320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
    Kõige toredam kogu asja juures oli muidugi see, et FSG onud said herr peatreeneri koos oma saidkikiga Ameerikasse vaibale kutsuda, neid ilmselt kenasti grillida ja siis uuesti lennukile kupatada. Olles ise eelnevalt järgmistest sammudest teadlikud, sest sellist otsust ei tehta ju ühe koosoleku põhjal, onju, ei? Eriti arvestades Henry eelnevat tegutsemismalli pesapallis.
    see külastus olevat olnud Kenny algatus. Algselt planeeritud koosolek pidanuks mingid nädalad hiljem olema. Eks igast tähemärgist võib midagi välja lugeda.

    üldiselt - julge, kuid riskantne käitumine omanikelt. Samas on tõenäosus suur, et mängijad ärkavad vaimusurmast nüüd üles ning puhtalt soccernet.ee kasutajate põhjal saavutame tuduvalt parema koha liigas.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Minu arust on imeline, et Poolist on 4 meest koondises, ise eeldasin, et 1,5.
      Kui ehk juhtub, et tehakse hea turniir siis v6idakse selle enesekindluse pealt liigas ka hoogu minna.
      Samas, ilmselt ikkagi k6ik lyyakse vigaseks ja j2rgmine aasta v6itleme relegatsioonilahingus .

      Kommentaar


        omanikud maksid korralikult, et saaks võimalikult rohkem meite mehi koondisesse - küll nad mingi terroristide värgi ka veel korraldavad, et saaks võimalikult puhtalt lehelt alustada
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Martinez oleks isegi arvestatav otsus hetkel, aga eks näis! Kenny oleks võinud ikka jääda veel, nagu eespool mainitud, hakkas ta juba pikapeale midagi ehitama! Mina pooldan Martinezt hetkel.
          FORZA FIORENTINA!

          Kommentaar


            Farewell Kenny.

            Mulle meeldis murdocki sõnavõtt mõni(kümmet) lehte tagasi siin teemas AVB teemal. Teda tahaks pukis näha küll.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Ma arvan, et keegi sealt kolmikust AVB, Martinez v Rafa isiklikult tuleb ka pukki. Kõige suuremad kuulujutud liiguvad kahe esimese ümber.

              Kommentaar


                Rafa, rafael, rafael benitez!!!! Ei aga tegelikult näeks heameelega AVB-d pukis. Martinez'e puhul kardan, et tuleb uus Woy vms.

                Aga jah, farewell Kenny. Legend ta on ja legendiks jääb, kahju et nii lõppes. Aastakese oleks võinud veel anda, aga oh well. Saan aru ka omanike otsusest ning eriti arvestades Henry ja tema pesaklubide treenerite minevikku.

                Suvi saab järjekordselt huvitav olema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                  Kõige toredam kogu asja juures oli muidugi see, et FSG onud said herr peatreeneri koos oma saidkikiga Ameerikasse vaibale kutsuda, neid ilmselt kenasti grillida ja siis uuesti lennukile kupatada. Olles ise eelnevalt järgmistest sammudest teadlikud, sest sellist otsust ei tehta ju ühe koosoleku põhjal, onju, ei? Eriti arvestades Henry eelnevat tegutsemismalli pesapallis.
                  Koosolek võis siiski otsustav olla. Anti ju vanamehele võimalus hooajast kokkuvõte teha ja tulemusi seletada- ju siis ei jäädut seletustega rahule.

                  Kommentaar


                    häid kandidaate on üksjagu - suuresti on siin kõik nimetatud. Mõned välismaapoisid (Mourinho, Guardiola - just kidding) võiks veel nimistusse lükata. Küll aga, kes iganes manager saab olema, peab olema avatud ja hea kohanemisvõimega, sest muidu ootab teda ees Roy saatus. Ma usun, et fännidele läheb Kenny killimine rohkem hinge kui Rafa poomine ja see kahandab kodumaiste (kodustatud) talentide saksess-reiti.
                    Siinkohal oleks safe bet Rafa (keda ma enda vaimusilmas olengi näinud tagasi tulemas), kuid ma pakun, et omanikud tahavad uut hingamist ja nooremat keha. Kedagi, kes tunneb numbreid ja on muidu pedant - võttes arvesse seda, et AVB oli ka eelmisel korral nimekirjas, siis vaatamata fiaskole on ta tõenäoliselt seal ka täna. Ma usun, et Torrese feilimine ei lähe Abramovichile pooltki nõnda palju hinge, kui AVB "edulugu" - raudselt Romka nuttis batja, et asjast asja ei saanud.
                    AVB puhul on aga küsitav, kas ta on ehitaja (a la Shankly)? Portos ta ei pidanud ehitama ja Chelseas ta selle tööga hakkama ei saanud või siis ei lastud tööd teha - nimetagem seda nii kuis kellegile meelepärane. Eks see olegi vaja omanikel selgeks saada.
                    Loogilist radapidi tatsates peaks järg olema manageride käes, kes seitsme maa ja mere taga maakeeli öeldes sitast saia on teginud - meelevaldse näitena seni mainimata Jürgen Klopp... lisaks sellele, et ta oleks EPLis edukas n.ö. võõrkeha (inimestel puuduvad temaga seoses halvad emotsioonid), smuugeldaks ta ehk mõned noored talendid meile
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      no offense, aga loodan, et kõigi võimaluste ja ideedega AVB jääb teilgi kogemata
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Loogilist radapidi tatsates peaks järg olema manageride käes, kes seitsme maa ja mere taga maakeeli öeldes sitast saia on teginud - meelevaldse näitena seni mainimata Jürgen Klopp... lisaks sellele, et ta oleks EPLis edukas n.ö. võõrkeha (inimestel puuduvad temaga seoses halvad emotsioonid), smuugeldaks ta ehk mõned noored talendid meile
                        Liverpool tema praeguses olukorras on tohutu väljakutse. Liiga lihtne ebaõnnestuda. Edukas treener mõtleb kümme korda järgi, enne kui oma mugavast kohast lahkub. Kardan, et esimese järgu kandidaate on väga raske meile meelitada.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Niipalju siis 3 aastasest projektis, ehitamisest ja muudest ilusatest sõnadest mida pulmapäeval lausutud sai. Lõpptulemusena lõi ikkagi sitane kapitalisti rahaihalus välja. Ty Kenny, said League Cup achievementi tehtud nüüd saad puhata.

                          Ei hakka oletama, kes peaks ohjad üle võtma. Võtkem aeg maha ja uurigem maad. Pole vaja järgmist Woyd või muud kiiret (emotsioonide) pealt tehtud otsust. Aga kui võtta siis aastateks, mitte nädalateks. Rafat ei taha tagasi. AVBd kah ei taha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Liverpool praeguses olukorras on tohutu väljakutse. Liiga lihtne ebaõnnestuda.
                            Tegin väikese muudatuse.

                            Mängijate poole pealt ei ole olukord lootusetu - nagu ka sina välja joonistasid, siis juurde on vaja ca kolme n.ö. teistsugust mängijat. Siinkohal on/oleks hea variant Martinez, kes võtaks tõenäoliselt endaga kaasa Victor Mosese ja Mohamed Diame ning küll mõne väravate koksija ka leiab.
                            Küll aga tuleb nõustuda (munn Whelaniga), et majas on meil koridorid tühjad nagu surnukuuris ning ka Martineze suguse sõdalase jaoks pigem käib antud töö ülejõu. Uue manageri edukus sõltub suuresti muidugi majasisesest taustajõust... mida meil hetkel siis ei ole.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Mängijate poole pealt ei ole olukord lootusetu - nagu ka sina välja joonistasid, siis juurde on vaja ca kolme n.ö. teistsugust mängijat.
                              See kolm mängijat juurde on muidugi absoluutne miinimum. Ja pigem vast Kenny visioon. Uus treener võib tahta märksa enam muutusi. Iseasi, kas see praeguses finantsseisus üldse võimalik. Kusagil räägiti midagi 30 miljonist, mida Henry on valmis suvel mängijatele kulutama. See ei ole võrreldav Hendersoni, Carrolli, Adami ja Downingu eest makstuga.
                              Ehk millega eelmine režiim põhja läks ja tervikuna nelja tuule poole lasti? Kaotustest hullemgi oli kehv skautimine.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Liverpool tema praeguses olukorras on tohutu väljakutse. Liiga lihtne ebaõnnestuda.

                                no kurat, päris kõvasti peab punnitama, et järgmine hooaeg fulhamid ja west bromid ka mööda lasta. noorematsorti pädeva treeneri jaoks imo jumala hea pind: mitte küll kõige mugavam ja kahtlemata rohkem rambivalgust kui stressitalumatule soovitatav, aga eeldusel, et henry viskab (ainult) 30m raha ja järgmine aasta lõpetatakse kasvõi koht või paar kõrgemal kui hetkel, siis saab öelda, et palun väga: progress. aasta-aastalt vaikselt ehitada on hetkeseisus, kus antud satsiga naljalt enam sitemini minna ei saa, päris hea.
                                häälestan enda avb-trummi juba ära.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X