320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas Sajets
    Seafarmeritel pole mitte midagi pakkuda kui haisev brutaal Drunken Duncan, peatreeneri taktikaline kapasiteet mis on võrdne haugi ajuga, puidust kodustaadion ja disketile mahtuv Meistrite liiga hooaeg.
    Oh jah. Vastik on sellist juttu lugeda. Härra amatöör Sajetsi reiting langes minu silmis just nulli.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas mcnamara
      Härra amatöör Sajetsi reiting langes minu silmis just nulli.
      Been there, done that



      Harry Kewell, professional footballer.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas mcnamara


        Algselt postitas Sajets
        Seafarmeritel pole mitte midagi pakkuda kui haisev brutaal Drunken Duncan, peatreeneri taktikaline kapasiteet mis on võrdne haugi ajuga, puidust kodustaadion ja disketile mahtuv Meistrite liiga hooaeg.
        Oh jah. Vastik on sellist juttu lugeda. Härra amatöör Sajetsi reiting langes minu silmis just nulli.
        Vabandust, aga ma tõsimeeli jälestan Evertonit ja kõike nendega seonduvat.

        Ma ei tea kuidas sa suudad taluda nende pidevat vingumist, et Liverpool on kõigis nende hädades süüdi. See et nemad on halvas seisus on Liverpooli ja Heyseli süü. See, et nüüd Liverpool 5. meeskonnana Meistrite Liigasse sai ja neilt raha ära võtab (raha mida neilei ole kui nad Villarreali vastu imet ei tee), sest Liverpool \"ei oleks pidanud sinna saama\".

        Kõiges on süüdi Pool. Ja selle pärast ma ei salligi neid. Sest nad on nii kibestunud.
        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
        Cry welcome to the song.
        And as it lifts you, time to move on.
        We go!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas Sajets
          Vabandust, aga ma tõsimeeli jälestan Evertonit ja kõike nendega seonduvat.
          Aga mina mäletan veel hästi meie 80-te omavahelisi lahinguid ja hindan juba seetõttu naabreid kõrgelt.
          Villa-fänn eston vihkab Birminghami, järelikult sina kui Liverpooli toetaja pead vihkama Evertoni? Arusaamatu mulle.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas mcnamara
            Villa-fänn eston vihkab Birminghami, järelikult sina kui Liverpooli toetaja pead vihkama Evertoni? Arusaamatu mulle.
            See on popp ja noortepärane. Näiteks Arsenal peal Spursi vihkama ja Sunderland NUFCi. Muidu pole sa lahe. Mulle näiteks Leedsi toetajana ei käi ManU üldse närvidele, ebameeldivad on nad hoopis teistel põhjustel. Ja Chelsea vastu pole mul absoluutselt midagi, kuigi peaks olema. Kuid meie sinuga oleme ebalahedad. Lahe on ikka kedagi põlastada.

            SHOOT THE CHELSEA SCUM!

            Djibril Cisse, what a nice fair-play lad.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Tore et te ise nii pinnapealsed olete ja minu jälestust Evertoni vastu peate lihtsalt flavour of the monthiks. Sest asi tõesti nii ei ole.

              Howard Kendall, Evertoni Heyseli aegne peatreener ja jota. Need on tema sõnad.

              \"Liverpool have finished fifth but have been given a wild card even though the ruling was that the top four qualified. But there was no wild card for Everton when English clubs were re-admitted to Europe. Instead Liverpool were the first club back in. (see on siin eriline müstika) Everton should have been given a place then after being denied as champions. It would not have benefited me at the time - I had left the club by then.\"

              \"I do not agree with Liverpool being in the Champions League now even though they won it. The rules should not have been changed just like that. If they had wanted to change the rules for next season as a result of that, fair enough but I believe Uefa kept delaying a decision when Liverpool reached the final in the hope they would lose.\"

              \"If that had happened they would not have a decision to make. I am not bitter at being denied the chance to take Everton into the European Cup. How can I be when people lost their lives at Heysel? That puts everything into perspective but I was envious when they were the first team back in when the ban was lifted.\"

              \"Everton should have fought harder at the time because they should have been the first in Europe from England after the ban. They should have changed the rules for Everton as they did in the summer for Liverpool.\"

              Ja see siin võtab kokku Evertoni kui jalgpalliklubi. Ma ei jälesta nende fänne,kes mõtlevad peaga ja saavad aru asjadest. Aga lahmimist a la Liverpool on süüdi et me oleme sitad, on laustotter.

              Ma juba ootan süüdistusi, miks Pool on süüdi, kui Villareal edasi pääseb ja nemad UEFAsse langevad.

              Viimane uudis Evertonist on muidugi see, kuidas nad kohtlevad mängijat kes neid euroopasse aitas - Stubbs, kel on 2 korda munandivähki ravitud, loobus nende pakutud lepingust kuna sinna taheti sisse panna klausel, et kui haigus peaks tagasi tulema, siis leping kaotab kehtivuse. Vapustav küündimatus ja südametus meeskonnalt, kelle fänn on Stubbs olnud lapsest saati ja keda viimased 4 aastat aidanud.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                mis puutub minu koopameeste vihkamine venna seafarmerite vihkamisse??

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  WE HATE BLUESCUM!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                    tra, figo ei tulnud, baros l2inud. m6nda ilusa soenguga poissi oleks ikka klubisse vaja.
                    Hyypial on ilus blond pea... värvis hallid karvad välja.

                    Ja Kewell oma homo-soenguga peaks ju küll normi täis tegema.
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Sai lõpuks Sunderlandi vastu toimunud mäng järgi vaadatud.
                      Mäng oli enamjaolt ilusti \'pooli kontrolli all, kui välja arvata mõned osavalt kiired vasturünnakud ning nurgalöökidest tulnud ohtlikud momendid. Stevo suutis vastaseid meeldivalt juba 2 mänguminutil ehmatada, kui too umbes 30m kauguselt posti lajatas. Kaitseliin töötas üpriski edukalt. Hyypia näitas nende hulgast minumeelest kõige paremat mängu. A võib-olla oli pigem justkui värskelt blondeeritud pea see, mistõttu ta positiivselt silma jäi. :P
                      Morientes mängis ainult esimesel poolajal hästi. Cisse võimalused olid tõesti suurepärased...oeh...ja kasu ei midagi. Oli tõesti sunnitud paremäärel mängima ja seal paistis ta kahvatu. Palju sööte sinna äärele ei suunatud ja elevamad momendid leidsid tema puhul aset ründajale omaselt karistusalas tegutsedes. Ühe palli lükkas ka üle vastaste väravajoone, kuid kohtunikud siiski keelasid ära. Mõni teine päev oleks ehk ära loetud. Martini jutt Cisse fair play reeglitest mööda vaatamiste kohta on selgelt ülepaisutatud! Iga teine ründaja oleks selles olukorras edasi tormanud ja väravale löönud.
                      Zenden ja Riise olid suhteliselt ühte masti mehed, ei oskagi esialgu ühte teisele eelistada.
                      Sissoko jäi esimesel poolajal pigem jõhkrutsemisega silma, kuid õnneks noormehe mäng paranes teisel 45 minutil.
                      Andrew Welsh ei olnud küll punast kaarti ära teeninud. See eest üks c*nt nimega STUBBS jäeti küll alusetult karistamata. Gerrardi jõhker niitmine oleks vähemnimekama mängija puhul teist kollast tähendanud.
                      Alosno värav oli muidugi võrratu. Üritas mees hiljem täpselt samamoodi teha, aga läks kahjuks veidi madalalt.
                      3 punkti tuli teenitult. Luis Garcia\'le paluks rohkem mänguaega !

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Oh issand küll. Anfieldil CSKA Sofia käest 0:1 pähe saadud. Kui ei mängi Alonso ega Stevie on tulemus kaunis kurb. Muidugi on pealelöögid \'poolile 19:3 nagu tavaliselt, aga kasu pole sest meile essugi.
                        Pähe saime tõsi eelmisel suvelgi ühe kvalifikatsioonimängu, nii et kevade suhtes ei näita see midagi. Ülehomme siis ML alagruppidesse loosimisel ka Liverpool osalemas.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Palju neist pealelöökidest väravale läks on aga problemaatilisem küsimus.

                          Aga fuck it. me oleme meistrite Liigas ametlikult sees. Kõrgeimas seedingu grupis ka. Loodetavasti tuleb kerge grupp aga eks see paista. Suur töö on ära tehtud viimase 6 mänguga.

                          Hea oli näha, et Pongolle mängu toodi ja seega Lyonile ostmiseks ebamugavamaks tehti. Nüüd ei saa viimased teda enam sellel turniiril väljakule lasta.

                          Aga jah, jube mäng oli. Potter ja Warnock olid masendavad. Didi ka. Cisse - peale väga hea karistuslöögi muud sittagi. Moro võitles nagu loom, kahju et oma võimalust ära i löönd aga see et ta oma positsiooni välja võitles väärib äramärkimist.

                          MOM oli pika puuga Sissoko. Vääris väravat. Kahju et tema idee ristnurgast on liiga täpne. Sest sinna see läks. Aga see, kuidas ta vastaste mängu lõhkus ja ise kõikjale jõudis oli ainuke üleni positiivne, mida vaadata.

                          Homme siis kaotused ManUle ja Evertonile ja ma olen või sees ja shokolaadikreemiga üle kallatud.
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Ainuke hea asi tänase päeva juures on see et Sissoko paistab olevat väga kõva ost .
                            Iga mänguga läheb paremaks.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Mõnevõrra halvad uudised.
                              Aga kui Rafa ikka Owenit ei taha ega ta siis ei saa tulla ka. 15 milli on siiski selline summa, mida \'pool kindlasti maksma ei hakka.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Kellele halvad ja kellele head aga jah koik oleneb Liverpoolist kas teevad kah pakkumise.Ma hoian Rafale põialt kui ta pakkumist ei tee Michael Tooni kolib

                                Kommentaar

                                Working...
                                X