320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KingK Vaata postitust
    >zip
    pic
    Ei, aga tegelt, kas sa vaatasid esimest korda Liverpooli mängimas? See, et Suarezt vilistatakse ja et Carrollile ja teistele suure hinnasildiga 'pooli mängijatele toredaid laule lauldakse vastase fännide poolt, on üsna tavaline.

    Kommentaar


      ajaviiteks peeti üks väikene mini-derby maha. vastamisi siis liverpooli reservid. vastastel jooksid platisle ka mõned suured nimed - seamus coleman, magaye gueye ja tõenäoliselt kellegi paltsil olnu issi david weir.
      meite nimekiri oli järgnev: Jones, Flanagan, Robinson, Sama, Wisdom, Coady, Suso, Roberts, Eccleston, Adorjan (Ngoo 60), Sterling. Unused subs: Ward, Roddan, McGiveron, Mendy.
      seisuks 1:1, viigivärava lõi Pound.

      pealtvaatajaid leidus ka:

      ei taha teada, mis kelmust ja maailma ülevõtmise plaani Fowler seal punub.
      küll aga võib nähtavast eeldada, kes tulevikus käsevad, poovad ja lasevad.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        meite nimekiri oli järgnev: Jones, Flanagan, Robinson, Sama, Wisdom, Coady, Suso, Roberts, Eccleston, Adorjan (Ngoo 60), Sterling. Unused subs: Ward, Roddan, McGiveron, Mendy.
        Morgan on vigastatud või?

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Morgan on vigastatud või?
          Ei tea. Aga Morgan ei ole olnud reservides põhitegijaid. Seal kasutatakse ründes peamiselt kolmikut Sterling-Ngoo-Eccleston. Morgan mängib pigem akadeemias U18 mänge.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar



            Väikene kurb video ka.
            Oleks ta vaid praegu Liverpoolis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Oleks ta praegu Liverpoolis, siis ta jonniks ja nõuaks üleminekut. Las ta olla pealegi seal, kus ta end hästi tunneb.
              No noh, minu teada oli see mr Benitez, kes Alonsost just palju ei arvanud ja mingeid taburette eelistas.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Alonso mängis enda maksimumi alles siis välja kui Benitez avalikult asendajat otsis. Ei mäleta, et Benitez oleks tema asemele isegi ühe tabureti muretsenud.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Alonso mängis enda maksimumi alles siis välja kui Benitez avalikult asendajat otsis. Ei mäleta, et Benitez oleks tema asemele isegi ühe tabureti muretsenud.
                  Esimese osaga kohe kindlasti ei nõustu. Teise osaga jah, küünitas selle Barry poole, aga enne vist sai ise kinga? Ei taha teravata tõmmata, aga häid mängijaid see klubi pole just osanud kinni hoida.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Alonso intekas

                    At the time Benítez was eyeing a move for Barry Alonso had just endured his worst season at Anfield since joining from Real Sociedad in 2004.

                    However, seemingly spurred on by events, the Spaniard's final campaign was one of his best.

                    sealt võibki mul tekkida mulje, et alles viimane hooaeg näitas ta enda tõelist palet. kuid ma olen siiski toda meelt, et viimane oli tema kõige stabiilsem ja parem hooaeg 'poolis.

                    ma arvan, et meil on isegi hästi läinud, et kõik head mängijad pole laiali jooksnud. selles teemas pole eriti teravat võimalik tõmmata
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Minul on jällegi meeles, et Alonso jonnis ja tahtis Reali juba 2008 suvel. See ei jäta managerile just palju valikuvõimalusi. Otseseks asendajaks toodi klaasist Aqua.
                      Aquale anti LIIGA vähe mänguaega!!!

                      Kommentaar


                        St. 2 aastat lepingut veel peale seda hooaega. Ehk on veel lootust, et hakkab punases tegusid tegema .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          St. 2 aastat lepingut veel peale seda hooaega. Ehk on veel lootust, et hakkab punases tegusid tegema .
                          Aquilani laenulepingus on klausel, mille kohaselt võib AC Milan ta 5.2M eest välja osta, kui ta mängib sellel hooajal vähemalt 25 mängu. Praeguseks on tal mänge kokku 20. Vaevalt seda meest enam 'pooli särgis näeb.

                          Kommentaar


                            dafuck 5,2m???

                            Kommentaar


                              AA on olnud kehva investeering lihtsalt. Ning algne plaan nägi ette, et SG möllab sisuliselt terve tänavune hooaeg ja sel põhjusel AA ka laenule saadeti.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                ma arvan, et meil on isegi hästi läinud, et kõik head mängijad pole laiali jooksnud. selles teemas pole eriti teravat võimalik tõmmata
                                Hea on suhteline mõiste eks Pühapäevase mängu ärevuses vaatasin youtubest vanu liigakarika mänge ja sattusin mõtlema, et huvitav kas keegi veel peale Carra ja SG platsile jookseb, kes varasemates võitudes osalenud. Ja siis hakkasin vaatama, et oi perkele mis mehi on meil ikka platsil olnud Aga meite poolel ei ole kedagi. Kuid 2005 aasta finaalis olid Chealse koosseisus Glen ja Joe. Glen on ilmselt platsil ja J.Cole kohe kindlasti mitte.
                                Võrdluses eelnevate finaali koosseisudega, siis minu silme läbi on tiptop tasemel (kui isegi mitte parem) kaitsepaar Skrtel, Agger (vs Hyypia, Henchoz). Äärel Enrique üle kurta oleks patt, aga rünnakule sellist tuge ta hetkel pakkuda ei suuda kui Riise poiss seda tegi. Keskväljal ei näe ma kedagi kes Didi taseme veel välja mängiks (jätame katkise Lucase hetkel kõrvale). Ja ründes on siuke imelik seis. 2001 aasta Heskey on midagi muud kui 2003 aasta Heskey. Fowleri kõrvale/asemele ei suuda isegi märjas unenäos kedagi panna. Aga Andy&Luis paaril on potensiaali nagu nad mõnes viimases mängus tõestanud on.

                                Mida ma pühapäevasest koosseisust ootan oleks see, et oma poisid saaksid mänguaega rohkem kui viimased 10minutit. Jonathon Patrick "Jon" Flanagan ja Jack Robinsoni jaoks on ehk veel vara, aga Martin Kelly ja Jay Francis Spearing aka Ott Sepp algkooseisu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X