320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    BloodzeedHQ näitab ka , sop://broker.sopcast.com:3912/106723
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      kurat juba kolmas mäng läheb järjest, vastastele antakse vaid üks võimalus - kohe sees.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Stoke'i esimene värav jääb küll täielikult Coatese südamele, Stoke kasutab sellised võimalused väga kergesti ära. Mängupildi poolest on Liverpool igat pidi parem ja oli täielikult domineerimas kuni selle Jonesi väravani. Üks hea võimalus tänu Coatese eksimusele ja ongi Stoke 1-0 ees.

        Kommentaar


          hea, et meid väljakul 11-st veel on - Carra ja tema "trikid"
          krdi sorensen on arsenali mängu vaadanud.
          Carroll lööb ühe ja Suarez teise ning vastased lõpetavad mängu 10-si.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            ya bijuuuutiiii!
            ometi läheb midagi sisse ka
            ★★★★★★

            Kommentaar


              And I just can't seem to get enough, Suarez!

              Kommentaar


                Super performance kõigilt.

                Suarez'i esimene värav oli ikka ülikõva. Ma löön selliseid Fifas.

                Kommentaar


                  Suarez on tõepoolest imeelukas ja laia naerunäo järgi lõpus võiks aimata, et midagi hullu tal jalaga lahti pole. Aga ausõna - kas Carrollile peab ikka veel aega andma? Hetkel paistab ta mulle kõige ohutuma ründajana maailmas. Pallipuude on nii halb, et kaitsjal pole temast mitte midagi karta.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Suarez on tõepoolest imeelukas ja laia naerunäo järgi lõpus võiks aimata, et midagi hullu tal jalaga lahti pole. Aga ausõna - kas Carrollile peab ikka veel aega andma? Hetkel paistab ta mulle kõige ohutuma ründajana maailmas. Pallipuude on nii halb, et kaitsjal pole temast mitte midagi karta.
                    Kas me vaatasime ikka sama mängu? Carrolli puude oli täna palju parem kui tavaliselt. Poiss jagas korralikult sööte, töötas tagasi kaitsesse ning oli igati tubli ja täitsa terav. Ainuke mis puudu jäi oli värav. Kusagilt jäi silma, et Carroll on kõikidest enda mängudest vaid 8 alustanud. Andy vajab rohkem mänguaega ja küll hakkavad ka väravad tulema. Segaseks jäi miks Carroll juba Norwichi vastu ei alustanud.

                    Kommentaar


                      Minu arvates sai ka Carroll hästi hakkama, eriti esimesel poolajal.

                      Coates tundus päris lootusetu ikka. Tegi palju eksimusi ja ühest eksimusest tuli värav kah, aga ta nii noor veel, ehk areneb
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Päris lootusetu ta ka ei olnud ju. Välja arvatud see rumal pallikaotus, oli Coates minu arvates väga hea.

                        Kommentaar


                          sigpic

                          Kommentaar


                            Keda kotib, fäntasis arvesse ei lähe nagunii...
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              see Suareze esimene värav on suht sarnane,kui Torres lõi Chelsea väravasse.

                              Kommentaar


                                suht naljakas, et sellisel klubil nagu seda on LIVERPOOL on ka fännid :d

                                Kommentaar

                                Working...
                                X