320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kustutada!

    Kommentaar


      Algselt postitas matteus Vaata postitust
      Müüa uued 3395. krooni maksvad putsad ainult 1700.krooniga. Adidas Predator putsad. Rohkem infot saate sealt: http://www.neonet.ee/index.php?act=S...=0#entry945682
      Mihuke loll maksaks sul 10 EEKi, et mingise foorumisse registreeruda ning vaatada miskeid butsasi?
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar



        okok. hakkavad vaikselt sussid jälle kuluma :S mihukesi vap III-si seal Ale Coqil on? Sg huvitab. palju parem pallitunnetus ja fg tallaga :S.

        Kommentaar


          Algselt postitas alarh Vaata postitust

          okok. hakkavad vaikselt sussid jälle kuluma :S mihukesi vap III-si seal Ale Coqil on? Sg huvitab. palju parem pallitunnetus ja fg tallaga :S.
          ütle, mis imega sa oma vaporid paari kuuga nii ära kulutanud oled, et nendega enam mängida ei saa.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            ütle, mis imega sa oma vaporid paari kuuga nii ära kulutanud oled, et nendega enam mängida ei saa.
            Jookseb mõõda kruusateid vist.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas H.Larsson Vaata postitust
              ise soovitaksin niket kuna needon mugavad ja peavad kaua vastu.addid lagunevad kohe ära ja umbro on lihtsalt sitt firma
              siis oled saanud sitad adid. Mul läheb juba 2 aasta, väga super vastupidavusega.
              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



              Ken Lee tulibu dibu douchoo

              Kommentaar


                Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                siis oled saanud sitad adid. Mul läheb juba 2 aasta, väga super vastupidavusega.
                Need "adid" oli tal vast vuhvlid. Mul käib ka juba teine aasta.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas alarh Vaata postitust

                  okok. hakkavad vaikselt sussid jälle kuluma :S mihukesi vap III-si seal Ale Coqil on? Sg huvitab. palju parem pallitunnetus ja fg tallaga :S.
                  Viimati kui käisin seal, olid seal hõbedased, punase kannaga, millega ka C.Ronaldo viimases koondisemängus mängis, kuid minuarust on need jubekoledad..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    ütle, mis imega sa oma vaporid paari kuuga nii ära kulutanud oled, et nendega enam mängida ei saa.
                    meie väljakud on siin väga kivised vms. nad vb polegi nii kulunud kuid need, noh, esimeste liistude kinnitused kipuvad lahti minema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas alarh Vaata postitust
                      meie väljakud on siin väga kivised vms. nad vb polegi nii kulunud kuid need, noh, esimeste liistude kinnitused kipuvad lahti minema.
                      nohjah, vaporitega ongi see lugu, et head pinda vajab. kunstmurul mängides rikubki kõigerohkem ma usun. tagumised liistud tulevad ära. nüüd suure hurraaga teisi paare ostma, sest teisi nii lahedaid pole?
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        nohjah, vaporitega ongi see lugu, et head pinda vajab. kunstmurul mängides rikubki kõigerohkem ma usun. tagumised liistud tulevad ära. nüüd suure hurraaga teisi paare ostma, sest teisi nii lahedaid pole?
                        einoh. välimus välimuseks, tunne on hea

                        Kommentaar


                          kas keegi teab, kas uute värvidega vapor III on ka tulemas lähiajal?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ian. Vaata postitust
                            kas keegi teab, kas uute värvidega vapor III on ka tulemas lähiajal?
                            ei tea. arvan et kui tuleb siis jõulude aeg ja siis enam ei tule. veebruaris/juulis vms (erinevad andmed) peaksid juba MVIV, 2k8 või kuidas neid kutsudagi, välja tulema.

                            Kommentaar




                              mul on sellised

                              Kommentaar


                                Fak, uued F50 tunitit on täiuslik pask ikka. Õmblused tulevad mõlemal putsal maha.
                                Esialgu võiks seda tõdeda,et odavad ja tavalised putsad
                                (päris tihti ka paalju paremad kui uhiuued) on sitaks paremad kui uued. Hetkel mul eelmised putsad, mingit kuradi Hummelid olid, on siiamaani täitsa tipptopp vormis. Õmblused ei tule maha, kuskilt ei hõõru, ja super on mängida. Isegi korgid pole nii palju kulunud, kui tunititel selle kuu ajaga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X