320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    AC MOTM jah, ja teenitult.
    Väga ilusa mängu tegi.

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

      MotM:

      See küll Terry pole.

      Kommentaar


        Downingule meeldivad postid rohkem, pärast hea video pealt vaadata.

        Lõpetati kodus vähemalt ilusti.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          hoida näost kinni, kui oled käega rindu saanud?
          kes veel nii tegi?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            vanja tegi.

            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            See mismoodi Taunik endiselt nullipeal on, on muidugi kõige naljakam. Isegi penalti lööb posti.
            see peaks meest sundima ikka tõsiselt peeglisse vaatama, kui Tim Howard on rohkem väravaid löönud ja tuul rohkem sööte andnud.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              anaaltoomia 2, istu.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                hoida näost kinni, kui oled käega rindu saanud?
                Endal Young satsis ja siis tuleb siia näitlemisest pajatama. Naljamees.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Endal Young satsis ja siis tuleb siia näitlemisest pajatama. Naljamees.
                  sa oled nagu kolmas klass - tema tegi ka, tema tegi ka.
                  mitte ainult praegu muidugi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zip Vaata postitust
                    Endal Young satsis ja siis tuleb siia näitlemisest pajatama. Naljamees.
                    See väide oleks mingilgi määral loogiline, kui vince poleks Youngi sukeldumise eest kritiseerinud.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      sa oled nagu kolmas klass - tema tegi ka, tema tegi ka.
                      mitte ainult praegu muidugi.
                      Äras nüüd pahanda. Minu arust veidike silmakirjalik olla Andy näitlemisoskuste peale pahane kui on ka ManU-l päris andekaid lavakunstnike. Üks õige ründaja peabki oskama selle momendi ära tabama, kahjuks. Osa tänapäeva jalgpallist.

                      Kommentaar


                        kui nüüd briljantrohelist võtta, siis young pole niivõrd hea näitleja, ta on rohkem see... baleriin. pealegi. saanuks young taolise küünarnuki löögi rindu, siis ärganuks ta kõrvaltänavast porgand rosinas.
                        aga see kukkumiste teema on sel aastal kuidagi eriti silma jäänud - igas liigas. v-o mängib tähelepanu tõusmises rolli AC.

                        lühidalt võiks mängust endast ka pajatada - tore mäng oli. mehed võitlesid ja mängisid jalkat. näitasid rabedust, näitasid tehnikat. väravaid löödi ka, kuid igas väravas oli oma koba element sees. mõni teine pall pidanuks ennem võrku minema.
                        igatahes on põhjust pruudil lõualuud soojaks ajada.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          See, et manus debiilikud on ei õigusta Carrolli lolli mängimist.
                          tselsi oli täna nii nunnult pohmellis, et nagu maestro politseikroonikast ütleks -tore vaadata kohe-, kahju muidugi, et hiljaks jäi või noh-parem Hilja kui Olga samas.
                          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                          Kommentaar


                            Tore ja humoorikas mäng oli. Chelsea kaitse oli nii sitt, et AC ja Suarez tundusid world class ründajatena.

                            Cocks out!

                            Kommentaar


                              Hästi! 'pool on nagu too imekena naabritüdruk maal, kellesse kõik kõrvuni ära armuvad ent temake ei lase endale kedagi ligi ja nii suvi läbi. Aga siis kui sa sügise hakul bussi peale istud, tuleb ta sind ära saatma ja ütleb, et tegelt oled sa päris vahva. Ning sina jääd südame põksudes järgmist suve ootama.

                              Et siis nüüd hooaja viimasel kodumängul tõmmatakse jalad korralikult perse alt välja. Vennad skoorivad enda hooaja esimesi PL väravaid ja puha. No tore on. Et nüüd jääme boneriga järgmist hooaega ootama?

                              AC oli kena. Jätab vähemalt mõneks ajaks hinge kripeldama küsimuse, aga mis oleks juhtunud, kui ta oleks laupäeval alustanud. Palju ta vastu vigu tehti? Vanja olgu õnnelik, et ta punast ei saanud. Samuti too vend kes AC selja tagant sisse hüppas. Suarez peab kah õnnelik olema, et ta kaarti ei saanud. Poiss on mingeid väga imelike maadlusvõtteid õppinud kuskilt. Kui sa juhid piisavalt soliidselt, siis milleks sellised lollid võtted täiesti süütus olukorras?
                              Mitte kogu au võidus ei saa 'pool enda peale võtta. Captain Cunt aitas tublisti kaasa. Aitähh?

                              Edit: too vend oli siis Essien

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Et siis nüüd hooaja viimasel kodumängul tõmmatakse jalad korralikult perse alt välja. Vennad skoorivad enda hooaja esimesi PL väravaid ja puha. No tore on. Et nüüd jääme boneriga järgmist hooaega ootama?
                                Põhimõtteliselt. Kas tõesti nii, kui vähemgi surve on õlgadelt läinud tulevad oskused välja. Mängiti täiesti pingevabalt, esimest poolaega oli eriti mõnus jälgida, siis lasti nagu oma lõbuks. Ei tea kas alles hakkab kokkumäng koitma, või on tõesti mingid mentaalsed blokid koguaeg ees olnud, suvel on kõvasti järele mõtlemist.
                                Aa ja paras terrile.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X