320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Elusitt päev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks kõik sitad asjad sügisel juhtuvad?

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Miks kõik sitad asjad sügisel juhtuvad?
      Sest, et sügis on üleüldse sitt aastaaeg?
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Miks kõik sitad asjad sügisel juhtuvad?
        Psühholoogia.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Täna lõuna ajal tehti ühe kindlustusjuhtumi kohta otsus ja makstakse papp välja. Õhtul viisin venna lennujaama ära ning parklas virutas mingi tsikk kõrvalautost ukse sellise pauguga lahti, et küljel mõlk ja värv maas. Tuus...

          Kommentaar


            Hurraa. Päris märgiline, et viimane postitus selles teemas on minu oma.

            Järsku märkan, et köögi lakke pandud üsna uue valgusti juurest tilgub vett. Türa. Naaber uputab. Ooot. Mul ei ole köögi kohal naabrit. On ainult minu enda rõdu. Enda üleujutamine on tase omaette. Ega ma polnud jah rõdule vaadanud pärast suuremaid vihmasid. Köögi lagi nagu juust.

            Kommentaar


              Ines on rase

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Ines on rase
                ära põe. see läheb varsti üle

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Ines on rase
                  Sul oli 25 legaalset aastat see ise korda ajada...

                  Kommentaar


                    Oli sünnipäev ja uus silmarõõm on veits teiste eluvaadetega ja tahtis üllatuse teha. Kohale jõudes käis südamest suht tugev valu läbi. Tegemist oli Rataskaevus oleva Vegan V Restoraniga. Tõsiselt võttes oli see mu elu kõige sitem sünnipäev üldse. Peedi-Kikerherne burgeri maitse ei lähe mul järgmise aastani meelest ära. Loodan, et teie päev oli parem.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Oli sünnipäev ja uus silmarõõm on veits teiste eluvaadetega ja tahtis üllatuse teha. Kohale jõudes käis südamest suht tugev valu läbi. Tegemist oli Rataskaevus oleva Vegan V Restoraniga. Tõsiselt võttes oli see mu elu kõige sitem sünnipäev üldse. Peedi-Kikerherne burgeri maitse ei lähe mul järgmise aastani meelest ära. Loodan, et teie päev oli parem.
                      See peedi purks seal on üks kõige halvemaid purkse üldse mis eesti vegan restodes müüakse, järgmine kord võta beyond meat pihviga purks kui head meelt neiule teha tahad ja vegan olla. grats for level up.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Ühel naisel oli paha päev, rääkides tänaval telefoniga: "Läksin hotelli, sest ta elas seal. Hakkasin mingi twerkima seal põrandal, ma ei tea mispärast. Siis seal oli mingi teine naine veel toas. Ütlesin, et see on minu tuba ja siis hakkasin teda peksma seal."

                        Läks veel edasi ka, aga tulin rõdult tuppa ära.

                        Kommentaar


                          Tennises said 2 meie oma suhkamid, laskesuusas ebaõnnestumised ja Milan saab kotti. Nii halba spordipäeva ei mäletagi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                            laskesuusas ebaõnnestumised
                            Seda nimetaks pigem tavaliseks päevaks

                            Kommentaar


                              Eile oli Maire Aunastel päris sitt päev ja usun, et täna parem pole.

                              Olen hetkel roolis, olen hetkel kaine.
                              Sama ei saa öelda, Aunaste Maire.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                                Eile oli Maire Aunastel päris sitt päev ja usun, et täna parem pole.

                                Olen hetkel roolis, olen hetkel kaine.
                                Sama ei saa öelda, Aunaste Maire.
                                Noh, hea oleks juhtumistest pajatada "Telelegendide lahingus".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X