320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tore mäng oli, meeldiv oli näha Terry't mängimas Eesti 4. liiga tasemel.

    Aga kurba uudist ka.

    "It's a very sad day for me and my family. On medical advice I have decided to retire from professional football. I am devastated."



    Värav Arsenali vastu ning värav ja assist Stiivile Olympiakose vastu jäävad küll kauaks-kauaks meelde.



    Edit : Essieni toreda tackle tooksin ka välja. Hea, et Andyboy jalad terveks jäid.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Ei tea kas alles hakkab kokkumäng koitma, või on tõesti mingid mentaalsed blokid koguaeg ees olnud, suvel on kõvasti järele mõtlemist.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Exclusive! The King, Kenny Dalglish, makes his move for Emile Heskey, cuts Geoff Shreeves down to size and gets owned by Roman Abramovich*.SUBSCRIBE to get m...
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          Nooruke Sterling on valitud parimaks reservide mängijaks sellel hooajal. Täiesti teenitult. Loodame, et temaga ei lähe nii nagu Mellori poisiga ja vigastused käivad temast suure kaarega mööda.

          Öösel saame teada millises moeröögatuses hakkavad mehed järgmine hooaeg mängima.

          Kommentaar


            Algselt postitas RedMike Vaata postitust
            Edit : Essieni toreda tackle tooksin ka välja. Hea, et Andyboy jalad terveks jäid.

            See ei olnud isegi tackle. Tahtlik rünnak. Eriti imelik on veel see, et Essien sai selle eest kollase mis tähendab seda, et kohtunik nägi juhtunut. Kindel punane kaart.

            Kommentaar


              see ei ole (olnud) tahtlik rünnak. valearvestus. antud gif jätab väära ja koleda mulje. õnneks midagi halba ei juhtunud ning võiks öelda, et kollane on isegi õige, sest Essien (nähes, et asi ei tule välja) ei lükka jalgu sirgeks, vaid püüab neid võimalikult endale kehaligi hoida ja maandumisel lähtub valemist, mis mõlema mehe tervist säästab.

              reeglid muidugi räägivad teist keelt, aga - up yours!
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                See ei olnud isegi tackle. Tahtlik rünnak. Eriti imelik on veel see, et Essien sai selle eest kollase mis tähendab seda, et kohtunik nägi juhtunut. Kindel punane kaart.
                Sa tead ise ka, milline naissoost sugulane sul tahtlik rünnak on. Kui mehed hüppavad samal ajal, siis ega selle sekundise hetkega ennast õhus kinni ei peata mitte mingi valemiga, kui palli ette järsku teise mehe jalg tekib. Teisest küljest tundus see tackle väga dumbass idee nagunii pea olematu lootusega pallini jõuda ning resultaat oli piisavalt kole, et kutile vähe tumedamat tooni kaarti näidata. Aga no Essien ei ole sul mingi tahtlik ründaja, vennal on 6 aasta jooksul vast mingi 3 korda ära flipand ja totra punase korjanud.

                Enda sõnul ''he desires to be perceived as a player who "unsettles" opponents, but he was not a malicious or an unsporting player''.

                Muidugi saan ka aru, kuidas see teiselt poolt paistab ja esimese asjana ei kipu väga vastase isikut analüüsima, vaid tahaks insta kohtusse anda. Just sayin.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar



                  siin parimad lekkinud pildid praegu.

                  Kommentaar


                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar







                      Vägagi kena asjaga on Warrior hakkama saanud. Lihtne ja ilus. Meeldib, et on mindud tagasi vana ja lihtsa Liverpooli vapi juurde.

                      Kommentaar


                        Kuldne on muidugi kena traditsioonidega asi, aga esmapilgul ei meeldi. Vaatame kas ajaga harjun ära. Ja üldse polosärk? wtf?

                        Kommentaar


                          vaadates, millist saasta ümberringi toodetakse, on see teil väga ilus särk. lihtsuses peitub võlu.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Mulle ka meeldib. Tabav ja lihtne ja ouldskuul, värsket õhku nende uue aja kalipsode vahele. Peab raha valmis panema.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Ian Cotton (Director of Communications and Community Affairs) lahkub vastastikusel kokkuleppel klubist, kus tegi enda tööd 16 aastat.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Nagu kaks värvi oleks: pildil ja mingil hetkedel videos on tumepunane, siis jälle tavaline punane. Eelistaks klassikalist tooni.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X