320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jepp, suht ilusad me meelest.

    Kommentaar


      Algselt postitas ian. Vaata postitust
      jepp, suht ilusad me meelest.
      Jep, hea värv.

      Kommentaar


        Minuarust täpselt samasugused nagu need eelmised sinised..

        Kommentaar


          Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
          Minuarust täpselt samasugused nagu need eelmised sinised..
          uued on tagant mustad (või tumesinised vms). vanemad on valgega tagant, ja täitsa esimesed olid tagant kollakad vms.

          Kommentaar


            Kuna futsal hooaeg on algamas, raiskasin kohe raha ja ostsin Puma v-konit.
            Kuradima mugavat on ja üllatavalt pehmed. Soovitan soojalt .Värv on ka ilus ,,

            Kommentaar


              Algselt postitas Beaf Vaata postitust
              Kuna futsal hooaeg on algamas, raiskasin kohe raha ja ostsin Puma v-konit.
              Kuradima mugavat on ja üllatavalt pehmed. Soovitan soojalt .Värv on ka ilus ,,
              Kui palju ära kulutasid siis ?

              Kommentaar


                90 euri , norm hind.

                Kommentaar


                  Natuke palju pole nende kohta? Suht koletud ju.

                  Kommentaar


                    buub mine joo jahu, need kõige ilusamad mida ma eales näinud
                    Uppi mõni ilusam futsal koss siia, tsekkime koos.
                    Pildi peal ei näe seda tervikuna ja ei pruugi paista ilusad. aga tegelikkuses ,, orgasm.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                      buub mine joo jahu, need kõige ilusamad mida ma eales näinud
                      Uppi mõni ilusam futsal koss siia, tsekkime koos.
                      Pildi peal ei näe seda tervikuna ja ei pruugi paista ilusad. aga tegelikkuses ,, orgasm.
                      Vutipoes , siin Helsingis ( soovitan!!) nägin neid paar nädalat tagasi, ja taipasin et need minule tehtud. Ausalt öeldes hind ei kottinud sugugi.
                      Pilt küll ostma ei kutsuks, aga võib-olla päriselt on normaalsemad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        buub mine joo jahu, need kõige ilusamad mida ma eales näinud
                        Uppi mõni ilusam futsal koss siia, tsekkime koos.
                        Pildi peal ei näe seda tervikuna ja ei pruugi paista ilusad. aga tegelikkuses ,, orgasm.
                        Vutipoes , siin Helsingis ( soovitan!!) nägin neid paar nädalat tagasi, ja taipasin et need minule tehtud. Ausalt öeldes hind ei kottinud sugugi.
                        Väike teemaväline küsimus, aanvaller, kus muidu mängid ?
                        Jaa 90euri pole jah just palju, hea hinnaga saadud

                        Kommentaar


                          jätan ütlemata, kus hetkel mängin, aga talveks kolin hjk'sse . aga minu hetkene reservmeeskond kutsus mind talveks futsal liigat mängima, ja läksin ausaltöeldes hea meelega.
                          a ma arvasin et 1410krooni on ikka suur raha futsali jaoks? kes siis ikka nii väga futsalile pühenduks meievanustes?
                          Ikkagi inimesed panevad rohkem rõhku tavapuutsadele, aga kuida kellegil.
                          mulle jäi imekaunis välimus silma. ja misteha ma olen rohkem selline mängija nagu rautiainen on välja sõnastanud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                            buub mine joo jahu, need kõige ilusamad mida ma eales näinud
                            Uppi mõni ilusam futsal koss siia, tsekkime koos.
                            Pildi peal ei näe seda tervikuna ja ei pruugi paista ilusad. aga tegelikkuses ,, orgasm.
                            Vutipoes , siin Helsingis ( soovitan!!) nägin neid paar nädalat tagasi, ja taipasin et need minule tehtud. Ausalt öeldes hind ei kottinud sugugi.
                            http://www.jomausa.com/images/products/011407.jpg ka need näevad ahvatlevamad välja

                            Kommentaar


                              Ilusad putsad beaf Minu arust ka ilusad, aga see poeskäigu kirjeldus oli veits nilbe
                              Algselt postitas Cule
                              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                                http://www.jomausa.com/images/products/011407.jpg ka need näevad ahvatlevamad välja
                                Hea võrdlus.

                                Suss või viisu on ikka parim futsaliks või saalijalgpalliks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X