320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ok.

    hakkan pds'ist hoopis sisekaid tellima, sooviks naq sõbraga kahepeale tellida. kui tellin kaks paari putsasi siis tuleb ikka 1 postikulu? minu arust peaks loogiline olema aga mine tea:S.

    E: kysin ise, vastan ise :/: postikulu kahekordistus.

    Kommentaar


      kas keegi oskab öelda ,kas eestis ka kuskil neid putsasid leidub Nike Air Zoom Brasilia TF ?
      Elu on jalgpall!

      Kommentaar


        tuttav müüb buutsasi, umbro omad ja number on 44. hinnaks 350. uued! https://www.osta.ee/index.php?fuseac...nfo&id=2324865

        samuti mitre omasi, nr küll 38.https://www.osta.ee/index.php?fuseac...nfo&id=2324805
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Müüa murupuutsa Nike Total 90 Laser FG suurus 42,5 hind 1500.-

          lisainfot saate kentmannik@hotmail.com
          Lisatud failid
          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

          Kommentaar




            Nike Mercurial Vapor II. Oskab keegi siis midagi nende kohta öelda?
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              suht mugavad ja tehnilised XD ainult, et kui SG tallaga siis jälgi korke, mul kadus üks ära ja uusi saada pole . mina julgen soovitada kui jalg kannatab!!

              Kommentaar


                Ei ole Sg tallaga, sellise tallaga nagu seal pildil on. Ma loodan, et 999 on normaalne hind ka.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Mul on sama putsa, FG korgiga, kuid valge. Hea putsa on, kuid sissemängimine võtab tohutult aega ja algul võivad need sulle põrguvalu teha, kuid kui lõpuks nendega sinapeale saad, on super

                  Kommentaar


                    Mul tulid nende ninad lahti .

                    Kommentaar


                      kes on PDS'ist tellinud papusi? kui kaua tulid esimesel korral?
                      aitähh!

                      Kommentaar


                        Sõbral tulid 2 nädalat.
                        aga kas keegi ütleks kas need sport viisud balti jaama turul asuvad seal 2sel korrusel?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Sõbral tulid 2 nädalat.
                          aga kas keegi ütleks kas need sport viisud balti jaama turul asuvad seal 2sel korrusel?
                          Ära Balti Jaama turult küll neid Sport viisusid osta, pigem Dünamost.
                          Edit: Mul tulid ka umbes kaks nädalat PDS-st.

                          Kommentaar


                            ml ka kaks nädalat möödas, kohal pole. sellest TrackIt vms ei saa ka aru :/:S näitab, justkui oleks Eestis, Tallinnas, aga siis 2h pärast oli asukoht jälle Reading :S

                            Kommentaar


                              Algselt postitas buub Vaata postitust
                              Ära Balti Jaama turult küll neid Sport viisusid osta, pigem Dünamost.
                              Edit: Mul tulid ka umbes kaks nädalat PDS-st.
                              okei, aga hetkel seal Dünamos ainult need top sport viisud ;s , ja need suht halvad minuarust .. nad nagu nii pehmed , et kannad ja igast võid ära põrutada.

                              Kommentaar


                                seal jalgpalli galal oli igastahes väljas uued vapor IV. pidid poodidesse tulema veebruar 2008, hinda polnud. koledad minuarust.

                                soodushinnaga oli seal mercurial talariasi (fg ja sg), mingid vanad total 90 II vist (fg ja sg), siis uuemad total 90 III (fg) ning mingid uuemad nike sisebutsad.
                                ise ostsin talariad sealt 699 eesti raha maksid.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X