320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selline see reidipõlvkond ongi ju. Valetavad isegi oma vanematelt raha välja, et siis pärast omale roosalt saidilt nänni tellida.

    Kommentaar


      Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
      Selline see reidipõlvkond ongi ju. Valetavad isegi oma vanematelt raha välja, et siis pärast omale roosalt saidilt nänni tellida.
      Oot, mis reit siia puutus ? Natuke mööda ei pane ?

      Kommentaar


        Ma ei usu, et paneb. Kuigi reit ise ei puutu antud teemasse kindlasti. Lihtsalt põlvkond millest juttu on, kannab tabavalt reidipõlvkonna nime.
        Mina arvan, et ennem kui iniimene ise palka ei saa, nii kaua ta tõesti müüja tähelepanu ei juhi valesti antud rahale. Või kui tõesti, siis peab ikka megakasvatus olema, mis tänapäeval suht harv nähtus.
        Mina isiklikult ei oleks kindel, et ma alati "õigesti" käituks. Alati ei vaata ise ka seda raha ja ei saagi kohe aru ja tagantjärgi mulle ei meedi asju teha - isegi kui vastupidi on asi - mina tagasi kassasse enam õigust nõudma ei lähe.
        Kuna ma olen pool elust juba kaubanduses, siis ma eriti müüja pärast ei muretseks - harva makstakse kassa ja sularaha vahe müüjate poolt kinni - see juhtub siis kui selline asi tihe juhtuma on ja siis andke andeks, aga see müüja pole lihtsalt pädev. Ostja poolt on asi elementaarses viisakuses ja see pole tänapäeval just lihtne teema.

        Kommentaar


          Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
          Mis sa tõesti tahad väita, et sa ei ütleks ära 500 kroonist, mis sulle niisama kätte tuleks, vaid näitaksid müüale ta vea ette?
          Huiatki, ma võin mürki võtta, et sa jalutaks rahulolevalt poest minema.
          Just ja kui sul tuleb võimalus mõnest poest midagi pätsu panna siis sa ka paned ja see on müüa enda süü, et ta sellist tähtsat asja ei jälgi.
          Algselt postitas Cule
          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

          Kommentaar


            Nõme on lugeda seda asja siin, mul on täiesti ükskõik sellest juba. Mingeid süümepiinu ei tunne, või peaks?
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              okei, räägiks putsadest?

              Kommentaar


                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                Nõme on lugeda seda asja siin, mul on täiesti ükskõik sellest juba. Mingeid süümepiinu ei tunne, või peaks?
                põhimõtteliselt ju võiksid tunda, vähemalt tore oleks. aga eks see ole tõesti su oma asi kas tahad rott olla või mitte.

                Kommentaar


                  Aga läheks putsade teema juurde tagasi, ostsin eile endale Järve Neto Spordist 1599.- maksnud MVII'ed, mis on vähemalt minu enda arust paremad, kui MVIII'ed, kergemad ja kui saad sisse mängitud, siis ka mugavamad, hind oli üllatavalt soodne ning olen õnnelik, et hea võimaluse ära sain kasutada..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ek Vaata postitust
                    põhimõtteliselt ju võiksid tunda, vähemalt tore oleks. aga eks see ole tõesti su oma asi kas tahad rott olla või mitte.
                    Kui ma müüjale ei tagasta tema poolt tehtud vea pärast raha. Siis ma olen rott?

                    Kommentaar


                      Ära tee teisele seda, mida ei soovi, et sulle samas olukorras tehakse...
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                        Ära tee teisele seda, mida ei soovi, et sulle samas olukorras tehakse...
                        Eiusu eriti, et on tahtmist müüaks kuhugi tööle minna.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                          Eiusu eriti, et on tahtmist müüaks kuhugi tööle minna.
                          Ega see ainult selle konkreetse juhtumi kohta käi
                          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                          Kommentaar


                            Püsime teemas ikka, kui on soovi, tehke teema: "Intsidendid poodides" vms, aga siin alafoorumis võiks ikka jutt putsadest käia

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
                              Püsime teemas ikka, kui on soovi, tehke teema: "Intsidendid poodides" vms, aga siin alafoorumis võiks ikka jutt putsadest käia
                              Keegi ei hoia sind kinni

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ^H!ghRoad. Vaata postitust
                                Keegi ei hoia sind kinni
                                Mina rääkisin enda putsasi puudutava uudise ära

                                Kommentaar

                                Working...
                                X