320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Böak. Vääritud tulemus.

    Palli hoidmine ja puusse kõmmutamine viib selleni, et vastased löövad ära. Kurb see, et Rafa ei leidnuki õiget lähenemist. Esimesel poolajal mängitud pikk pall, mis muuseas läbikukkumine, jätkus ka teisel. Paar korda ehk proovitigi äärtelt ja keskelt lühikesega.

    SG sihik oli täiesti paigast. Kas ma olen ainuke või arvab keegi veel, et Reina pole teinud ÜHTEGI head mängu? Eile oli tal ka enda sita standardi kohta kehv mäng. Crouch oli nali. Väga-väga kehvake finishing. Robbiet polnud isegi pingili?? Sami oli vast ainuke, kelle tegevuse võiks plusspoolele kanda. Robben on endiselt kloun - katkine jonnipunn-lelu. Pikali kukub, aga püsti ei tule, samal ajal lalisedes. Tiit-Sukk-Anu-Säärits kloon kohtunik oli \'gas\'.

    Tiitel läinud, kolmapäeval Charlton võõrsil. Graafik on nilbe. Vigastused võiks halastada.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      see lapsenäoga kohtunik oligi igati norm vend. või oleks ta pidanud supercrespo ühe värava puhul lippu mitte lehvitama. teisel poolajal aga võeti supercrespolt ära igati legitiimne värav. suurepräane värav oleks olnud.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas OskarM


        . Tiit-Sukk-Anu-Säärits kloon kohtunik oli \'gas\'.
        Hei, jätke Tiit Sukk rahule!!!!!
        BACK WHERE WE BELONG

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Esiteks ei olnud 1. poolaja pilt kurta. Pall oli praktiliselt kogu aeg meie valduses ja kui Chelsea selle ka sai, siis andsid nad selle vabatahtlikult meile tagasi. Vastased, hoolimata sellest, et mängisid kodus, otsisid vaid pika palliga Crespot, kes kogu aeg sulus tatsas või viga või nurgalööki. Naguy mängiks võõrsil.

          See, et meie kingitust vastu ei võtnud ja väravat ära ei löönud, on juba probleem. Kuid esimese poolajaga saab rahule jääda. Kui vaid Riise poleks tatsanud ei tea kuhu Gallase värava puhul.

          Teisel poolajal aga andsime neile niipalju ruumi kui nad tahtsid. Liinid olid madalal ja keskväli ei toetanud rünnet üldse. Kastis oli heal juhul 2 meest kuid enamasti vaid pikk kolge. Nende teine värav oli ainuisikuliselt Warnock kala, kes teisel äärel suluseisulõksu ära nullis ja siis veel süüdimatult kätega lehvitama kukkus. Õudne mäng temalt. Hea, et Crespo 2 värav ei lugenud, mitte et ta seda ei väärinud, vaid skoor jäi vähemalt õiglasem.

          Reina vääris kollast käetõstmise eest, kuid väidetavalt sai ta ka kollase islandlase taklamise eest (ehk siis mitte kohe punast Robbeni ipponi vääriliselt murule seljatamise eest). Ja väga hea täkling oli minu meelest - sai palli ja puha.

          Dudek oli väravas kuidagi närviline.... nagu Dudek. Seal kus Reina püüab, tema tõrjub. Aga hea, et ei püüdnud, ütles üks kaasvaataja. Õige kah.

          Fowler Charltoni vastu vähemalt pingile, 2 ründajat ette, Kewell äärele ja Riise kaitsesse. Finnan või Alonso nurki andma ja Gerrard nende ajaks kasti. Crouch nurkade ajal 5-kastist välja tekitades ruumi teistele ja üks korralik võit paluks. Halastamatult.
          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Arvan, et juba kolmapäeval näeme rotatsiooni võlusid.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas Sajets
              Esiteks ei olnud 1. poolaja pilt kurta. Pall oli praktiliselt kogu aeg meie valduses ja kui Chelsea selle ka sai, siis andsid nad selle vabatahtlikult meile tagasi. Vastased, hoolimata sellest, et mängisid kodus, otsisid vaid pika palliga Crespot, kes kogu aeg sulus tatsas või viga või nurgalööki. Naguy mängiks võõrsil.
              Mingis mõttes võiks ju nõustuda. Ainuke probleem on selles, et see pallivaldamine ja isegi mitte järjestikused kornerid ei tekitanud vastase kaitsele suuremat ohtu. Näis, nagu oli meie ainus relv taaskord Gerrardi kauglöögid, aga eile polnud ka nendes tavapärast sära.
              Selle näilise domineerimise nimel ohverdasime seega rünnaku. Eks Rafa lootis jällegi seda null-nulli võimalikult kaua hoida, aga niipea kui see läks, oli ka meie toss väljas ja poolajavileni olime üpris lootusetud.
              Teist poolaega suuremat ei näinud, aga tundub, et mingit imerohtu ei leitud. Lahtisem mäng, aga rünnakul endiselt sama vähe tera.
              Mulle näib, et töö on pooleli ja Chelsea vastu nähtu (ja miks ka mitte ManU vastu hiljuti) näitab meie hetkeseisu üsna hästi.

              Charltoni vastu kohe päris kindlasti tuleb kahe ründajaga mängida. Nagu Defoe, Jenas ja co eile näitasid, on Charltoni kaitse auklik ja aeglane. Ainus variant sellise kaitse vastu on nüüd Cisse - ehkki hirmus tore oleks Pongolle neid terroriseerima saata. Aga see võimalus puudub. Gerrard võiks äkki pingile jääda alguses - ta näib väsinud.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                teil on platsil ainsa ründajana peter \"1 goal per year\" crouch, ning te imestate ebaterava ründemängu üle..

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  olukorras, kus vastane mängib madalalt on ründajal, kes seda õiget söötu ootab, raske midagi teha - kuid sellele vaatamata oli peeter suht null.

                  nüüd meenus ka üks olukord, kus kastis gallas cisse kätega lihtsalt murule tõmbas kui teine üritas peaga palli tabada - no krt see oli pennel, võttes arvesse veel seda, et cisse saanuks väga heale löögipositsioonile.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Penalteid on meile liiga palju antud ja nende peale loota ei maksa.

                    Ma tõesti loodan, et Fowler mängib - mitte et ma ootaks imet, vaid tal on seda vaistu, mida teistel pole. Aeglane Charltoni kaitse sobiks talle ehk ka. Tema koos Cissega võiks alustada, või siis Fowler-Crouch ees ja Cisse algusest peale paremal. Alonso-Hamann/Sissoko keskel ja Gerrard pingil. Poiss vajab puhkust.
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas OskarM


                      Böak. Vääritud tulemus.

                      Palli hoidmine ja puusse kõmmutamine viib selleni, et vastased löövad ära. Kurb see, et Rafa ei leidnuki õiget lähenemist. Esimesel poolajal mängitud pikk pall, mis muuseas läbikukkumine, jätkus ka teisel. Paar korda ehk proovitigi äärtelt ja keskelt lühikesega.

                      SG sihik oli täiesti paigast. Kas ma olen ainuke või arvab keegi veel, et Reina pole teinud ÜHTEGI head mängu? Eile oli tal ka enda sita standardi kohta kehv mäng. Crouch oli nali. Väga-väga kehvake finishing. Robbiet polnud isegi pingili?? Sami oli vast ainuke, kelle tegevuse võiks plusspoolele kanda. Robben on endiselt kloun - katkine jonnipunn-lelu. Pikali kukub, aga püsti ei tule, samal ajal lalisedes. Tiit-Sukk-Anu-Säärits kloon kohtunik oli \'gas\'.

                      Tiitel läinud, kolmapäeval Charlton võõrsil. Graafik on nilbe. Vigastused võiks halastada.
                      Sa ajad Reina kohta ikka jube mõttetut pläma mees!!!
                      mc jünger.Anus Äärits.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Tõesta vastupidist! Veena mind ümber, ma väga tahaks seda, ausalt.

                        Ma tahaks lahti saada paranoiast?, et Reina ei ole õige väravaht.

                        Kahjuks on ta suutunud produtseerida täiesti \"näotuid\" esitusi kõikides seni peetud mängudes (jah, ma olen näinud kõiki selle hooaja LFC mänge, va. 2-3 preseasoni mängu). Paar viga tuleb meelde, samas mitte ühtegi supertõrjet või \"päästmist\".

                        See, kui statistikast vaadata \"sisse lastud: n väravat\" ja n < teistel, ei tähenda automaatselt väravahi tublit tööd.

                        Algselt postitas reed

                        Sa ajad Reina kohta ikka jube mõttetut pläma mees!!!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          ma nüüd loodan, et seda pole veel olnud


                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas OskarM
                            See, kui statistikast vaadata \"sisse lastud: n väravat\" ja n < teistel, ei tähenda automaatselt väravahi tublit tööd.
                            Pigem ongi see tänu Benitezi suurepärasele taktikale, kaitsetöö + 2dmc nullivad enamus situatsioone juba eos. Väravavahi asi on joone peal kindel olla, mitte meeleheitlikult olukordi lugeda ja midagi aimama tormata.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas OskarM
                              Kahjuks on ta suutunud produtseerida täiesti \"näotuid\" esitusi kõikides seni peetud mängudes (jah, ma olen näinud kõiki selle hooaja LFC mänge, va. 2-3 preseasoni mängu). Paar viga tuleb meelde, samas mitte ühtegi supertõrjet või \"päästmist\".

                              See, kui statistikast vaadata \"sisse lastud: n väravat\" ja n < teistel, ei tähenda automaatselt väravahi tublit tööd.
                              No tähendab ikka midagi küll. Ma ei saa öelda, et oleksin näinud kaugeltki kõiki tema mänge, aga niipalju kui olen, arvan, et enamasti on ta tegutsenud kindlalt ja mingeid hirmuunenägusid tema pärast ma küll ei näe. Ilusad puhtad tõrjed ja tsenderduste püüdmisel kindlam kui Dudek või Kirkland. Ilutõrjeid ei meenu eriti tõesti, aga küllap on siis kaitseliin enamiku vajadusest juba eos likvideerinud.
                              Hyypiä kala Boltonis või Alonso oma viimati Anfieldil ei saa küll väravavahi süüks panna. Kui, siis selles osas, mis on seotud kommunikatsiooniga kollkipri ja väljakumängijate vahel. Aga siin on kõrvalseisjal raske midagi öelda.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas rohelineKonn


                                ma nüüd loodan, et seda pole veel olnud


                                nice

                                Kommentaar

                                Working...
                                X