320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
    Endal olid need putsad ja ei jäänud eriti rahule, jalas olid muidugi supermugavad ja pallitunnetus oli ka perfekto, aga naha kiht oli peal õhuke ja kulus marukiiresti, niiet praegu on need putsad juba üsna musta värvi, kuigi peaksid olema valged. Vb oli see tingitud sellest, et mängisin ka talvel, külma ja niiskuse käes, eitea.
    eee äkki must kummipuru määris neid? Pesta tasuks kah putsasi .

    Kommentaar


      Putsade eest oskan hästi hoolitseda, ei ole probleemi, lihtsalt pesta pole enam midagi, kui valge kiht on maha kulunud. Ahtoo asi kah veel, et ninad hakkavad lahti tulema .

      Kommentaar


        mnjah, mul kahe kuu jooksul probleeme pole tekkinud.

        Kommentaar


          okei, lootsingi just kuulda seda pallitunnetust ja mugavust. Väga bueno siis, arvatavasti ostan lähiajal ka endale.. Keegi hindadest ei oska kosta midagi?? Neid soodukaid just

          Kommentaar


            kliendikaardiga sai siis 2 kuud tagasi soetatud 700ga kliendikaardi abil sportlandist. Muidu oli 1435.

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              okei, lootsingi just kuulda seda pallitunnetust ja mugavust. Väga bueno siis, arvatavasti ostan lähiajal ka endale.. Keegi hindadest ei oska kosta midagi?? Neid soodukaid just
              Nüüd ma saan jälle pikki päid ja jalgu. Putsa on hea, tunnetus jms aga minu arust on kand neil ebaõnnestunud natuke (nagu vapor kolmedel) - hõõruvad. Võib olla ma ainuke aga jah..

              Kommentaar


                sinu kannas on viga , samas võib minu kannas kah viga olla, mul pole kunagi ükski putsa kanda ära hõõrunud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  sinu kannas on viga , samas võib minu kannas kah viga olla, mul pole kunagi ükski putsa kanda ära hõõrunud.
                  Täitsa võimalik, aga samas ma olen kuulnud, et paljudel teeb vapor 3 sihukest piina, et oioioi.. Kunagi oli vist Ronaldoga (BRA) ka mingi kamm, SL Õhtulehest lugesin .

                  Kommentaar


                    egash mul kah palju tuttavaid, kellel putsadega probleeme on, eriti alguses, pole ise kogenud, ei oska palju kaasa rääkida.

                    Kommentaar


                      elad üle äkki.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PjkMatu
                        On kellelgi neid ?
                        Mugavad ?
                        Mis kelle jaoks mugav on?
                        Nad on suhteliselt kitsad, kuid mitte tapvad. Lisaks see kollane nn sisekanna osa hõõrub suht rämedalt (alguses). Mina kannan kahe sokiga. Muidu tunnetus jms on hea!

                        Kommentaar


                          no need nike steamid, kõige uuemad oranžid
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Eelmisel nädalal ostsin Copa Mundialid omale, muru omad, no super super super. Sain muidugi teisel korral kenad villud varvaste peale, aga oma viga, pole teipinud ja nii ta läks.

                            Üldiselt on aga nii, et istuvad supermugavalt ja ise midagi tegema ei pea - pane ainult pall vastu jalga ja see lendab seitsme maa poole. Ja mis eriti special, mul on nendega ka vasak jalg!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              pane ainult pall vastu jalga ja see lendab seitsme maa poole.
                              ma ei imesta
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Oskab keegi selgitada olulisema erinevuse tavalisel putsal ja siis neil profi omadel. Hinna vahe on enamasti pea 3 korda aga kas siis on vastupidavus samavõrra pikem või milles erinevus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X