Lehekülg 826, kokku 2021 EsimeneEsimene ... 32672677681682282382482582682782882983083687692613261826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 16 501 kuni 16 520, kokku 40419

Teema: Liverpool FC

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Võib täitsa rahul olla, kuidas üleüldiselt mäng veeres. Kartsin hullemat, aga kontrolliv meeskond olime meie. Äärmiselt tobedad väravad mõlemad, Skrtel täna rahulikult ei maga, aga üldiselt on siit hea edasi minna.
    Suarez'i löök on ikka tõeline maiuspala. Nice !!
    WE ARE YOUR RULING CHAMPIONS OF EUROPE

Eesti koondislane Kasutaja zip avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Liverpooli kodukalt jäi silma ka selline huvitav lõik:

"Liverpool fielded their youngest starting 11 in the league since December 2003 (an average age of 24 years and 364 days), with Sebastian Coates, Martin Kelly and Sterling all in the line-up."

Pärast Lucase väljavahetamist neljandal minutil langes see vanus muidugi veelgi. Liverpoolil olevat üldse noorim meeskond Premmis pärast tegusat suve üleminekuturul: http://i.imgur.com/So304.png
    "Mind you, I've been here during the bad times too - one year we came second."Bob Paisley

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kaks ilusat väravat, kaks lolli väravat. Hea on see, et meistrite vastu suudetakse korralikult mängida ja isegi ära lüüa, nüüd on vaja lollused lõpetada, sest 5 väravat kahe mänguga sisse imeda on liiga palju. Ma küll ei leia, et meil oleks vaja uut ründajat.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ma küll ei leia, et meil oleks vaja uut ründajat.
    Mina olen vastupidisel arvamusel ja eilne mäng tõestas veenvalt, et Borini ja Suarez ei löö hooajal kahepeale piisavalt väravaid. Raudselt on kedagi juurde vaja - eriti kui Carroll läheb. Ja just sellist meest, kes ei säti ega tribla vaid otsib omale vaba koha ja lööb söödud ära.
    i asked the wind as it blew on by
    what we should do and it replied
    blow it all away
    all these burdens needn't stay

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Üks mäng tõestas? Palju kordi sai kaitse löögid blokeeritud. See, et kaitse head tööd tegi või juhuslikult palli ette jäi vähenda kuidagi ründajate kvaliteeti. Borini-Suarez duo on potensiaali täis, anname aega atra seada, hea koostöö ei tule kahe vooruga. Mis on piisav arv väravaid kahe ründaja peale on muidugi eraldi küsimus. Mingi 30 kokku oleks vist peaaegu ok?

Muidugi 4 asjalikku ründajat võiks meeskonnas olla vähemalt, aga kui neist üks on 17a ja teine korvpalluri kasvu kohmakas puujalg, siis head nahka kokkuvõtte ei tule. Et selles plaanis olen sinuga täiesti nõus, et 1 tasemel ründaja oleks tarvis hankida küll.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Eilne mäng tõestas seda, et ründajatel läheb kohanemiseks (kokkumänguks) veel aega. Ka Suarez peab enda peas toimuva ümber programmeerima, sest Borini oskab auke leida... sinna oleks söötu ka vaja - nagu Sterling seda tegi. Paaril korral käkkis LS hea rünnaku endasse kodeeritud harjumusega ära. Ma olen veendunud, et ta on juba saanud mälupulga uute juhistega - lesson no 1: where your dogs at?

Uus ründaja - Stok'i lühikeses lauses on iva sees, sest lõputult ei saa kulutada, loitsust on vaja vabaneda (väravate löömine jääb enesekindluse taha) ning võib olla peaks andma Adam Morganile võimaluse. Tema on jätnud endast just sellise mulje, et pall tuleb lüüa vastu teda ja küll sisse läheb.
    e: ja siis on veel üks uus poiss, keda pole veel platsil näinud - Assaidi.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tuli meelde üks hea asi mis Borini eile tegi, kui algul mängiti närviliselt ja publik hoidis suures pessimismis hinge kinni, siis enne mingit teenitud ugla hakkas poiss järsku publikut üles kütma. Peale seda vaevu suudeti vaikseks jääda. That's the spirit!
    ★★★★★★

Meeskonnaliige Kasutaja Jim Beam avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

BR ütleb, et üleminekuturul lõpetatud veel kindlalt ei ole. Ehk siis tuleb veel üks ründaja ka. Omaette teema on see, kas ka lahkujaid saab olema?

"I am not sure. I would hope we could get some more players in."

"The players just need help. We lost players in the summer and we were only able to bring in a few to replace those. If we're going to strengthen, then hopefully we can get a few more in."

Algupärane

Ründajast ja vasakkaitsest ära ei ütleks. Assaidi tasemest sõltub ka kas wingerit on tarvis või ei.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Mina olen vastupidisel arvamusel ja eilne mäng tõestas veenvalt, et Borini ja Suarez ei löö hooajal kahepeale piisavalt väravaid. Raudselt on kedagi juurde vaja - eriti kui Carroll läheb. Ja just sellist meest, kes ei säti ega tribla vaid otsib omale vaba koha ja lööb söödud ära.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    et turn to the dark side?

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    et turn to the dark side?
    Mis teha, Jeesus ju seda Tofoat ei aidanud.

U21 sai eile kena võidu Palace'i üle, 3:1. Skoorisid Adorjan, Robinson ja Ngoo.
    blow it all away

Meeskonnaliige Kasutaja RedMike avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2012

Algupärane

U21 sai eile kena võidu Palace'i üle, 3:1. Skoorisid Adorjan, Robinson ja Ngoo.
    Ngoo puhul tasuks ära märkida, et poiss on ikka korralikus hoos reservide/u21 eest. Viimasest 15 mängust 17 väravat väidetavalt. Ja räägitakse, et ta suudab mängida nii mõlemil äärel kui ka ründajana, mis tuleb talle kindlasti ainult kasuks. Äkki näeme ka tema debüüti see hooaeg mikihiires või euroopas?

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RedMike Vaata postitust
    Ngoo puhul tasuks ära märkida, et poiss on ikka korralikus hoos reservide/u21 eest. Viimasest 15 mängust 17 väravat väidetavalt. Ja räägitakse, et ta suudab mängida nii mõlemil äärel kui ka ründajana, mis tuleb talle kindlasti ainult kasuks. Äkki näeme ka tema debüüti see hooaeg mikihiires või euroopas?
    Ma nägin teda eelmisel hooajal päris mitu korda mänguplatsil ja kui ta nüüd vahepeal oluliselt arenenud pole, siis ma veidi kahtlen, kas ta päris tippu jõuab. Suure kehaehitusega nurgelise tehnikaga poiss, võib vahest mõne ettearvamatu liigutuse teha. Aga hea eeltöö korral lööb võimalused ära.
    blow it all away

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma nägin teda eelmisel hooajal päris mitu korda mänguplatsil ja kui ta nüüd vahepeal oluliselt arenenud pole, siis ma veidi kahtlen, kas ta päris tippu jõuab. Suure kehaehitusega nurgelise tehnikaga poiss, võib vahest mõne ettearvamatu liigutuse teha. Aga hea eeltöö korral lööb võimalused ära.

Koller?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Berba võtaks juurde küll kui Carroll ära läheb.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tundub, et sel hooajal hakkame aina rohkem nägema noori oma võimalusi saamas:

Rodgers: "Young players will run through a barbed wire fence for you. Older players will look for the hole or just turn back and not even go through it. But you get that freshness from Raheem. I like exciting players as well and he is a boy that excites you.
    I want to make the philosophy through the club that allows us to bring players from the academy into the first team."

Raheem'i kasutamise vastu ei ole seninähtu puhul tõesti midagi. Nelisadakorda rohkem mängule elu sisse puhuvam mees kui näiteks Downing.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Ngoo'd on naljakas jälgida, palli peal on isegi suht hea sellise kolaka kohta.
    ★★★★★★

Eesti koondislane Kasutaja idikas avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2011

Algupärane

Kas oleks kuidagi võimalik saada Everton - Liverpool mängule pileteid oktoobriks? Kellega tuleks proovida kontakti saada vms? Kui kellelgi on kogemusi, siis PM Tänud!

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud