320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    vaat, et ideaalne aeg karistuse ära kandmiseks.
    tegelt parim variant - 4 liigamängu jääb vahele. CL. Puhkust on temale vaja ning SG ehk aitab meil vahepeal häda teha.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Tundub tõesti, et praegu oleks kõige õigem aeg karistus ära kanda. Kahju muidugi, et Carlingu poolfinaal Suarezel vahele jääb, muidu ülejäänud mängud kõik täiesti võidetavad ka ilma temata. Vahele peaks siis jääma:

      Man City (A) Premier League, 03.01
      Oldham (H) FA Cup 06.01
      Man City (A) Carling Cup, 11.01
      Stoke City (H) Premier League, 14.01
      Bolton (A) Premier League, 21.01
      Man City (H) Carling Cup, 25.01
      Wolves (A) Premier League, 31.01
      Spurs (H) Premier League 06.02 (juhul kui FA Cupi 3. ringist edasi ei pääseta)

      Kommentaar


        Reina, Johnson, Enrique, Agger, Skrtel, Henderson, Downing, Spearing, Adam, Kuyt, Bellamy

        sain valed andmed algul, Kuyt siiski Carrolli asemel mitte Bellamy.

        Kommentaar


          Liverpool: Reina, Enrique, Johnson, Skrtel, Agger, Spearing, Adam, Downing, Henderson, Kuyt, Carroll. Subs: Doni, Gerrard, Maxi, Carragher, Shelvey, Kelly, Bellamy.

          Selline algkoosseis siis. Oleks oodanud Bellamyt põhisse aga okei. Stevie kah veel ei alusta, mis on imelik arvestades kui kehva Adam olnud on samas õige, sest liiga vara liiga suurt koormust Gerrardile andes võib ta uuesti kohe katki minna. 50 minutit veel.. YNWA!
          FC Flora

          Kommentaar


            Kuyt vast sellepärast, et palli on vaja täna taga ajada ning Bellamy lükkab tõenäoliselt vahetusmehena ennem mõne kotti kui Dirk.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              Liverpool: Reina, Enrique, Johnson, Skrtel, Agger, Spearing, Adam, Downing, Henderson, Kuyt, Carroll. Subs: Doni, Gerrard, Maxi, Carragher, Shelvey, Kelly, Bellamy.

              Selline algkoosseis siis. Oleks oodanud Bellamyt põhisse aga okei. Stevie kah veel ei alusta, mis on imelik arvestades kui kehva Adam olnud on samas õige, sest liiga vara liiga suurt koormust Gerrardile andes võib ta uuesti kohe katki minna. 50 minutit veel.. YNWA!
              Bellamy põlved ei luba tal nii lühikese aja jooksul kahte mängu alustada.

              Kommentaar


                Ei saa aru siis mis õige on ja mis vale algul nägin ma samasugust, mis florafänn pani ja siis muudeti see ära ning nüüd näen jälle seda smaa.

                Kommentaar


                  On tähelepanuväärne, et klubi ja mängija selliste avalduste tegemine on kellelegi hea mõttena tundunud. Müstiline PR.

                  Kommentaar


                    Faktid on kuivad detailid, millel pole elu. Pole hullu kui inimesed teinekord tahavad suhelda.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Ehk seetõttu, et liigas jätab Suarez vahele mängud City, Stoke, Boltoni, Wolvesi ja Tottenhami vastu ja ta on tagasi täpselt mänguks ManU vastu Old Toiletil ning üldse peale ta naasmist on kohe mängud lisaks ManU-le veel Arsenali ja Evertoniga, et kui vastu võtta see otsus mitte edasi kaevata siis pigem tehti seda õigel ajal.
                      Jep,see on nüüd küll kaval plaan ja tore ajastus Suarez&co poolt- eriti arvestades seda, et 35 milline nuudeljalg on hirmsas hoos hetkel ja ründajatega probleeme ei ole.
                      Suarez saab aga kodus puhata ja negrodega hambaid teritada,et naastes kohe uuesti väljakul pisikese kääbikuga mõtteid hakata vahetama teemadel, et kelle vanaema oli pruunlane ja kelle vanaisa esimesena aafrikast minema jooksis ja ausaks prantslaseks hakkas.
                      How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                      Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Nii palju piltlikke näiteid, et ... too siis juba illustratsioon ka selle M ja tuti kohta, ma ei saa muidu pihta.

                        E: eriti tuti.
                        Pmst mida Daz Booob räägib. Näiteks võiks tuua Bellamy esimene värav vs Newcastle: http://www.soccerclips.net/videos/li...castle-bellamy 7-8 kaitsjat istub värava ees. See et pall temani jõuab on 1 suur juhuste (ncfc mängijate eksimuste/ebaõnne?) rada. Ja nüüd vaata seda Ba pealelööki mille Skrtel ära päästab. Väga lihtne rünnak, suurepärane löök ja 90% on selline pall sees. See on see erinevus. Aga jah 1-0 kasvõi 1000 pealelöögist > 0-0 ja ilus söödumäng Skrteli ja Reina vahel.

                        Mõnes mõttes võib see ban Suarezele isegi kasuks tulla. On teine terve suvi läbi rabelenud ja rapsinud. Puhata on kah vaja.

                        Kommentaar


                          Pärast raporti lugemist oli seda otsust oodata. Edasikaebamine olnuks mõttetu. Hea, et teatati täna, mitte ei lastud Suarezel veel City vastu mängida. See olnuks väär.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Nojah, aga Carra särk läheb täna üle mitme aja selga. Loodame parimat. Mul on sihuke tunne, et täna on Dirk Kuyti päev.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vähemalt on see naljategemine ära lõpetatud, loodame et selle ajaga mees oma vormi ei kaota.
                              This is Anfield,

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                On tähelepanuväärne, et klubi ja mängija selliste avalduste tegemine on kellelegi hea mõttena tundunud. Müstiline PR.
                                Liverpooli PR-osakond on osanud probleemi ilmnemisest alates peaaegu kõik valesti teha, mis vähegi teha sai. Ja klubi mainet kõrvaltvaatajate silmis on sellega määritud rohkem kui Suareze mis tahes sõnad oleks suutnud. Selles mõttes ei ole üllatav, et üritatakse "võiduka lõpuni" minna. Kahju vaadata, Liverpooli sugune klubi on palju paremat väärt.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X