320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Minu uued nunnud X) Esimene mäng peetud, tõsiselt head!

    Kommentaar


      Müüa muruputsad, adidas bracara 2, nr 42.
      Tehtud kaks trenni kunstmurul, ühtegi kriimu, kulumisjälge vms peal ei ole.
      Hind 350.-
      Müümise põhjus selles, et on mulle tiba väiksed, muidu väga mugavad ja kerged.
      Pilt: http://www.paragonsports.com/Paragon...-519603_pd.jpg
      Msn: matrixboy200@hotmail.com

      Kommentaar


        Keeg teab kus nüüd Viisusi saada, Sporte või ThangBa'si. Juba mitmendat kuud on Ida Keskuse boks nr. 48 suletud ning seal on mingi ukse firma. Niiet aidake hädast välja, raha on vähe ning butsad on väiksed või katki.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          ei ostnudgi viisusi, ei leidnud. aga ostsin siis uued butsad endale.
          Nike First Touch II siis.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas Evu Vaata postitust
            ei ostnudgi viisusi, ei leidnud. aga ostsin siis uued butsad endale.
            Nike First Touch II siis.
            hea valik...

            Kommentaar


              müüja väikse kobaduse tõttu sain siis need 638 krooniga.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                müüja väikse kobaduse tõttu sain siis need 638 krooniga.
                mis mõttes kobaduse tõttu? kust ostisd muidu?

                Kommentaar


                  butsad + kedrad = 1084.krooni. andsin müüjale 1100 krooni. oleks pidanud tagasi saama 16.krooni. aga müüja ei märganud, et seal polnud mitte kolm viiesajalist, vaid 2 viiesajalist ja 1 sajaline. siis ta arvas, et ma andsin 1500. ning andis mulle tagasi 416.krooni. vedas lihtsalt. ostsin 100% Sport poest, see asub seal sadama rimis.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    siiski olnuks normaalne müüja tähelepanu juhtida veale...
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      firsttouchid on sitakad, lüüa pole nendega kuigi hea.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        ma ei tea, suht normid olid. head sellised madalad, jalg läheb mõnusalt palli alla.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          firsttouchid on sitakad, lüüa pole nendega kuigi hea.
                          oleneb lööjast

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Evu Vaata postitust
                            butsad + kedrad = 1084.krooni. andsin müüjale 1100 krooni. oleks pidanud tagasi saama 16.krooni. aga müüja ei märganud, et seal polnud mitte kolm viiesajalist, vaid 2 viiesajalist ja 1 sajaline. siis ta arvas, et ma andsin 1500. ning andis mulle tagasi 416.krooni. vedas lihtsalt. ostsin 100% Sport poest, see asub seal sadama rimis.
                            müüja peab selle vahe väga suure tõenäosusega oma palgast kinni maksma.
                            nii et palju õnne tõepoolest, täiega vedas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ek Vaata postitust
                              müüja peab selle vahe väga suure tõenäosusega oma palgast kinni maksma.
                              nii et palju õnne tõepoolest, täiega vedas
                              ma ei vaja tõesti mingit moraali lugemist. las maksab siis, ise peab hoolikam olema.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                                ma ei vaja tõesti mingit moraali lugemist. las maksab siis, ise peab hoolikam olema.
                                Õige, minuarust ka, ise situs, ise vastutab, niikuinii poed panevad niipalju asjade tegelikele hindadele juurde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X