320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tarry Vaata postitust
    No Premier League HD näiteks
    Aga striimimisvõimalust ka on? : D

    / Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Lucas, Adam, Henderson, Downing, Kuyt, Suarez.
    Subs: Doni, Kelly, Carragher, Maxi, Coates, Spearing, Carroll.

    Bellamy pole isegi pingil??

    Kommentaar


      Algselt postitas Britfag Vaata postitust
      Bellamy pole isegi pingil??
      Seostaks seda lahkunud Gary Speediga...

      Streamida saab ikka

      Kommentaar


        Bellamy on jah liiga "devastated" Speedi surma tõttu, Liverpooli tweeti andmetel, kuradi kahju ikka Speedi surmast..

        Kommentaar


          Kui suudame nagu Napoli mängida, põhimõtteliselt vasturünnakudega, siis 3 p on meie.

          Kommentaar


            Ai, Johnsoni esimese poolaja ristnurka paigutamise üritus oli nice.

            Kommentaar


              pole üliammu siia foorumisse midagi postitanud, aga tuli kuidagi vajadus öelda kuskil, et dirk kuyti hooaeg on ikka väga kohutav olnud ja ma ei mõista mida ta teeb liverpooli põhikoosseisus

              täpselt samamoodi ei saa ma aru mida teeb johnny evans man utds

              Kommentaar


                Oli nüüd see punane õigustatult antud?

                Mitte et ma zitturite poolt oleks, aga esimene kollane polnud küll seda väärt.

                Ma ei teagi enam, kumb on Euroopa parim noor-gk, kas Hart või De Gea - see Carrolli peapalli äravõtt oli ikka WHOHHOOOAAA.

                Mul on niivõrd kahju, et ta City poiss on, üks väike unistus oleks teda DDG asemel olnud näha.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  imelik öelda, aga ma olen natuke isegi kurb, kindel võidumäng oli ..

                  Kommentaar


                    Kurat, ei tulnud ära.
                    Vihkan seda Harti...

                    Edit: Kuuraaga täiesti nõus, Kuyt oli ikka väga lohakas ja üldse halb täna ja on olnud juba pikka aega...

                    Kommentaar


                      Järjekordsed 2 kaotatud punkti, jube tihti juhtub seda ikka.

                      Kommentaar


                        Mõistus ütleb, et viik oli tegelt väga hea tulemus, aga süda arvab teistmoodi.

                        Kommentaar


                          Väga sitt ja pettumust valmistav viik! Liverpool oli Cityst ikka väga üle, eriti teine poolaeg...just selliste viikide pärast top 4 ei jõutagi...millal üldse viimati Anfieldil võideti? Tottenham nüüd eest libisenud.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Pekki. Aina enam kiskus mäng meie poole, aga ei suudetud siiski mitmetele rünnakutele viimast kliinilist lihvi anda. Natuke murelikuks teeb see, kuidas teinekord väga lihtsas olukorras anname rünnaku ära. Man City siit enamat kui viik absull ei teeninud. On õnneks selge, et meiega neile mängida ei sobi. Ka varasemad viimased kohtumised.
                            Reina sai täna eriti palju karistusalast väljas joosta. Kaitseliin peab ka endale meelde tuletama, et tegemist on ikkagi väravavahiga, mitte kõige viimase kaitsemängijaga, kellele võib lõpmatult tagasisööte anda.
                            Kuyt tõesti kehvik veits, Henderson - no ma ei tea - ta pole siiani endale nagu õiget positsiooni leidnud platsil. Isegi Johnson oskab (varuwingerina) ohtlikumalt-kasulikumalt tegutseda. Lucas nullib mehi mõnuga ning Skrtl-Agger on täitsa mehed lately. Suarez täna liiga üksi seal ees - ei saagi mingit imet oodata ainult temalt.
                            Carroll'i oleks mina toonud palju varem sisse ja Maxi samamoodi, sest Downingu viimane teravus jättis soovida.
                            Oijah, thankyou Charlie Adam and goodnight.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Väga sitt ja pettumust valmistav viik! Liverpool oli Cityst ikka väga üle, eriti teine poolaeg...just selliste viikide pärast top 4 ei jõutagi...millal üldse viimati Anfieldil võideti? Tottenham nüüd eest libisenud.
                              Tottenham võitleb juba tükk aega kõrgema koha eest, kui seda on neljas. Võitlus neljanda koha eest käib pigem Arsenali, Chelsea ja Liverpooli vahel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Oijah, thankyou Charlie Adam and goodnight.
                                Naljakas oli see, et kui Charlie selle pealelöögi tegi, mõtlesin just, et rautselt hakkab nüüd Adam jälle kuskilt 30-40m pealt kõmmutama taevasse, aga teie õnneks aitas Lescott seekord hädast välja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X