320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kenny eelistas eelmine aasta kohati mängitada sellel positsioonil pigem paremajalgseid mängumehi kui Aureliot. Lisaks kaitseliini on mehi võtta omajagu. Seega ta nagu võiks minna, kuid suvel teda maha ei müüdud, kuigi prooviti lahti saada kõigist keda ei vajata.
    Lepingupikendused tehakse tihti ka selle jaoks, et mehe eest paremat raha saada ja et ta tasuta minema ei läheks. Kuyt paar aastat peaks veel päris asjalik olema muidugi, kuid tema turuväärtus hakkab kiiresti langema...

    Kommentaar


      Suarez'e (ja Liverpool FC) vastulause aega pikendati. Põhjuseks tõenäoliselt see, et Suarez'ele on tulemas kolmas süüdistus, kuna Bellamy ja Barton läksid peale mängu raksu.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Suarez vs Evra on käimas. Täielikku saladuskatte all.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Suarez vs Evra on käimas. Täielikku saladuskatte all.

          Kommentaar


            Pullikaka, muud nagu ei oskagi kosta.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Gerrard chillib päikese all. Räägitakse, et ta on sellepärast seal, et siis paranevad vigastused kiiremini vms.

                sigpic

                Kommentaar


                  Torres võiks väiksema summa eest tagasi tulla.

                  Kommentaar


                    Kui nii lähekski siis see oleks ülikaval ots Liverpoolilt

                    Kommentaar


                      kamooon, ärge minge sinna. kes tahab judast tagasi?
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Ma miskipärast arvan, et kui ta ka tuleks siis oleks ta meil hoopis teisest puust kui Chelseas... Ta teab ise väga hästi kui suure vea ta tegi, kui lahkus.. nüüd istub pingil ja loodetud tiitleid ei ole ka kusgil..samas kui 'Pool on vaikselt tõusmas. Arvan, et ta oleks väga õnnelik kui tagasi saaks ja puhtalt selle emotsiooni pealt juba lööks aga mis siin ikka spekuleerida. Hetkel teda ei ole, vaid on teised mehed, kes peavad ära lööma hakkama.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Ma tahan teda tagasi, samuti ma arvaks, siin oleks ta jälle hoos

                          Kommentaar


                            aga mul on pohhui

                            Kommentaar


                              Enne Torres kui Villa, millest spekuleeritakse. Ise ei valiks kumbagi neist, pigem otsisiks nn. uut Torrest.
                              This is Anfield,

                              Kommentaar


                                Järgmised 4 mängu siis tuleks ära võita. Hopefully.
                                Villa A
                                Wigan A
                                Blackburn H
                                Newcastle H

                                Viimane neist kindlasti paras pähkel, aga tundub, et neil sats sante täis ja loodetavasti moraal maas ka + koduseinad toetavad eksole .
                                Peale seda karm andmine Etihadil obv.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X