320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sai ka higlightsid ära vaadatud. Mu meelest polnud punasest juttugi, Jones'i olukorras. Samahästi võiks küsida, miks Hoilett ainult kollase sai? Henderson ja paremkaitse vist ei sobi kokku Kui Kenny tahtis Enriquele puhkust anda, oleks võinud Aurelio põhisse lükata. Carrolli värav oli mõnus, nüüd hea Wembleyle minna ning evertonile kott pähe tõmmata
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Punased kaardid ei tähenda, et liiga lubaks 'poolil kusagilt väravavahti laenata. Nii et laupäevaks jääb Jones ning Belford või Ward pingil. Belfordi olen näinud reservides paari hirmsat apsakat tegemas: tekitab külmavärinaid.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kaarte tuli küll ülearu palju. Maxi on ära teeninud koha põhis, kasvõi ainuüksi selle väravaõnne pärast, mis on meid toitnud korduvalt.
        B. Jones - sügav kummardus!

        Kommentaar


          The best sports coverage from around the world, covering: Football, Cricket, Golf, Rugby, WWE, Boxing, Tennis and much more.


          No ei oska see mees olla kaamerate ees või ajakirjanike käes.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            http://www.skysports.com/football/ma...495098,00.html

            No ei oska see mees olla kaamerate ees või ajakirjanike käes.
            Carroll? Mis ta valesti tegi?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Carroll? Mis ta valesti tegi?
              Ok ta lingib miskipärast esimest videot playlistist. Ikka Kennyt mõtlesin.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Punased kaardid ei tähenda, et liiga lubaks 'poolil kusagilt väravavahti laenata. Nii et laupäevaks jääb Jones ning Belford või Ward pingil. Belfordi olen näinud reservides paari hirmsat apsakat tegemas: tekitab külmavärinaid.
                Siiski teatab beeb nüüd, et Peter Gulacsi tuuakse Hullist tagasi. On's ta koguni konkurent Jonesile laupäeval? Hulli eest ikkagi 15 liigamängu kirjas sel hooajal: märksa enam praktikat kui austraallasel. Detsembri lõpust peale on ta vist siiski vigane olnud.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Näete, lahendus teie väravavahimurele.

                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    et kasutame CL-i karikat kui risti ja everton ehk siis vampiirid taganevad? naiss varianto.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Mina arvan, et pigem vihjati sellele musile seal Dudeki ning karika vahel, et hakkate Evertoni mängijaid musitama/suudlema ning nad ei pääsegi teie väravale ligidale kuna kõik on amelemise/eest ära jooksmisega ametis.
                      Nice plan.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Henderson ja paremkaitse vist ei sobi kokku
                        Henderson sai seal ikka väga hästi hakkama ja oli minu arust üks mängu parimaid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                          Näete, lahendus teie väravavahimurele.

                          Nii ulme, kui see ka ei tundu siis see on kaalutav optsioon. Dudek on vabaagent, seega tohime me teda klubisse tuua väljaspool transferi piire. See kas mees ka palli enam püüda jaksab on teine teema

                          Gulacsi oleks ilmselt siis backup Jonesile. Või krt seda teab kumb on parem variant, kas vigastusest taastuv viimasel ajal vähe mängu saanud ungarlane või veel vähema praktikata austraallane.

                          Vaatasin huvipärast mis kaartide statistika viimaste omavaheliste mängude (viimased 6) kohta räägivad:
                          Meile 11 kollast ja 1 punane, sinistele 11 kollast ja 2 punast. Viimati kui 2009a kui karikas kohtusime jagati 9 kollast ja lisaks Lucasele veel punane. Üldiselt paistab, et punane kaart tuleb vähemalt korra iga 3 mängu peale. Loodame, et kohtunik midagi totaalselt pekki ei keera.

                          Ja lõpuks Skrteli poksimine on saanud lahenduse: But with the footage deemed not to make a clear-cut case against Skrtel, the case was dismissed without even referee Anthony Taylor being asked for his observations.

                          Kommentaar


                            "It's a proud day for me to lead the lads out at Wembley again and it's a proud day for the city," Gerrard told Liverpoolfc.tv. "The game will be between two massive clubs and two teams who've had a fantastic run in the competition. May the best team win."

                            Elegantselt öeldud.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Jaa, juba ei lase rahus olla. Mersey Wembleyl ja veel 96e aastapäeval.

                              Vaatasin huvipärast mis kaartide statistika viimaste omavaheliste mängude (viimased 6) kohta räägivad:
                              Meile 11 kollast ja 1 punane, sinistele 11 kollast ja 2 punast. Viimati kui 2009a kui karikas kohtusime jagati 9 kollast ja lisaks Lucasele veel punane. Üldiselt paistab, et punane kaart tuleb vähemalt korra iga 3 mängu peale. Loodame, et kohtunik midagi totaalselt pekki ei keera.
                              Kuna eelmine mäng nii kahtlaselt vähe kaarte tuli, siis algav suurejooneline madin tõotab kõik tagasi teha
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Pead ja persed lennaku....

                                Damien Comolli to leave LFC


                                The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X