320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Johnson vs Downing on mõnes mõttes kohatu võrdlus, sest sel juhul peavad kaitsjad tegelema nii Johnsoni kui ka Downinguga - viimane nendest tekitab enda liikumisega esimesele ruumi. Kui Downing üksi ründesse rügab, siis on kaitsjatel ainult üks mure... ideepoolest peaks Downing äärelt sisse lõikama ja Johnson spurdiga äärt surve all hoidma. Natukene arusaamatuks jääbki see, et millepärast Downing keskele ei taha lõigata.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Kaitset võib vahetada (ka Flanagan on reaalne variant), aga ründavaid mängijaid vahetada pole. Carroll on nüüd peaaegu kohustuslik. Seega midagi oluliselt teistsugust me täna nägema ei saa. Gerrard ei olevat veel valmis alustama, seega vahest saab Hendo veidi puhkust ja mängib näiteks Jonjo.
      tahaks ründes kahte meest näha, mitte üksikut hunti.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Miks Coates'ile üldse suurtemates mängudes võimalust ei anta - sellest pole ma päris hästi aru saanud - ei mängi veel hästi kokku teistega ? Skillis pole ju asi või mis. Benitez roteeriks tiimi oluliselt rohkem igatahes ja seda eriti kui tegemist nii tiheda mängud graafikuga.
        Vana kool (ja seda KD täna juba on) hästi toimivat keskkaitset nii naljalt ei vaheta.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Tahaks väravaid näha. Kus siis veel kui mitte League One satsi vastu paugutamist harjutada? Enesekindluse (osaliseks) taastamiseks kõlbavad nad väga hästi. Loodan, et nüüd ära ei jinxinud midagi. Muidu tuleb Pingviini-Vello.
          Eitea, kas saan pärast tänast mängu ka tulla küsima, et kust selline enesekindlus võeti ?

          Okei, muigugi on need kaks mängu hoopis erinevate tasemetega. Aga kas ma sain õigesti aru, et kui Pool täna kaotab, siis jääb Suarez Spursi vastu pealtvaatajaks ?

          Kommentaar


            jepsti
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar



              tahaks küll Bent´i Liverpooli :P
              Suarez-Bent

              Kommentaar


                Palju hind on? £50m?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  kui ma ei eksi Liverpool pakkus või tahab pakkuda 20 midagi,25m vist?

                  Kommentaar


                    Osad kirjutavad ka, et Bent on olemas, tglt ta on hea mängija, no Carrollist ehk ikka parem :P

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Ja tegelikult peaks mingi teadaande ära ootama, Mirror ei tähenda.
                      Lingil avaneva pildi peal on Bendil hoopis vale särk peos. St ärge ajage jama.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Lingil avaneva pildi peal on Bendil hoopis vale särk peos. St ärge ajage jama.
                        Benti kära on paras ports viimasel ajal old, et ma olen murelikuks muutunud. Kui ta vormis on oleks väga vaja, aga ei taha! Karu(lli) peab tantsima panema!

                        Kommentaar


                          kas liverpool-oldham näeb ikka netist?
                          tean kus näeks muidu www.rojadirecta.com ja vb www.athenet.tv
                          on teada ka näiteks,kes kindlalt mängib ja kes kindlalt ei mängi?

                          Kommentaar


                            Koosseisu saab u. 20 minta enne mängu, arvatavasti saavad paljud puhkust ja on oodata Shelvey, Kelly, Carragher, Coates, jt. mängu toomist. Bent'i kohapealt, enne ei usu kui tal punane vorm seljas on, KOPis oli ka artikkel miks võiks see heaks ostuks osutuda( http://thekop.liverpoolfc.tv/_The-Ca...00/173471.html ).
                            This is Anfield,

                            Kommentaar


                              Igati nõus, et me ei vaja kuskilt mujalt staari, sest see on riski business.Me vajame kindla peale minekut, kas see just Bent peaks olema on teine asi, aga keegi kes on mänginud või mängib Premiershipis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                kas liverpool-oldham näeb ikka netist?
                                Väike võimalus isegi on, et näeb.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X