320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no mingi 52 on miinimum vist.

    Kommentaar


      Algselt postitas kuressaareole Vaata postitust
      no mingi 52 on miinimum vist.
      Kui küsida tohib, siis kui pikk sa oled?

      Aga ma usun, et läbi neti või ka võib-olla mingise spordipoe saad sa endale tellida putsad.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        mitte eriti pikk 1.98 ainult

        Kommentaar


          korvpalli ei taha mängima hakata? kossutosse on küll saada sellise numbriga

          Kommentaar


            mängisin,enam ei mängi aga kossutosse mul on terve hunnik...aga nendega pole kuigi hea vutti mängidatahaks putsasid lõpuks saadasuvi tulekul jälle.

            Kommentaar




              mõista-mõista kelle putsad

              Kommentaar


                Raigo või?

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust


                  mõista-mõista kelle putsad
                  Pole küll spetsialist, aga sääre järgi otsustades on need sinu omad, Miko.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust


                    mõista-mõista kelle putsad
                    Algselt postitas Devil Vaata postitust
                    http://www.nike.com/index.jhtml?l=ni...US&co=US&la=EN


                    täpselt selles värvitoonis ülinunsad , ja ideaalselt minu jalale, tra ma olen osav ... ostufestivaliajal ei viitsind osta 499ga vist nagu keegi on maininud, maksin kliendikaarti kasutades 699 ... muiduüle 1,2k

                    ideaalsed meie väljakutele .
                    DEVILLLLLLLLLLL
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      , minu jah, mikole oleks vist 42 nr väike :P

                      Kommentaar


                        Ega pole kuskil mingit lehekülge kust saaks putsasi osta nii ,et ka koju tuuakse.
                        Kuna elan päris lõunas ja aega vähe, siis oleks hea kui saaks kuskilt tellida vms.
                        Hind võiks ka selline odavama poolne olla, väga kalleid pole ka mõttet osta, kui nädalas 3-4 korda mängin ainult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Ega pole kuskil mingit lehekülge kust saaks putsasi osta nii ,et ka koju tuuakse.
                          Kuna elan päris lõunas ja aega vähe, siis oleks hea kui saaks kuskilt tellida vms.
                          Hind võiks ka selline odavama poolne olla, väga kalleid pole ka mõttet osta, kui nädalas 3-4 korda mängin ainult.
                          Kui veidi selles foorumis ringi vaatad, siis näed, et paljud müüvad putsasi, ka odavama hinnaga .

                          Kommentaar


                            Vaatasin, aga pole siiani leidnud õige suuruse/hinnaklassiga

                            Kommentaar


                              Kuna siia linna ka varsti kunsta valmimas siis ostan ka endale need samad kunstad.
                              On siis tõesti nii head nagu siin kiidetakse ?

                              Kommentaar


                                Endal olid need putsad ja ei jäänud eriti rahule, jalas olid muidugi supermugavad ja pallitunnetus oli ka perfekto, aga naha kiht oli peal õhuke ja kulus marukiiresti, niiet praegu on need putsad juba üsna musta värvi, kuigi peaksid olema valged. Vb oli see tingitud sellest, et mängisin ka talvel, külma ja niiskuse käes, eitea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X