320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PendliFelix Vaata postitust
    No mis järgmiseks? Evra ja punanina peaks ikka nõudma, et Suarez vabandaks ka löödud värava eest ja et ta evraga lõpuks tantsima ei hakanud ja ülbelt minema kõndis.Ja üldse peaks kogu Liverpooli seltskond vabandama Torrese vanaisa ees, sest torrese vanaema on jätkuvalt surnud ja see on ka ilmselgelt Suareze süü.
    Mina vabandan,et ma alguses tere ei ütelnud.
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      Algselt postitas PendliFelix Vaata postitust
      No mis järgmiseks? Evra ja punanina peaks ikka nõudma, et Suarez vabandaks ka löödud värava eest ja et ta evraga lõpuks tantsima ei hakanud ja ülbelt minema kõndis.Ja üldse peaks kogu Liverpooli seltskond vabandama Torrese vanaisa ees, sest torrese vanaema on jätkuvalt surnud ja see on ka ilmselgelt Suareze süü.
      Mina vabandan,et ma alguses tere ei ütelnud.
      tule mõistusele, kuigi 'pooli fännina on see praegu väga raske,
      kui uruguailane on klubi kaelani sita sisse vedanud ja briti meedia imestab pigem kenny motiivide üle, et kui idioot annab õigupoolest olla?

      guardian:
      if Liverpool had any sense, they would have condemned it on the spot and at least salvaged a semblance of dignity. Instead, they reverted to their default setting whenever Suárez comes under scrutiny: this half-baked conspiracy that everyone is against them and that the only way to combat this is to go on the attack themselves. Outraged by everything, ashamed of nothing./.../
      Dalglish should have taken a deep breath and admitted that, yes, it was wrong of Suárez, unhelpful and immature, and he would be pointing this out to his player. Instead, he played dumb. He had no idea what had happened in the fair-play handshake /.../
      As far as the Scot is concerned, Suárez is beyond reproach. That, quite possibly, is the most alarming thing of all.
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        briti meedia
        'nuf said
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          see murdok on ikka m6ttetu munn kyll. Et meie oma ***** ei v6i kiita, aga sa v6id v?

          Kommentaar


            aifak, täitsa olen unustanud mainida, et mingi valemiga puudub meie mängijatel arusaam, kes jookseb tsenderduse ajal esimesse posti, kes tagumise posti sisse. jällegi üks selline väikene tõde, mis logiseb, mida aga võiks-peaks impruuvima.
            kui eilne mäng välja jätta, siis vähemalt viimased kolm mängu on see puudus silma riivanud ja see häirib päris korralikult - tekib juba kartus, et vähesed väravad on mehed psüühiliselt ää näljutanud.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar




              Kommentaar


                No ma ei tea, sinu rant City teemas 'pooli kohta oli ikka naljakam.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                  slow and steady comeback after best rant of 2011
                  why don't yer piss off

                  Igastahes olen isegi natuke üllatunud selle vabanduse üle ja tunnen, et ehk poleks isegi sinna pidanud minema. Asi niigi kaugele läinud ja isegi vabandused ei jahuta seda asja enam maha. Asi läinud jalgpallist tsirkuseni ja sinnamaani kus meedias juba pannakse küsimuse alla Kenny Dalglishi moraalsed väärtused, mees kes käis 96el matusel?
                  See eelnevalt postitatud John Barnesi vaade on täiesti õige mu meelest, meedia ihkab seda paha verd ja asi tegelikult ei peaks olema kaugelt pooltki nii hull kui ta praegu on. Kahe mehe vaheline asi ei tohiks olla suurem kui kumbki klubi.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    naljakas, et siin teemas kutsuti murdockit/evrat munniks, sest olles sama olukorra teisel poolel olles te ju ise poleks nii postitanud/tähistanud(tähistamist õigeks mõistnud)?

                    ühest küljest imetlen sellist pimedat, strictly ainult ühest küljest asjale vaatavat toetust oma klubile.

                    Ja jättes teise külje mainimata, ka minule meeldiks, kui see meedialollus juba otsa saaks. aga see kõik oli ühe tillukse hamstri kätes (käes?). See lasti raisku pluss muud kraami (klubi avaldused pärast algset süüdistust) ja nüüd mulle tundubki,et Suarez nahui on parim variant te jaoks
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      et Suarez nahui on parim variant te jaoks

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        olles sama olukorra teisel poolel olles te ju ise poleks nii postitanud/tähistanud(tähistamist õigeks mõistnud)?
                        igaks juhuks mainiks ära, et seda tähistamist ma õigeks ei pea, kuid olen veendunud, et käpa andmata jätmiseta poleks pat nii teind: ainus viis ilma mölisemata/pasunasse panemata suarezele up yours zest teha.

                        ja mis igasugusesse kiitmisesse/laitmisesse puutub: kallis $$$, kui sa üks hetk enda tussi fööniga üles oled sulatanud, siis ehk mõistad, et ükskõik kes võib öelda ükskõik mida, kui see ütlemine on argumenteeritud ja põhjendatud. ka ütlemine, et "ma olen enda lemmik klubi mängijate ja treeneri otsuste/sõnade taga 100%selt" on täiesti respek- ja akseptaabel, mille peale mul (ja ilmselt ka kellelgi teisel) pole enam midagi lällata ning tulebki oma urgu tagasi minna.

                        kuidas asjad tegelikult olid (alates ütlemisest jne), ei saa me kunagi teada, las igaüks vaatab läbi oma prillide, aga kokkuvõttes on kogu selle kammajaa lõpuks ikkagi suarez suurem vänt, andes kõik variandid enda verbaalseks tümitamiseks vastasfännide poolt. 'pooli seisukohast polegi see tõde enam oluline, vaid ainult kuvand - ilmselt sealt ka see vabandus, et asju siluda. mõelgem kasvõi nii pidi, et kui meedia suarezest kõige paksema orika teeb ning kõikide klubide fännid teda mängu ajal korralikult töötlema hakkavad (kolmandik hooaega on ju veel ees), võib tal endal inglismaal mängimine vastunäidustuda, emotsionaalne printess nagu ta on, ja seeläbi situatsiooni meeskonna jaoks raskeks teha: pole ju tarvis suvel "ma ei taha enam inglismaal mängida"-pallur lõigatud hinna eest kuskile asumisele saata.
                        klubi ja selle heaolu peaks ju kõikide vapikandjate esimene mure olema.

                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Enamus inimesi ei oska ennast objektiivselt hinnata. On suur oht, et tegu on siiski keskmisest koledama mehega.
                        blääd, rein, don't blow my cover.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar




                          E: vincent jõudis juba üldise inglise jalgpalli teemas ette.

                          Kommentaar


                            Ja mida kõrvaltvaatajad sellest kõigest teada said?

                            Suarez on diving-cheating-biting-racist-cunt, Liverpooli PR department on clueless, Dalglish jättis endast päris halva mulje kogu selle kammajaa ajal oma sõnavõttudega, Evra on kohutav, kohutav human being ehk täielik cunt, SAF on WUM, Inglise meedia + Sky on suurim ja silmakirjalikum WUMindusmasin ever.

                            Ehk tegelikult mittemidagi uut.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              blääd, rein, don't blow my cover.
                              Mis see sõna tähendab?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                pool-eestistatud versioon vene keelsest sõnast "bljät". j-täht puudub, kuna eesti keeles ei leidu j-lõpulist konsonantühendit.

                                et mitte järjekordset pasa-posti teha, siis ametlikul kodukal ütleb jose enrique, et tema veel usub top4 jõudmisesse.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X