320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis mõte siin enam sellest jahuda on. Liverpool nõustus karistusega ja Suarezel veel 7 mängu tribüünilt vaadata. Sa Vince saad mingit rahuldust kõige sellega seonduva ja Evra kaitsemisega siin foorumis või? Teema on lõpetatud ja mida siin enam rääkida on.
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Mis mõte siin enam sellest jahuda on. Liverpool nõustus karistusega ja Suarezel veel 7 mängu tribüünilt vaadata. Sa Vince saad mingit rahuldust kõige sellega seonduva ja Evra kaitsemisega siin foorumis või? Teema on lõpetatud ja mida siin enam rääkida on.
      Liverpool "nõustub karistusega" ja kirjutab samas, et nemad pole mitte midagi valesti teinud ja kõik on mingi nendevastane vandenõu. Ehk siis ikkagi ei nõustu tegelikult mitte millegagi. Kui uskuda Suareze versiooni, et ta ei mõelnud mitte midagi halba, siis poleks ju raske ka nii öelda, et sorry poisid. Mitte ainsamatki vabandust ei ole tulnud, Kenny selle asemel jaurab, et tõde on hoopis mujal ja küll meie teame, aga välja mitte midagi ei ütle. Lapsik. Ja kui ikka Evrat järjepidevalt valetajaks tembeldatakse ja rünnatakse, siis kipub tõesti kaitserefleks tulema. On üllatav või?

      Aga noh olgu, matame siis veebruarini kirve maha. Hoidke lippu kõrgel.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Olgem ausad, ega Evra selles loos ka puhas poiss ei olnud.
        This is Anfield,

        Kommentaar


          Algselt postitas Blackened Vaata postitust
          Olgem ausad, ega Evra selles loos ka puhas poiss ei olnud.
          Well, daaaa, sellest ju kõik alguse saigi, et Evra on must.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Ka peale selle et ta neeger on.
            This is Anfield,

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Liverpool "nõustub karistusega" ja kirjutab samas, et nemad pole mitte midagi valesti teinud
              Ise ju taipad ka mida nad tegid siin.. Liverpool nõustub karistusega, aga mitte kuriteoga. Mis teha..

              Kommentaar


                Vints, tule ära. Veerpalul on siiani fesaris üle 65k uskuja. Siinne seltskond neist ei erine.

                Kommentaar


                  Kõigi eest ei saa küll rääkida, kuid vaadata saagat terviklikult, siis kogu see teema on mäda (faktoloogid tahavad kindlasti fakte - eks siis otsige) ning tõenäoline on, et ennem võetakase kasutusele mängjate puhul personaalsed mikrofonid, bioenerigamõõdikud ja muud Bella Nova vidinad, kui paljude ihaldatud väravajoone tehnoloogia.
                  Eks näis, kas ajakirjanikud, kes seni ettesöödetud lobi jagavad, ükskord ka uurivad, et mis toimub... seni on treitud vaid refereeringuid. Get real.

                  Ja öelda, et klubi ei tohi pahane olla, ega enda toetust väljendada - olgu see siis illusionistidest PR-inimestele vastukarva käiv - on rumal, kuid mõistetav. Kõigest ei peagi arusaama, sest muidu oleks meeste ja naise eksistents võimatu. Vigased oleme meie kõik ning naiste ülemvõimu vastu mehed ei saa.

                  Panustaks selle peale, et Terry mõistetakse korrakitsjate osakonnas süüdi, kuid sellega kõik ka piirdub (kindlasti etendatakse mingi üllas näitemäng). Kuigi Terry minule mängijana ei meeldi, siis on mul kahju, et ka tema peab mingil määral (kindlasti peenemalt), seda isehakanud inimeste võimu taluma, kes ei taha enam jalgpalli mängida.

                  Sitta kah, väljakul on meil suuremad mured mille üle mõtiskleda.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Küllap siin võetakse paljude arvamus kohta. Ka nende, kes ei toeta lähemaid rivaale. Võib ju olla, et Suarez peale mõningast järelemõtlemist siiski vabandab. Mina jään igatahes sellele lootma.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      tõenäoline on, et ennem võetakase kasutusele mängjate puhul personaalsed mikrofonid, bioenerigamõõdikud ja muud Bella Nova vidinad, kui paljude ihaldatud väravajoone tehnoloogia.
                      See väravajoone tehnoloogia on teoorias tore ja aus asi, aga praktikas mõjutab see sajast kohtumisest heal juhul ühe tulemust, kui sedagi (pool lambist võetud nr). Samas päevast päeva antakse fantoompenalte ja jäetakse sulaselged pennud andmata. Sama suluseisu väravatega. Et miks kulutada jubedalt aega ja raha millelegi, mis probleemi (kohtuniku eksimused mõjutavad liiga palju tulemusi) ei lahenda?

                      Kommentaar


                        Sahinad, et Darren Bent on pmts done deal.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          ää, et mina tahaksin seda joone värki? Get real. Mõte sul sama, mis minul, et taoliste juhtumite protsent on olematu.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Kui uskuda Suareze versiooni, et ta ei mõelnud mitte midagi halba, siis poleks ju raske ka nii öelda, et sorry poisid.
                            In my country, 'negro' is a word we use commonly, a word which doesn't show any lack of respect and is even less so a form of racist abuse. Based on this, everything which has been said so far is totally false. Aga see on suht pohhui, sest rassiline erinevus seisneb selles kas sa oled neeger või mitte. Ja ekspertide arvamus selle sõna kohta on kah suht ebaoluline.

                            Loe FA raportis neid kohti miks Evra on credible witness ja Suarez mitte. Ära unusta ka seda lugemast, kuidas Evra "He used N word at least 10 times" tabloidide pealkirjad muudeti raportis kenasti "figure of speech"'iks. Midaiganes....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              Sahinad, et Darren Bent on pmts done deal.
                              ei usu, et ta tulla tahab
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                ää, et mina tahaksin seda joone värki? Get real. Mõte sul sama, mis minul, et taoliste juhtumite protsent on olematu.
                                Tänan küsimuse eest (kui ikka oli mulle).
                                Ei oska öelda kes tahtis ja kas sina tahtsid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X