320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Kelly oli minu jaoks Motm. Väga silmapaistev esitus. Ja boonuseks esimene värav 'pooli eest. Glenile on selge sõnum antud, "ei mingit loorberitel puhkamist, ma hingan sulle vägagi kuklasse".
    minu valik langeb Caotes'ile, kes koos Agger'iga moodustaksid tõenäoliselt ühe super kesk-kaitse paari. Mees oli vana rahu ja kindlus ise + positsioonivalik teeb silmad ette paljudele ning sööta oskab ka. Kui Kelly on/oli tiba rabe - arutut rabelemist harrastab - siis Caotes vist tegi juba tunnelis vastastele selgeks, et sinu, sinu ja sinu panen ma kohe taskusse ning targem oleks mitte energiat kulutada rumaluste peale.

    Tõenäolisel saab Lucas meil kaua audis olema ning loodetavasti võtavad teised (keskväljamehed) õppust tema liikumisest palli saamisel, surmamisel - ta võtab palli nõnda omaks, et isegi kui tal pole õrna aimugi, mida ta sellega teeb, siis paistab see vastupidi välja.
    Võimaluse korral söödab esimese puutega. Kui seda võimalust pole, siis võtab palli nõnda omaks, et vastane peab enda liikumisele risti vastu liikuma - ühe väikese pettega, liigutusega viib vastase korraks tasakaalust välja ja saavautab vajaliku edumaa. Booom.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Tõenäolisel saab Lucas meil kaua audis olema ning loodetavasti võtavad teised (keskväljamehed) õppust tema liikumisest palli saamisel, surmamisel - ta võtab palli nõnda omaks, et isegi kui tal pole õrna aimugi, mida ta sellega teeb, siis paistab see vastupidi välja.
      Võimaluse korral söödab esimese puutega. Kui seda võimalust pole, siis võtab palli nõnda omaks, et vastane peab enda liikumisele risti vastu liikuma - ühe väikese pettega, liigutusega viib vastase korraks tasakaalust välja ja saavautab vajaliku edumaa. Booom.
      Kusjuures minu jaoks oli Spearingi mäng keskel kenake üllatus. Poisil on hoopis rohkem kindlust ja söödutäpsust kui eelmisel hooajal. Ei usu, et ta Lucase eemalolekul hullult mänguaega saab, aga alternatiiv oleks ta võib-olla Adami kõrvale küll.
      Coates tundus tõesti väga hea kuigi tunnistan, et seda tema mängu alguse täklingut karistusalas nägin alles hiljem ja seal jäi ta omajagu hiljaks. Kelly on ründefaasis veidi rabe, aga see tuleb vist sellest, et ta pole loomupärane äär. Näeksin parema meelega teda keskel, võimalik, et isegi kaitsva poolikuna. Nii perspektiivis.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Tugevad kõlakad, et Lucas on 6 kuud väljas :S


        bensmith_Times Ben Smith
        RT @sms_adrian Back from #LFC hotel in London ... Lucas thinks he will be out for 6 months. Knee scan tomorrow


        BFC1887 Blackpool FC
        On-loan midfielder Jonjo Shelvey has returned to parent club Liverpool following an injury to Lucas




        DjPhal on RAWK saying 6-9 months
        Who is he and why would he be a solid source?
        More or less the most reliable ITK on RAWK

        Loodame, et need on ainult kõlakad
        sigpic

        Kommentaar


          Shelvey on ka juba kiirkorras Blackpoolist tagasi kutsutud. Ju neil juttudel siis mingit sorti põhi all...
          Kuram, pidi see nüüd nii minema?

          Kommentaar


            Kuram küll oli seda jama nüüd vaja. Hetkel näeks tema otsese musta töö asetäitjana Spearingut. Adam ja Henderson pole seda tüüpi mängijad ja kes seda teab mis üldse Steviega toimub.
            need kuue kuu jutud on liiga hirmuäratavad, panen käed kõrvadele ja ei kuula
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Väga tahaks loota, et asi pole nii tõsine, Lucase puudumine annaks meie hooajale ikka väga kõva hoobi. Shelvey tagasi kutsumisest võib kahjuks aga järeldada, et Lucas on ikka päris pikalt väljas.

              Kommentaar


                Poolfinaal City vastu

                Magus, raisk!

                Kommentaar


                  Nojah. Hommikul esimese asjana loosi kontrollima ja no City loomulikult. Vahva muidugi, aga jaanuaris on juba päris karikas ka. Läheb tihedaks.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Kuradi kurat. Olles eelnevalt teadlik, et meil nagunii jaanuari alguses mäng ManCityga siis tahtsin ma neid kõige vähem vastu. 3 mängu nüüd jaanuaris nendega. Ilma Lucaseta.... Ebavajalik!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Kuradi kurat. Olles eelnevalt teadlik, et meil nagunii jaanuari alguses mäng ManCityga siis tahtsin ma neid kõige vähem vastu. 3 mängu nüüd jaanuaris nendega. Ilma Lucaseta.... Ebavajalik!
                      Täpselt, kõige hullem kui nendel mäng sujuma hakkab ja Lucas on ainus rohi selle vastu.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Lapsed võitsid reservliigas Wolvesi 1:0, värava autor Suso.
                        'pool: Hansen, Mendy (Roberts 55), Smith, Sama, Wisdom, Coady, Suso, Flanagan, Eccleston (Ngoo 64), Adorjan (Silva 75), Sterling.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Lucas injury update

                          Kommentaar


                            Lucas siis hooaja lõpuni väljas. Jube halb uudis juba teist hooaega järjest parim mängija meil olnud. loodame et Stevie saab terveks ruttu. Senikaua annaksin võimaluse Jayle.

                            Kommentaar


                              Me võiksime osta Torrese 10M eest tagasi talvel.;P Siis hakkaks mees skoorima kah, oleksin selles suhteliselt kindel.

                              Loos nagu juba eelmine päev sisetunne ütles, et Mancity. Lucas jah tõesti väljas, aga ma arvan , et ehk Adam ja Gerrard panevad keskvälja kinni.Loodame parimat!

                              Kommentaar


                                Kohutav uudis. Kindlasti meie tähtsaim mees hetkel, aga kes tema asemele panna. Ise näeks lähimaks Spearingi, kes on erinevalt Hendersonist ja Adamist vähe kaitsvam ja teeb seda musta tööd. Samas oleks aeg ka Hendersoni proovida keskel, see ju tema positsioon, äärele ei sobi üldse. Ja mis värk üldse Steviega on? Mitte mingit juttu pole temast sellest ajast olnud kui öeldi et ankle infection. Sellist asja teaksit ju tohtrid öelda suht ruttu, et millal peaks tagasi jõudma - suht kahtlane. Üks variant on hoopis kuskilt mujalt top klubist laenata keegi sisse.
                                Nüüd siis peab lihtsalt lootma et ta terveks saades saab ka oma vormi tagasi, ikkagi kahtlaselt pikk aeg. väga kahju.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X