320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    pildid
    Ei ilmuta ka väsimusemärke. Isegi see Kassai epopöa lõppes, kuid kannibali "juhtumi käsitlemine" siin teemas mõne isiku poolt hakkab juba ühte juhtivat opositsioonierakonda meenutama.

    sry.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Ärge siis nii südamesse kohe võtke kui Suarez teid ikka veel niimoodi häirib. Hetkel nagunii muust rääkida ei ole seega mõne pildi võib siia ikka visata, eks. Tundub nagu oleks suur osa foorumist mustanahalised kuna igakord kui Suarezt kuskil mainitakse on ärritatud inimesed platsis.

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Tundub nagu oleks suur osa foorumist mustanahalised kuna igakord kui Suarezt kuskil mainitakse on ärritatud inimesed platsis.
        Teeb rõõmu, et leidub inimesi, keda rassism ärritab. Oleks neid ainult rohkem.

        See teema siin on juba ammu häbiväärseks muutunud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          nämma: "Andre Marriner is Sunday's Ref v Brighton - first time he's taken charge of Liverpool since the Manchester United game at Anfield in October"
          eks näis, kas vändatakse veel mõni sekund elu steriilsetele inimestele
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            vaatasin Christian Erikseni videoid ja mõtlesin, et Liverpool võiks ta osta, äkki sobiks Suareziga ka, koos ju Ajaxis mänginud :P

            Kommentaar


              Koosseis siis tänaseks karikamadinaks

              Liverpool: Reina, Johnson, Enrique, Carragher, Skrtel, Adam, Gerrard, Downing, Henderson, Carroll, Suarez.
              Subs: Doni, Maxi, Coates, Kelly, Kuyt, Shelvey, Spearing.

              Kommentaar


                Vaadates mis saatus on 5ndas ringis PL klubisid tabanud siis poeb väike ärevus põue.

                Kommentaar


                  oskab keegi öelda, miks mul sopcast ei avane automaatselt kui vajutan kuskil striimi peale? .

                  Sellega seoses, saaks ehk keegi anna sopcasti kanali, kust saaks mängu vaadata?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Crackerz Vaata postitust

                    Sellega seoses, saaks ehk keegi anna sopcasti kanali, kust saaks mängu vaadata?
                    Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.

                    Kommentaar


                      jah, aga mul ei avane sopcast automaatselt, ning kui sopcast lahti on, ning vajutan uuesti sinna channeli peale wiziwigis, tuleb järgmine sopcast lahti välja logituna. ma ei tea nende channelite numbreid.

                      Kommentaar


                        Kui Liverpool saab sel hooajal 2. korda jagu Brighton Hove & Albionist, siis on FA Cupi veerandfinaalis vastaseks Stoke ja mäng oleks kodus
                        Adiós amigos

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                          jah, aga mul ei avane sopcast automaatselt, ning kui sopcast lahti on, ning vajutan uuesti sinna channeli peale wiziwigis, tuleb järgmine sopcast lahti välja logituna. ma ei tea nende channelite numbreid.
                          Channel - 122909

                          Kommentaar


                            Rõvedad fännid brighton and hove albionil.
                            Aga tundub, et talupoeglik kaitsetöö Suareze vurri lahti ei hammusta ning varsti ootaks, et püstol pauguks.

                            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                            jah, aga mul ei avane sopcast automaatselt, ning kui sopcast lahti on, ning vajutan uuesti sinna channeli peale wiziwigis, tuleb järgmine sopcast lahti välja logituna. ma ei tea nende channelite numbreid.
                            protip- wiziwigis play now nupu peal parem klikk ja copy url ning paste sopcasti aknasse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas KingK Vaata postitust


                              protip- wiziwigis play now nupu peal parem klikk ja copy url ning paste sopcasti aknasse.
                              tänud.

                              Kommentaar


                                Aiai, kui hea Carrol, sellise asja üle peab hea meel olema, kuigi pole Liverpooli fänn
                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X