320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma usun näiteks Jõuluvanasse.
    Top 4 võivad jõuda Arsenal, Chelsea, Newcastle ja Liverpool. Samas kahe viimati mainitud peale ma nii palju raha ei julgeks panna kui kahe esimese peale. Ehk minu tagasihoidlik arvamus on see, et selle koha jagavad Arsenal ja Chelsea.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Reservid vs Norwich väga tugevas koosseisus. Kusagilt on avastatud vv Jones, pikalt vigastatud Jack Robinson tegi lõpuks kammbäki ja ometi saadi ka pall väravasse. Neli korda: Eccleston x2, Shelvey ja Sterling.
      'pool: Brad Jones, Jon Flanagan, Jack Robinson, Sebastian Coates, Andre Wisdom, Conor Coady, Raheem Sterling, Jonjo Shelvey, Nathan Eccleston, Krisztian Adorjan, Fabio Aurelio.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar




        Mis arvate? Kas Suarez mängib järgmine aasta enam Klanfieldil? Kas Kop King Kenny jääb klubi etteotsa peale suve?


        Lisaks veel: http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ys-action.html

        Kommentaar


          vaadates natukene ajas tagasi, siis üks minu lemmikutest mängijatest ei suutnud samuti kuidagi pahandustest pääseda, vahetas pidevalt klubisid, kakles igal võimalusel väljaku peal ja all jne, mis tipnes siis sellega, et everybody was kung-fu fighting - jutt käib muidugi Eric Cantona'st, keda toetas nii tema klubi kui ka peatreener. Temast tuli lõpuks välja üks suursugune mängumees ja inimene.

          Lühidalt - toppige endale näpp perse.

          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Lühidalt - toppige endale näpp perse.
            Hetkel küll jah. Suvel peavad omanikud kaalutletud otsuse tegema. Põhimõtteliselt on küsimuse all ikkagi klubi maine pikemas perspektiivis. Seda, et järgmisel hooajal Suarezega uued probleemid tekivad, ei suuda vist küll taluda.
            Kenny kangutamiseks on tarvis olulisi ebaõnnestumisi palliplatsil - ei mingeid karikaid ega kohta ML. Neid ma 'pooli toetajana kunagi ei looda ega oota.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Ma absoluutselt ei usu,et Suarez maha müüakse. Kust see surve üldse tuleb ? Meedia pushib seda, ju pole muust enam rääkida. Nüüd muidugi on põnev jälle Tevez-Mancini - ehk läheb põhirõhk sellele.

              Oli tüli, oli solvamine, keegi kellegi naist ei skoorinud ja kakluseks ei läinud, aga bashimine on ülitugev.
              Mehed, kes sõbranaisi suksutanud on, nemad pääsesid maru kergelt meedia tähelepanu alt.
              Ikka oleneb, kes oled (mitte-britt) jne.

              Suarez on muidugi selline kergelt halva ajalooga mõne koha pealt, aga ma ei usu, et ta mingi bad boy nüüd oleks.

              Kommentaar


                MIda rohekm loed sellest teemast seda rohkem kaob nagu asi kuhugi ja kellegi auku, tegalt, kas siis ei tohigi enam olla omavahel nii öelda riius või mitte sallivuses , lihtsalt kaks inimest ja ei kedagi rohkemat ? Täitsa ajuvaba kuidas köetakse ülesse ühte teemat.
                Kusjuures kõik me teame kuidas käsitleb asja anglos-saksi keelne ajakirjandus, huvitav oleks lugeda kuidas aga hispaania keelne meedia asja käsitleb , eriti näiteks Uruguay enda meedia ?
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Seda, et järgmisel hooajal Suarezega uued probleemid tekivad, ei suuda vist küll taluda.
                  Ainuke probleem mida ma siin näen on, see et Luis lubas Kennyle, et teeb midagi, kuid murdis lubadust. Kõik muu pläma on okse.

                  Kommentaar


                    Arvan et Suareze müügist ei piisa, tekitatud kahju on juba LIIGA SUUR.Käivad jutud, et tehakse hoopis vilkaid ettevalmistusi klubi sulgemiseks lahtine on, kas Anfieldile ehitatakse ühemehevangla (nagu kodanik breivikule) või saab sinna püstitatud mälestusmärk kõikidele(aga eriti just mittevalgetele) solvatud atleetidele.Küsitluste järgi tundub võitvat siiski mälestusmärgi idee ja Tauno Kangrot olla nähtud juba askeldamas ja oma kolli tuunimas.
                    How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                    Kommentaar


                      Noor reservide koosseis mängis Sunderlandiga 3:3. Väravad Flanaganilt, Coady'lt ja Adorjanilt. Jack Robinson pidas juba terve mängu vastu. 'pool: Belford, Flanagan, Robinson, Sama, Wisdom, Coady, Suso, Roberts, Eccleston, Adorjan, Sterling.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Liverpool youngster Toni Silva has today joined Northampton Town on loan.
                        (kuigi üpris lühikest aega)
                        Liverpool's Maxi Rodriguez has earned a recall to the Argentina squad.
                        (arvestades suurepäraseid Downingu etteasteid, pole vist mõtet Liverpool recalli loota)
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Liverpool youngster Toni Silva has today joined Northampton Town on loan.
                          Esimeses mängus tuli vahetusest, tegi eeltöö väravale ja mäng võideti 1:0. (Y)

                          Kommentaar


                            Luis Suarez has apologised for not shaking hands with Evra.

                            "I didn't realise it was him," he said. "They all look the fucking same."
                            Suhkruhaige

                            Kommentaar


                              Rassistlik bande ehk Nacional Montevideo eile Suarezele toetust avaldamas:

                              "Ferguson wash your mouth before you talk about Sir Suarez"


                              Kommentaar


                                ja siis? samasugused lollid nagu pimesi-veerpalu-uskujad-eestlased...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X