320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks on vahe eelmise hooaja lõpuga võrreldes nii suur? Eile oli hästi näha, et kui Bellamy või Suarez murdsid ennast kuidagi kasti lähedale, polnud mitte ühtegi oma seal kastis. Kõik fucken ootasid kasti taga. Vaid mõni üksik kord, kui keegi sinna ära eksis, aga ega see 1v4 seal kastis pole just kõige parem võimalus skoorimiseks. Eelmine hooaeg oli rünnakute ajal ikka 3 mängijat kindlasti kastis.

    Ei saa tõesti aru, kust need väravad tulema peaks, kui kedagi kastis pole... Ründetegevuse taktika on täielik 0, palliga mängijale pole toetust.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
      Aasta on näidatud ühesugust mängu, kord on kohtunik süüdi kord pole õnne. Reaaslusus on see, et taktikaliselt jäädakse lihtsalt alla. Kui praegu tuua uus treener, siis saaks aru, kus on selle satsi nõrgad kohad.
      Aasta samasugust mängu? Tegelikult ju mitte. Mängupilt on väga palju muutunud, kui me siin üksikud mängud välja jätame. Ründame, suudame peale lüüa, aga palli väravasse panna ei suuda. Ja seda miks pall väravasse ei lähe on ka siin foorumis analüüsitud mitme nurga alt. Taktika ja meeste valiku kohalt on väga palju puzzlet minu jaoks. Kõige suurem neist on Jonjo mängust eemal hoidmine. JC eilne pingil olek näitas, et otsuseid vastu võtta ei kardeta, aga nende tagamaa jääb väga tihti arusaamatuks.

      Kommentaar


        huvitavat analüütilist lugemist - cross the ball at the tall striker team - meite hädade osas... ei midagi uut, kuid kindlasti aitab väljakul toimuvat paremini mõista.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          mõtlesin, et kirjutan noortest ja sellest kuidas eelmine aasta, kui äärakaitsjad olid vigased või lihtsalt sakkisid, kennü flanagani ja robinsoni mängu tõi, aga sel aastal, kui keskväljal on suhteliselt sama situatsioon, ruunatakse ikkagi mingit pingipoisi tasemega šoti paksukest.
          või sellest, kuidas kop kuninga taktikaline tarkus formatsioonide osas kipub kolme erineva lahendusega piirduma ning ilmselt pole skauseritel väga palju lootust nt 433'e näha downing/bellars ja suarez äärtel, ändi keskel.
          või mõistmatusest, et kuidas teie treeneri aju täpsemalt töötab: downing, kes on viimased 24mängu vähemal või rohkemal määral sitt olnud, aga märtsi mängudega on tekkinud miski, mida tinglikult mänguvormiks nimetada, leidis end pingilt, aga dirk käut, kes ei ole enam see mees, kes kunagi (või kui on, siis üpris harva ja ka just "oli" enda mõõdu cardiffi vastu täis), saab julgelt vudida. kd põdes safci ohtlikust üle.
          sama läheb veits ka ändi mitte-mängitamise kohta.

          seda kõige öelnuna devalveerib mu pika jutu zip'i eelpool öeldu enda lihtsuse ja täpsusega:
          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Keskpärased ostud toovad ka koha tabelis keskosas.
          ps. kui pool järgmine hooaeg top4 kohta ei võta või selle nimel viimase mängu ja veretilgani ei võitle, võib kennü enda asjad pakkida ja lihtsa vanema härrasmehe elu juurde tagasi pöörduda.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            võib olla oli Kuyt platsil ja Downing pingil kartulipõlla pärast, võib olla tulevase derby pärast?
            Sunderland on viimasest 10-st mängust päris palju punkte võtnud, kuid mai saand küll aru, et me neid väga kartnud oleks.

            kahjuks pole meile peale Jonjo kedagi (noortest) keskväljakule panna. tõenäoliselt on ta platsilt eemal sellepärast, et tema kaitsetöö ei vea kastaneid tulest välja + ta kipub palli ohtlikes kohtades kaotama ning Lucase puudumisel puudub jõudu nende aukude lappimiseks... arusaamatu on lihtsalt see, et ta B'poolist tagasi kutsuti ja nüüd jumal-teab-vaid-vastuseid.
            muide Adam'i kehamassiindeks on kas sama või isegi parem kui Gerrard'il

            ei ole uudis, et välja paistab olukord sitt, kuid tegelikult sisu polegi nõnna kehva, sest päris palju on aega sellest möödas, kui me nõnna hästi (läbi hooaja) mängisime - noh jalkat siis. võitmisega on probleeme, kuid mai usu, et need tulemata jäävad - positively transforming

            igast taktikalisest plaanist on vaimne (tervis) valmisolek alati tähtsam ning (vähemalt minu silmis) on KD see, kes meitele elu sisse peab puhuma, et siis üks pintsaklipslane maja lõpuni saaks ehitada. kui vahepeal polnud meil tuhhi üldse, siis nüüd aeg-ajalt käib ta ära.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Kas kellelgi käis veel pinda KD post-matchikas? Mu meelest siukest paska, mis platsil toimus, pole väga mõtet vabandada üritada.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                It wasn't much of a game.

                mis selles paska on?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  ei, mõtlesin seda 'bad luck' ja 'bad conditions' värki. 'wasn't much of a game' on muidugi õige.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    luck oli vist selle kohta, et antud mäng oli lihtsalt selline, et pall võinuks sattuda emma-kumma võrku (true) ja bad conditions oli see teema, et kõigil olid need konditsioonid.
                    vastu päid ja jalgu võinuks omadele mudugi anda, kuid eks läbi ekraani näeb 10% sellest, mis tegelikult toimub.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Õnneks on igakevadine jalkaväsimus oma töö teinud ja sellele "mängule" üle viie minuti aega ei kulutanud. Kas Adam oli tõepoolest nii lootusetult kehv nagu kirjutatakse? Omamoodi irooniline olukord - keskväli, mis enne hooaja algust tahtis üle ääre loksuda, on märtsikuuks tühist tühjust täis.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        ülekohtune on antud mängust üksikuid indiviide esile tõsta.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          ülekohtune on antud mängust üksikuid indiviide esile tõsta.
                          +1, lihtsalt kollektiivne imemine.

                          ja aina paremaks läheb
                          palju kisa, vähe villa
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Õnneks jäi nägemata see käkk. Jätkuvalt neljadast kohast rääkimine kogu personali poolt on äärmiselt magedavõitu. Wake up reaalsustaju, meil on vaja kõigepealt Njuukäästlist mööda saada, mis on juba 5 punkti kaugusel ehk peame 2 võidu võrra edukamad olema, kui nemad ja ma ei näe kuidagi, et nende hoog (ja üleüldse meist hetkel eespool olevate meeskondade hoog) peaks äkitselt raugema.

                            Mis Suarez'e lahkumisjutte puudutab, siis KD on ise varem, enne käesoleva hooaja algust väga laialeheliselt öelnud, et keegi kes LFC-ga koos töötada ei taha, saab lahkuda. Niisiis suhteliselt cocky meelsus, et klubi on nii sigaatraktiivne leidmaks vabalt uusi superstaare asemele, ei tea kui hästi just toimib - ehk ainult meediamulliks veidi. Samas eks väljapoole näidatakse asju ikka roosalisemalt, kui sisekliimas tegelikult asjad on. Kui J.Henry rahakott meeletult just ei avane, ei usu ma nii naljalt kohe kuidagi uue Premmis toimiva ründetuusa leidmisvõimalustesse. Kogu jõuga tuleks mehest kinni hoida ja pigem välja vahetada muud lampjalad.

                            + Natukene isilikust vaatevinklist vaadatuna, miks ei peakski Luis minema tahtma, pärast kõike seda jura, mis temaga siinmail tehtud/toimunud on. Fresh start kuluks vägagi ära + PSG-s saaks CL vutti nautida.

                            Mis seal ikka - loodame parimat. 11 mängu ehk 33 punkti on ideeliselt riiulil olemas. Eelmisel käkkhooajal saavutasime 58 punkti ja CL koht nõudis 68 puntki.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              + Natukene isilikust vaatevinklist vaadatuna, miks ei peakski Luis minema tahtma, pärast kõike seda jura, mis temaga siinmail tehtud/toimunud on. Fresh start kuluks vägagi ära + PSG-s saaks CL vutti nautida.
                              Samuti veidi isiklikumast vaatenurgast: oleks puhtam ja kuivem tunne ilma temata. Ei ole Suareze suures käkis keegi teine süüdi peale mehe enda ja pr-tasandil muidugi klubi ka.
                              Muidugi peab PSG pakkumine ääretult atraktiivne olema, aga kui see tuleb, las läheb. 'pooli viimane võimalus suurt raha teenida mõneks ajaks. Ja ei saa väga kindlalt väita, et ta Prantsusmaal nautida saab midagi - tõenäoliselt on seal erinevalt meist rivistusse pääsemisel tubli konkurents.
                              Mis meist ilma temata saab? Maailmaklassi ründajaid ilma CL porgandita ei meelita. Carrollile korralik mahv ja vähemalt kaks veidi odavamat selli läbimurret proovima. Ei maksa unistada millestki erilisest liigas ka järgmisel hooajal. See juba praegu selge.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Wake up reaalsustaju, meil on vaja kõigepealt Njuukäästlist mööda saada, mis on juba 5 punkti kaugusel ehk peame 2 võidu võrra edukamad olema, kui nemad ja ma ei näe kuidagi, et nende hoog (ja üleüldse meist hetkel eespool olevate meeskondade hoog) peaks äkitselt raugema.
                                Homne mäng on meil varus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X