320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Blogi osas - kuna gif on reaalne pilt reaalsest olukorrast, siis kas võib järeldada, et pead tõeseks ka seda kandvat ideed, nagu kogu avalikkus tantsikski Fergie pilli järgi? Nojah.
    mingite üksikute gif'ide nina alla hõõrumine ongi see sama lumepalli teema, mida SAFile süüks pannakse - rebitakse üks olukord kontekstist välja ja esitatakse maailma kõige dramaatilise tegevusena. Sportlikust vaatenurgast pole taoliseks käitumiseks põhjust. Kahjuks on mõne inimese sõnadel ja tegemistel suurem kaal kui teiste omal.
    Võrreldes esimeste mängudega püsib Suarez märgatavalt rohkem jalgadel, näitleb vähem - märgatavalt vähem vilistatakse tema kasuks vigu kuigi põhjust on. Samas pole see kõik nii dramaatiline nagu blogis või gif'is.
    Suarez on kindlasti ebameeldiv mängija, kuid kindlasti pole ta selline jätis nagu üritatakse näidata - vastupidi. Vaevalt on see SAFi kätetöö, ikka meedi parseldab seda, mis kõige eredama leegiga põleb. Küll aga võiks vana mees olla mõistlikum - lapsikusest aga tal puudu ei tule ning tundub, et seda süstib ta ka enda alluvatesse.

    tip of the day: Prantsusmaa koondis (võib olla on tõesti Evra ullike).
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Võrreldes esimeste mängudega püsib Suarez märgatavalt rohkem jalgadel, näitleb vähem -
      Ma pole küll vahet märganud. Kahjuks

      Kommentaar


        Hakata nüüd täna tõendama, et Suarez ei ole eeskujuliku käitumisega sportlane. Tundub veider. Eks me teame seda fakti juba vähemasti LAV MM-ist saadik. Mulle tema tembud rõõmu ei tee, aga pole ta esimene ega viimane omasugune. Taluma teda peab, sest tegemist on suurepärase jalgpalluriga ja klubi edu on alati olulisem kui üksik mängija.

        Pühapäeva kohta ei oska muud öelda kui et kaotatud 2 punkti taas. Väga sarnane lugu mitme teise selle hooaja kodumänguga. Tea kas Anfieldi väravate parameetrid on kuidagi kahanenud, sest sisse palli kuidagi ei saa. Nüüdki läks vastase abi tarvis. Mängupilt paistis aga ilus. Hailaitide põhjal ei sõimaks ma ka Downingit mitte.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Ma pole küll vahet märganud. Kahjuks
          nii mõnelgi korral olen ma pahane olnud, et ta pole kukkunud. Kuid eks aeg näitab, kas ta suudab lõunamise mentaliteedi vaka alla hoida või mitte. Minuarust on asi paremusepoole läinud, kuid see võib vabalt ajutine nähtus olla.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Minge te sea p...e Suarez'e kallal võtmisega. Mitte ükski olukord eelmises mängus polnud feikimine. Avage oma kibestunud silmad teinekord.

            Kommentaar


              Lucas taklab vahvamalt kui keegi teine.

              Lucas Leiva has made more tackles than any other Barclays Premier League player this season.

              The Brazilian completed all seven of his tackle attempts in the 1-1 draw with Manchester City on Sunday.
              That means he has made the most tackles (68) and successful tackles (52) in English football's top flight this term.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Detsember tuleb kiire kiire kiire:
                5.dets vs Fulham (võõrsil)
                10.dets vs QPR (kodus)
                18.dets vs Aston Villa (võõrsil)
                21.dets vs Wigan (võõrsil)
                26.dets vs Blackburn (kodus)
                30.dets vs Newcastle (kodus)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Detsember tuleb kiire kiire kiire:
                  5.dets vs Fulham (võõrsil)
                  10.dets vs QPR (kodus)
                  18.dets vs Aston Villa (võõrsil)
                  21.dets vs Wigan (võõrsil)
                  26.dets vs Blackburn (kodus)
                  30.dets vs Newcastle (kodus)
                  Ühtlasi võtavad asjad vaikselt otsustava pöörde. Õnnestunud detsember tugevdaks top 4 lootusi tuntavalt. Chelsea mängib näiteks sel perioodil Newcastle'i, Spursi ja ManCityga. ManCity'ga tapleb ka Arsenal. Spurs peab sõitma kardetud platsidele Stõuki ja Swansea'sse.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Muidu nõus, aga WBA on praegu päris kohutav, ehk top4 pärast heitlev meeskond peakski neist üle käima ka ilma täiskooseisuta. Minuarust sõltub väga palju Adeka tervisest ja tujust - kui ta lõpuni samamoodi laseb on väga hea tabelikoht võimalik. Seni kõik mängud mis näinud, on ta väga ohtlik olnud. Viimaste aastate sündmused (tulistamine, City fallout, Madridis reameheks käimine) paistavad tema ego natukene kultiveerinud olevat, kui uuesti jalad maast õhku ei tõuse on Spursil üks ohtlikumaid relvi PLis.
                    Ja ma olen omakorda selle sõnavõtuga nõus.
                    Muidugi WBA võitmine ei ole mingi sajandi saavutus, lihtsalt varasematel hooaegadel on just olnud Spursil probleeme eeldatavalt nõrgemate tiimide vastu. Ja lisaks veel see, et mäng ei lagunenud ära, kui alguses kohe kaotusseisu jäädi. Suudeti ka mõndade liidrite puudumisel sellest välja tulla.
                    Adeka osas ka nõus. Loodetavasti suudab ta sama isukalt edasi mängida kui seni, siis on kõik oki-doki. Kuna Redkapp on juba väitnud, et talvel kedagi ei soetata, siis jääb suur koorem Adeka õlule. Kui üldse oleks vaja kedagi kuhugile juurde tuua, (nagu ma ka juba eelmises postis mainisin) siis oleks see tipuründaja (Pavla koju tagasi saata ja keegi asemele tuua). Defoe on väga tasemel ründaja ja kuigi viimasel ajal tal füüsis ka paranenud, siis ilmselt ei saaks ta ikkagi oma väikese kasvu tõttu palli üleval hoidmisega piisavalt hästi hakkama. Aga samas krt teda teab. Tippvormis Defoe on ettearvamatu.

                    Aga olgu, vabandust Pooli fännid, rohkem ei reosta teie teemat off-topicuga.
                    Hea töö, et ei lasknud Cityl mingit rutiinset võitu saada !

                    Kommentaar


                      Reina Kelly Carra Coates Enrique Henderson Spearing Lucas Maxi Bellamy Carroll
                      Vaatab, kuidas Enrique, Lucas ja Henderson hakkama saavad pärast üleeilset mängu.

                      Kommentaar


                        Ma usun, et Lucase mootor on piisavalt hea ja kestab küll

                        Kommentaar


                          Kõige valem otsus oli Andy lööma panna, tal niigi juhe koos sellest kisast tema ümber, see lisas veel õli tulle.
                          Loodame parimat nüüd.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            eks ta ise ronis lööma, mis muidugi näitab seda, et püksi ei kuse ja seda ründajalt ongi vaja.

                            Võiks nüüd jalka õpetamise kõrvalt mõne värava ka lüüa. Võimalused selleks on loodud.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Nii esimene mäng, mis ma vaatan sel hooajal. Kõik mis toimus poolaja keskel jäi nägemata, kuna viskas välja igaltpoolt. Nagu ma aru saan, oli penalti? Muidu aga, on Kelly täismeheks saanud, vinge Bellamyt on ka tore vaadata ning mille eest see Bertrand kaardi sai huvitav :P
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Lukaku oleks pidand saama Bertrandi asemel jah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X