320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seal Keskuses on head esinduskauplused. Adidas ja Nike.

    Kommentaar


      aga seal on vist mingi suur sportland voi neto sport ka? ma kunagi olen k2inud seal ja siis oli seal si*aks papusi...

      Kommentaar


        Algselt postitas alarh Vaata postitust
        aga seal on vist mingi suur sportland voi neto sport ka? ma kunagi olen k2inud seal ja siis oli seal si*aks papusi...
        Nüüdsest Sportland.

        Kommentaar


          Keegi teab kus täpsemalt idakeskuses neid odavaid sise ketse müüakse? ja äkki kellegil on pilte ka nendest??

          Kommentaar


            Algselt postitas Hive Vaata postitust
            Keegi teab kus täpsemalt idakeskuses neid odavaid sise ketse müüakse? ja äkki kellegil on pilte ka nendest??
            Neid kutsutakse viiskudeks ning neid saab osta seal ühes kingapoes (niiet spordipoodidesse pole mõtet vaadata).

            - need tagumised siniste triipudega on need viisud, mida seal müüakse.
            Last edited by Blend; 11.04.07, 19:30. Põhjus: pilt

            Kommentaar


              Neid müüakse boksis number 48, nimeks Võdbi.
              Endal on sellised:

              Kommentaar


                Tänks buub. Ostan ära. Sõber ütles,et nendega on palli tunnetus sitaks hea.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Hive Vaata postitust
                  Tänks buub. Ostan ära. Sõber ütles,et nendega on palli tunnetus sitaks hea.
                  Pole tänu väärt. Su sõbral on õigus, pallitunnetus on tõesti väga hea.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas buub Vaata postitust
                    Neid müüakse boksis number 48, nimeks Võdbi.
                    Endal on sellised:
                    http://www.fotoalbum.ee/pilt.php?id=2355648
                    thangba'd rokivad
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Evu Vaata postitust
                      thangba'd rokivad
                      sport'id ka

                      Kommentaar


                        thangbo-d on head , aga spordid on nõmedad, aga kui muud ei leia , peab kohe uued spordid ostma, endal on thangbo-d

                        Kommentaar


                          Ma ostsin sportid. 180.- maksid. Sitaks mugavad on ju :P Panin jalga ja olin kohe kindel,et ostan ära neid thanbasid oli ainult nr 37 täna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hive Vaata postitust
                            Ma ostsin sportid. 180.- maksid. Sitaks mugavad on ju :P Panin jalga ja olin kohe kindel,et ostan ära neid thanbasid oli ainult nr 37 täna.
                            kus sa nägid neid thangbasid? idakeskuses?

                            Kommentaar


                              Jah. Seal kastisees oli ainult üks nr. Küsisin kah vastas,et ainult 37 aga Sporte oli igas suuruses. 39 ja 40 polnud.


                              Täna ostsin uued putsad kah omale. Mingid Nike Tiempo Ronaldinho (mustad).

                              Kommentaar


                                kuue korgiga kohe? kust? citist? ja keegi, kes on k2inud ale coq arenal sportlandis vms , olete n2inud seal vaporeid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X