320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

lihtsalt uudsihimust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Eks saab ikka prantsuse liigat kah jälgitud vahelduva eduga.Isiklikult olen PSG poolt aga ei usu siiski et nad veel sellel aastal meistriks tulevad, kuigi uus ost Aloisio(st. Etienne`ist)paistab päris heas hoos olevat.Sellegipoolest ennustaks Lyoni võitu.eriti naerma ajab kui vaadata pärast esimesi mänge prantsusmaa liiga tabelipõhja kust rõõmsalt vaatavad vastu sellised meeskonnad nagu eelmise aasta meister Nantes,Marseille ja Monaco.kahjuks ei ole mul mingit x jalkakanalit.krdi starman ei või Futbol`igi näidata

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale 'lihtsalt uudsihimust'

      coco sa see ronaldinnho vänn jah ise seda venda eriti ei seedi aga igal vennal oma maitse

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'lihtsalt uudsihimust\'

        Ronaldinho hakkab Interisse siirduma

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'lihtsa

          Originally posted by treze


          coco sa see ronaldinnho vänn jah ise seda venda eriti ei seedi aga igal vennal oma maitse
          logish et sa ei seedi, Ronaldinho pole sinu jaoks ju piisavalt ilus ... sinu lemmikud on ju jubedad ilueedid ... Trezegöö ja prints Del Piero. Ahjaa kindlasti sulle ei meeldi ka see, et ta paremini mängib sinu ilueedidest

          To Epic: jälle yks asjalik postitus jah ? ... btw ta ei hakka Interisse veel siirduma ... aga itaalias tahaks ta küll mängida ja interi vastu pole tal midagi, kuid eks näeb mis aeg toob.

          Prantsusmaast veel niipalju et mina ootan liiga võitu Lyonilt ... neid olen alati konnasööjate klubidest eelistanud

          Kommentaar

          Working...
          X