                          Kas Doni on ültsegi mängu saanud?
                          Võiks talle ju ikkagi võimaluse anda, hea väravavaht.
                          Aasias ja Türgis vist tegi paar mängu, aga võiks muidugi rohkem mänge saada.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                            Täna siis Rangers v Liverpool 18th Oct, 19:30.
                            Coatest sooviks kindlasti keskkaitses näha.
                            Aga nagu kenny ütles siis koosseis pidavat tulema üldjuhul sellistest meestest kes weekendil väga mänguaega ei saa.
                            Carroll, Bellamy võiks ka alustada.
                            Suarezt, Reinat jne ma mängu ei topiks
                            "The boss returns to his home city having pledged to field a strong side against the team he supported as a boy." Vot. Aga võiks ikkagi Doni panna väravasse, Coates võiks saada lausa 90 min ja loodaks Hendersoni keskel näha.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              your wish is my command

                              Doni, Johnson, Wilson, Coates, Agger, Spearing, Lucas, Maxi, Aurelio, Carroll, Bellamy. Subs: Reina, Hansen, Enrique, Henderson, Kuyt, Downing, Adam, Skrtel, Flanagan.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                näe Maxi ka välja ilmunud! vahepeal mängis vist Tevezi pool uut fifat, kumbki ei viitsind mängima minna
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X