320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vanad putsad, millega sai kunagi trennis käidud, on väiksed, siis mõtlesin osta uued. Aga kuna nüüd mängin ainult sõpradega aeg ajalt, siis mõtlesin, et neid võiks saada nsm. jooksmiseks ka kasutada. Rauast ei taha sellepärast, et kellelegi jala peale astudes pole see vist väga meeldiv. Muidugi päris tellida ma neid ei viitsi. Pigem vaatan nö. midagi vahepealset ehk äkki kunstmuru omasi. Tänud siiski vastuse eest !

    Kommentaar


      jooksmiseks vali ikka jooksutossud

      Kommentaar


        Kas sellepärast on mõtet garantiisse minna kui peale 3. Kasutamiskorda tuli ühel putsal keel alt lahti? Et ainult paelad mis läbi keele lähevad keskelt, hoiavad seda kinni.

        Kommentaar


          Algselt postitas sinised Vaata postitust
          Kas sellepärast on mõtet garantiisse minna kui peale 3. Kasutamiskorda tuli ühel putsal keel alt lahti? Et ainult paelad mis läbi keele lähevad keskelt, hoiavad seda kinni.
          Kui garantii kehtib siis võid viia. Huvi pärast küsin, mis firma putsadega tegu on?

          Kommentaar


            Algselt postitas taimomees Vaata postitust
            Kui garantii kehtib siis võid viia. Huvi pärast küsin, mis firma putsadega tegu on?
            Nike t90 shoot iv , kui nata täpsemalt öelda, ei tea kui ma nad soodukaga ostsin, kas annab vahetada teistsuguste vastU vms.
            mugavus endal annab nata soovida selles suhtes.

            Kommentaar


              Algselt postitas sinised Vaata postitust
              Nike t90 shoot iv , kui nata täpsemalt öelda, ei tea kui ma nad soodukaga ostsin, kas annab vahetada teistsuguste vastU vms.
              mugavus endal annab nata soovida selles suhtes.
              Pead kaupmehega suhtlema sellisel juhul. Mul sõber sai vahetada, kuigi tal olid putsad terved.

              Kommentaar

              Working...
              X