320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas keegi mingite spetsiaalsete kreemide, õlide või millegagi oma putsasi hooldab :O ? Mõtlesin, et võiks osta midagi spordipoodides olen märgand mingisuguseid, rääkige oma nippidest siis

    Kommentaar


      Ise lasin vett-tõrjuva sprayga kohe putsad üle kui ostsin. Maksis 176.- , ostsin Sportlandist.

      Kommentaar


        Vahendeid on mõtet kasutada ainult nahast või kunstnahast putsadele. Vaporitega pole midagi teha, need püsivad niisama ka puhtad . Muidugi, vesi ja svamm peab käepärast olema.

        Kommentaar


          Keegi pole näinud Tallinnas vms Talaria 365 või Vapor 365 laadseid jalanõusid?Täna kammisin Tartut, ei näinud. Tallinnasse mineks on raskendatud, ei saa ise uurida.
          Tähh!

          Kommentaar


            Probleem on selles et siseputsadel on tallad julmalt libedad. Ainus vahend on hetkel vesi aga see toimib u. 2 min. Kas mingit vahendit on olemas mida alla hõõruda vms?

            Kommentaar


              oskab keegi öelda palju mercurial vapor 4 maksavad praegu alekokil?

              Kommentaar


                3000+ midagi olid
                Algselt postitas Tofoa
                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                Kommentaar


                  Mis värk teil nende vaportega on??? kunstmurul jubeeee jäik mängida ju!
                  või ilu nõuab ohvreid?

                  Kommentaar


                    Kunstil ei mängita vaporitega, sõbrake .

                    Kommentaar


                      Kui ma viimati käisin siis maksid need orantsid mingi 2800. Ma ei saa ka aru miks kõik neid vapporeid tahavad. Alguses ostsin ka endale need....mängisin mingi neli kuud ja ei istunud. Nüüd mängin uute ronaldinhodega ja olen nendega üli rahul. Minu jaoks on muidugi suur eelis, et need on nahast. Hind on 3500 aga usun, et need on oma hinda väärt.

                      Kommentaar


                        mul endal ka vaporid ja ei kurda , lissalt tahaks uuemaid, vahepeal mõtlesin et ostaks predad,

                        Kommentaar


                          Vapor III'ga küll kunstmurul mingit probleemi pole :/. Ei ole midagi nii jäigad ja mida veel, imo.

                          Kommentaar


                            Aga põlved ja selg lähevad .

                            Kommentaar


                              Keegi oskab ütelda kust saab neid valgeid viisusid ?Ja palju maksavad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuke21 Vaata postitust
                                Mis värk teil nende vaportega on??? kunstmurul jubeeee jäik mängida ju!
                                või ilu nõuab ohvreid?
                                Naisfännidele läheb vaporitega mängides paremini peale + televisiooni on kergem saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X