320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    esiteks: murdock.
    teiseks: aitähh, teen teile pauerpointi esitluse kui 6ndaks jääte.
    kolmandaks: eks need skrtl-agger ole parajad hullud ja kindlasti kompromissitud võitlejad, ega muidu premmis sisselastud väravate poolest nr2 tiim ei oleks. kohati võiks muidugi paar tsill pilli neelata, aga seda on juba ilmselgelt palju küsitud. bale'i daiv oli muidugi odav, peab aggerist ka aru saama - ja kokkuvõttes daivijale kollane, nii et kõik õige.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      ja kokkuvõttes daivijale kollane, nii et kõik õige.
      Kollane daivimise eest küll ei tulnud. Pigem sai ta selle agressiivse käitumise eest.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kollane daivimise eest küll ei tulnud. Pigem sai ta selle agressiivse käitumise eest.
        korrektne rikkumine oli siiski "ebasportlik käitumine" .. "agressiivse käitumise" eest on karistus eemaldamine

        lisan veel, et sellist rikkumist nagu "daivimine" ei ole .. see läheb täpselt samamoodi "ebasportliku käitumise" alla

        Kommentaar


          seda küll, aga päeva/olukorra lõpuks tegi karma oma tööd ja õiglus võitis.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas ertz Vaata postitust
            korrektne rikkumine oli siiski "ebasportlik käitumine" .. "agressiivse käitumise" eest on karistus eemaldamine
            Sul võib isegi õigus olla, sest oled koolituse läbinud.
            Igatahes said aru, mida mõtlesin
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              ta pidas vast seda silmas, et lõpptulemus (kollane) oli õige. Agger aga peaks tiba rahulikumalt sukeldujatesse suhtuma, sest tal endal on samuti osad kategooriad sukeldumisloal juba olemas.

              e: tra, ma olen kiire
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Sul võib isegi õigus olla, sest oled koolituse läbinud.
                Igatahes said aru, mida mõtlesin
                sain aru muidugi, aga noh väheke infot massidele ei tee paha

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  see va vastase kaela lutsimine oli kahtlase väärtusega tegu (aga ma pakun, et ka seal meedia võidutses), kuid rohkemat ma küll ei tea. käega mäng + joovastus? saatis evra pikalt, nüliti? tahtis 50 cm pealt vastase koos palliga väravasse lüüa?

                  minule pole Suarez kunagi väga meeldinud (temperamentsed, lõunamaalased lihtsalt ei istu - nendega kokku sattudes ma tahaksin olla Lennox Lewis), kuid peale Gaanaga (kelle poolt ma muide olin) mängu ma sain aru, et inimesed hästi ei taju väljakul toimuvat. ning rämedalt kurvaks teeb see, et väljakul toimuvalt tahetakse hing ära võtta.

                  murdok - ära töina, mine kustuta arsenali teemas mõni postitus ära.
                  Klavan ütles, et Suarez on väga ebasümpaatne mängija, kes kasutab pidevalt alatuid võtteid. In Raki I trust. Tal ilmselt hulgaliselt vahetuid kogemusi olnud Suarezega. Inglismaale tulles oli alguses mees minuarust rohkem pikali kui püsti. Ja kui püsti seisis, siis sellest 90 % ajast olid käed laiali ja selline nägu peas nagu oleks püksi teinud. Ja lisaks jah veel vastaste hammustamine ja nende löömine... mis ta veel tegema peab,kellegi kaela murdma, et ta mulle ebasümpaatne võiks olla ??

                  Algselt postitas Stok
                  Ma tõesti ei viitsi siia videot otsida, sest see korjatakse maha ja gifide otsimise saladust pole senini keegi mulle avaldanud. Kas dive on nüüdsest eestikeeli kaotas tasakaalu? Agger on otsekohene vend (vt. kasvõi tema sirgjoonelisi liikumisi, mis lõpevad kellelegi otsa jooksmisega) ja sõimas staaril näo täis, et too nii haledalt daivis. Minu plussid lähevad kindlalt Aggerile, kes ei neelanud alla ega keeranud teist põske ette.

                  Praegu ei ole hea postitus selle väljaütlemiseks, aga rainis7, kas Sa naatukene lühemalt saaksid palun? :P Muidu huvitavad jutud Sul, kahtlemata.
                  Ah ok, las ta jääda, ma ka ei viitsi hakata otsima. Kahjuks Bale midagi asjalikku eile eniveis ei teinud kahjuks.

                  Aga vastus küsimusele - ei .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Klavan ütles, et Suarez on väga ebasümpaatne mängija, kes kasutab pidevalt alatuid võtteid. In Raki I trust. Tal ilmselt hulgaliselt vahetuid kogemusi olnud Suarezega. Inglismaale tulles oli alguses mees minuarust rohkem pikali kui püsti. Ja kui püsti seisis, siis sellest 90 % ajast olid käed laiali ja selline nägu peas nagu oleks püksi teinud. Ja lisaks jah veel vastaste hammustamine ja nende löömine... mis ta veel tegema peab,kellegi kaela murdma, et ta mulle ebasümpaatne võiks olla ??
                    hetkel ma ei hakka sind teise usku pöörama, kuid see 90% on lausvale - õige on 89%.
                    ja Raki ei kasuta alatuid võtteid? in your dreams Mine mängi ründes ja vaata, tunneta, mida kaitsjad sinuga teevad.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Üks kuradi ilge scumbag on tei tiimis küll.

                      Kommentaar


                        Here we go again with the suaares bandwagon. ffs kui poleks pooltki nii palju juba naeruväärseks muutuvat meediakära, poleks ta nii ilge scumbääg midagi.

                        Igaljuhul materdasid noored eesotsas Shelvey kahe väravaga täna Norwichi 4-0. Teda loodaks kasvõi Brightoni vastu ikka näha, vaikselt tekib küsimus mis ta üldse tagasi kutsuti. Kedagi kolmandat noortest (peale ka Coatese) figureerimas on vist palju küsitud.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Sliding tackle surm on kinnistumas Premmi. Skrtl'i-Bale intsident...masendav.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Sliding tackle surm on kinnistumas Premmi. Skrtl'i-Bale intsident...masendav.
                            Tõepoolest, täiesti arusaamatu. Viga ja veel kollane kaart selle eest on ikka täiesti naeruväärne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              Here we go again with the suaares bandwagon. ffs kui poleks pooltki nii palju juba naeruväärseks muutuvat meediakära, poleks ta nii ilge scumbääg midagi.
                              Vat veidikene kahtlen selles, et meediakära pärast ta kaaspallurite kaela näksib. Ehk käib asi ikka niipidi, et enne tehakse tegu ja siis alles hakkab meedia sellest kirjutama/rääkima?

                              Johtuvalt varasemast kogemusest Liverpooli logoga tüüpidele vastamisel, dešifreeriksin oma teksti igaks juhuks lahti kah: sain aru küll, mis sa silmas pidasid, aga on väheusutav, et Briti meedial Suarezega mingi eriline kana kitkuda oleks ning teda seepärast taga kiusataks. Eks ikka mees ole ise süüdi selles, et keskmisest jalgpallurist rohkem (sellistesse) sekeldusse satub ja sealt see maine ka tuleb. Ei ole ju tegemist mitte mingisuguste külgepoogitud kõlakatega, vaid kõigi silme all korda saadetud tegudega (rassismikeiss on muidugi vaieldav).
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                (rassismikeiss on muidugi vaieldav).
                                Avalik arvamus pöördus Suareze (ja Liverpooli) vastu ennekõike mitte sellepärast, mida ja kas öeldi, vaid sellepärast, kuidas asjale reageeriti. Kahjuks ei taha/suuda väga paljud sellest endiselt aru saada.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X