320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    da finger?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Pearch on cunt.

      E. Vabandust, perch
      Vähemalt saad sa nüüd vbla paremini aru, mida Pooli vastased igas mängus teist arvavad
      Üldiselt mängis siinkohal targalt Perch ja loll on hoopis teie spaanlasest väravavaht, aga maitse asi.

      Kommentaar


        Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
        haha, reina punane irw ja vahetusi pole Pole ammu nii naerda saanud. SHITPOOL teie koht on championshipis!!
        Ja Chelsa koht ei ole järgmisel hooajal CLis. End of story.
        Adiós amigos

        Kommentaar


          Too on frustreeriv,
          This is Anfield,

          Kommentaar


            Pole paremat aprillinalja kui see Liverpooli meeskond. Isegi pimedatelt aastatelt 93-94 ei mäleta midagi nii hirmsat.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              9 minutit mängimist, 81 minutit huijoobinat. Mängupilt muutusteta. Kohtunike silmanägemine muutusteta.

              Kommentaar


                Kommenteerida raske sellist jama. Teist vooru järjest ülisitt mäng kogu võistkonnalt. Tekib küsimus, et mida vittu nad seal trennis teevad igapäevaselt.

                Kommentaar


                  Selline tunne, et Paide Linnameeskond oli punase vormi täna selga tõmmanud. Lukaku ajab õiget juttu, Newcastle eeskuju järgida ehk saab asja. Mäng ise oli väga masendav. Cisse teine oli muidugi sulus, kuid las jääda.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Selline sitt ei saa isegi tuleviku väetiseks olla. Mitte, et Liverpool kaotust ei väärinud, aga kohtunik tegi ikka väga küsitavaid otsuseid: Newcastle'i teine värav oli meetreid suluseisus, Reina punane? Nii Perch kui Reina oleks pidanud mõlemad kollase saama, kahjuks jäi Perchi näitlemisoskus peale. Mingist Zidane'i tüüpi peaga löömisest ei saa nüüd küll juttu olla. See pole isegi enam naljakas, mis väljakul toimub. See on juba rõve.

                    Kommentaar


                      kohtunikul oli kaks võimalust - kas jätta Reina'le kaart andmata või saata minema. pole väga valikuid kui baarikaklusega hakkad tegelema.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok

                        Davai koerad, tulge nüüd haukuma.

                        pole midagi haukuda


                        Algselt postitas cannu

                        tabelis eespool olev suur Toon tegi oma palgatud kohtunikega väiksele Poolile jälle liiga
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          klounaad

                          Kommentaar


                            parimuselt teine sats linnas.
                            kui mina oleks rikas jänki, siis ütleksin kennüle, et astu suvel ise tagasi, aga ma paigutan sulle koju uksemati alla mill naela, saad prouaga rahulikult vanadust nautida ja tooksin avb. noor mees, saab pingevabalt ehitada. sitemaks asja naljalt ei tee ja ainus johnterryfranklampard, kes poolil on, on SG ja tema tundub peale vaadates vähemalt kuus-pool korda mõistlikum vend kui need eelpool mainitud töllmokad. (ei diskrediteeri siinkohal mitte kellegi mänguoskusi, vaid hoiakuid ja väljaütlemisi erinevates olukordades)
                            tundub nagu kennü ja tiimi vaheline keemia on lihtsalt kuskile kadunud.

                            edit. kui ameeriklased järgmine aasta top4 sihtida tahavad, on muidugi perses.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              mäng mänguks, aga mõnest kohtuniku otsusest küll aru ei saanud

                              Kommentaar


                                Murdocki idee meeldib. Etteotsa oleks värsket verd ning moodsamat mõtteviisi vaja. Meeskond tarvis korralikult ümber ehitada, mitte mingite imelike kommete kohaselt poolkõvasi britte väljakule osta.
                                Aamen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X