320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kahju, et Lucase vigastus pidupäeva meeleolu rikkus, kuid see oli päris mässiv esitlus. Ei saa kiitmata jätta ka vastaseid, kes võõral väljakul püssi põõsasse ei visanud.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Tuleb Kenny ees müts maha võtta.
      How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

      Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        kes võõral väljakul püssi põõsasse ei visanud.

        Minust on saanud Kelly fänn. Mulle meeldis ta esimene mäng paar aastat tagasi CL'is, nüüd veel enam. paistab, et temast saab asja veel Muidu tublid, hea tujuga saab tööle minna homme.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Korralik! Fännid olid lihtsalt suurepärased!!! Jubedalt tahaks uuesti minna 'Pooli mängu vaatama. Ega pole midagi, uueks aastaks plaani võtma!
          FC Flora

          Kommentaar


            2 korda järjest oma kodus pähe saada... ai ai ai
            sigpic

            Kommentaar


              ILUSSSSSSSSS

              Kõik vennad lihtsalt nii fkn dominatesid .
              Loodetavasti Lucas ruttu jalul ;(

              Kommentaar


                Milline esitus täna Bellamy'lt Speedy auks. Vaimustav. Ja eks hea sõna Coatesi ja Kelly suunas samuti - veatu mäng ja mõlemad on tõelised talendid. Henderson ja Spearing mängisid ka minu meelest väga hästi. Carroll: väga kaugel sellest tasemest, kus ta olema peaks.
                Loodaks poolfinaaliks nüüd veidi loosiõnne.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Ohh, Lucas, palun ära ole nüüd katki!
                  Meenutab eelmist aastat, kus Carroll Emirates'il põlve vigastas, paar minutit edasi lonkis ja siis välja võeti. =ligament damage ja paar kuud audis vist...

                  Mäng oli väga kena, esimene värav oli nii lihtne ja ilus. Suurepärane sööt Hendersonilt.

                  Nüüd siis Fulham võõrsil. Ei peaks muretsema vist, arvestades seda, et võõrsil pole nagu äralöömisega väga probleeme.

                  Kommentaar


                    Rahul,
                    Siiski üks asi on meil Chelseaga ühine, meie 9d on väga mannetud hetkel.
                    This is Anfield,

                    Kommentaar


                      tundub, et Carroll on üksjagu palju füüsist teinud ning keha on lihtsalt väsinud - he'll come good, no doubt on it. Sel aastal täidab Bellamy meil selle tühimiku ründefaasis.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Jesss, algul oli kõhe tunne noorte ja ammu ära olnute pärast, aga kõik mängisid suurepäraselt, Hendo ja Spearing mängisid koha välja, Coates andis kuhjaga lootust, Bellamy domineeris väljakut ja Maxile ikka meeldib Londonis. Ainsad peorikkujad olid see, et Lucas, kes jälle oli mäekõrgune on nüüd tõenäoliselt mõneks ajaks väljas (viimane mees kellest ära ütleks) ja Carrollil ikka kiilus täitsa kinni lõpuks.
                        Nagu juba eelpool mainitud, siis super punaste vägi oli ka täna bridgeil - mingi Maxi laul, mida ise polnd ennem kuulnud, siis torres you can't score ja üldse lauldi rent-boyd üle.
                        Üks müsteerium muidu, kus on Aurelio? Oleks teda täna oodanud, aga Enrique jooksis jälle kõik 90min ja Fabiot polnud isegi pingil.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          tundub, et Carroll on üksjagu palju füüsist teinud ning keha on lihtsalt väsinud - he'll come good, no doubt on it. Sel aastal täidab Bellamy meil selle tühimiku ründefaasis.
                          Jah, sellesse miljonihunnikusse tuleb suhtuda kui väga pikaajalisse investeeringusse. Hetkel ta imet ei tee.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Milline esitus täna Bellamy'lt Speedy auks. Vaimustav. Ja eks hea sõna Coatesi ja Kelly suunas samuti - veatu mäng ja mõlemad on tõelised talendid. Henderson ja Spearing mängisid ka minu meelest väga hästi. Carroll: väga kaugel sellest tasemest, kus ta olema peaks.
                            Loodaks poolfinaaliks nüüd veidi loosiõnne.
                            Miks ? Praegu on tunne küll selline, et sõidaks Traffordil ka teerulliga üle ^_^

                            Kommentaar


                              Aa ja Kelly esimest väravat ootasin juba ammu, hea meel kohe.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Väga kena mäng meie poolt mida tumestab ainult kanderaamil ära viidud Lucas Bellamy rabas nagu Kuyt parematel päevadel, Lucas on Duracelliga vist saladiili teinud. Polnud kohta kuhu ta ei jõudnud. Absoluutselt super. Andy töötas väga kenasti tagasi, aga ründajalt ootaks väravaid. Eriti kui need veel kandikul ette kantakse. Tegelikult ootasin, et Bellamy läheb penaltit lööma, aga võta näpust.
                                Kui Adam välja võtta siis tungib Henderson palju rohkem pildile. Kuigi vahepeal vajus veidikene passiivseks sai kokkuvõttes kenasti hakkama.
                                Kelly oli minu jaoks Motm. Väga silmapaistev esitus. Ja boonuseks esimene värav 'pooli eest. Glenile on selge sõnum antud, "ei mingit loorberitel puhkamist, ma hingan sulle vägagi kuklasse".

                                Jah nüüd võiks loosiõnne tulla. Kuigi 1/2 finaal on vist 2 mängu? Ruumi vigade paranduseks on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X